Градска лига-Сремска Митровица: Аћимовић дирекно из корнера

Планинац - Полетарац 1:0 (0:0)

ЛЕЖИМИР: Игралиште Планинца, гледалаца 50, судија Гојковић (Гргуревци). Стрелац: Аћимовић у 85. минуту.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 8, Милић 7, Катафај 8, Ђ. Грђић 8, М. Новак 8, Аћимовић 9, Милекић 7, Б. Новак 8 (Валтер), Д. Гршић 9, Лазић 8 (Крљић), Дронић 8 (Мандић).

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 6, Б. Илић 6, Несторовић 7, Шајић 6, И. Илић 7, Г. Владисављевић 6, Кузминац 7 (Самарyија), Крнретић 6 (Маринковић 6), З. Петровић 6, Предојевић 6, Ђ. Владисављевић 7.

У Лежимиру виђена је борбена игра ривала са мало шанси на обе стране. Победоносни гол за домаћине постигао је Аћимовић директно из корнера. Најбољи појединац на утакмици био је Душан Гршић који је био права напаст за госте.

Ж. Вујанић

Змај - Срем (СМ) 9:2 (5:1)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 50, судија Малешевић (Лаћарак). Стрелци: Ђурић у 5, Чупић у 13.и 37, Јеликић у 24.и 84, Тојић у 28, С. Савић у 47, Тривковић у 69.и Сретеновић у 81.за Змај, а И. Шивољицки у 10.и Прокић у 73. минуту за Срем.

ЗМАЈ: Кљајић 8, Ђурић 8, Тојић 8, Симеуновић 8, Јовановић 8, Петрић 8, Чупић 8, А. Сретеновић 8 (Н. Савић 8), С. Савић 8 (Бугарски 8), Ђукић 8 (Тривковић 8), Јеликић 8.

СРЕМ: Д. Шивољицки 7, Драгановић 6, Новаковић 6, З. Јовановић 6, Барић 6, И. Шиволицки 7, Николић 6, Грбић 6, Прокић 7.

Гости наступили са само девет играча, а домаћини постигли исто толико, девет лепих голова.

Б. Богдановић

Срем (СР) - Борац (Р) 2:2 (1:1)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Пејаковић (Чалма). Стрелци: Гверо у 11. и Радосављевић у 87. за Срем, а  Митровић у 33. и 89. минуту за Борац. Жути картони: Грубиша (Срем), Д. Станић, Огњеновић (Борац).

СРЕМ: Јанковић 6, Копрић 7, Гверо 8 (Јевић), Зарић 6, Петровић 6, Јовић 7, Митровић 7, Маријановић 7 (Младеновић), Радосављевић 8 (Остојић), Грубиша 7, Голубовић 6.

БОРАЦ: И. Станић 8,  Милош М. Владисављевић 7, Јездић 6, Огњеновић 7, Јокић 6, Богдановић 6, Марковић 6, Митровић 8, Павловић 7, Б. Митровић 7 (Д. Станић), Дрљача 6.

Била је то занимљива утакмица, у којој је виђено четири гола и безброј лепих шанси на обе стране.Ипак, на крају реми је и најреалнији резултат.

Р. Голубовић

Сремац (Ј) - Борац (ВР) 3:1 (1:1)

ЈАРАК: Игралиште Сремца, гледалаца 53, судија Новаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Б. Тешић у 45, Бојан Даничић у 51. и Цукић у 76. за Сремац, Церовац у 5. минуту за Борац. Жути картони: Благојевић, Цукић (Сремац), Остојић, Цвијановић, Станишић (Борац).

СРЕМАЦ: М. Гвока 8, Б. Тешић 8 (Јовановић 6), О. Тешић 8 (Гвозденовић 6), Грујић 7, Н. Даничић 7, Н. Гвока 7, Бојан Даничић 7, Благојевић 6 (Бранислав Даничић 6), Цукић 8, Васиљевић 6, Г. Даничић 7.

БОРАЦ: М. Николић 6, Остојић 6, Ковачевић 7, Станишић 6, Н. Ерић 7, Шпановић 7, Јелић 7, Н. Николић 6, В. Симић 6, Церовац 7, Селаковић 8.

Домаћини су могли остварли и убедљивију победу, али тек у другом полувремену.

Б. Гвока

НОЋАЈ: Змај - Срем (СМ) 9:2, ЈАРАК: Сремац - Борац (ВР) 3:1, ЛЕЖИМИР: Планинац - Полетарац 1:0, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Борац (Р) 2:2. Граничар из Кузмина био је слободан.

1. Граничар        6      5      0      1      20:6  15

2. Сремац (Ј)      6      5      0      1      18:5  15

3. Планинац        7      4      2      1      13:11        14

4. Змај                  6      4      0      2      23:5  12

5. Полетарац       6      3      1      2      12:9  10

6. Срем (СР)       6      1      2      3      13:14        5

7. Борац (ВР)      6      1      1      4      12:23        4

8. Борац (Р)        7      1      1      5      9:24  4