ГРАДСКА ЛИГА СРЕМСКА МИТРОВИЦА Митровчанима бод са деветорицом

Срем (СМ) - Слобода 3:3 (1:1)
fudbal lopta pix

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Срема, гледалаца 129, судија Бодирогић (Сремска Митровица). Стрелци: Д. Стокић у 30. и Прокић у 51. и 72. за Срем, а Змијанац у 23. и 68. (из пенала) и А. Милановић у 87. минуту за Слободу. Жути картон: Зарић (Слобода).

СРЕМ: А. Вуковић, Грујичић, Д. Стокић, Прокић, Стојковић, Колибар, Сантрач, Б. Стокић, Јовановић.

СЛОБОДА: Ивановић, З. Топаловић, Бараћ (Зарић), Д. Ристановић (Н. Томић), А. Томић, Д. Милановић, Змијанац, Б. Ристановић, Новаковић, А. Милановић, Рокса.

У првом полувремену домаћини су могли водити са више голова разлике, иако су наступили са само девет играча, али гостујућа одбрана је све издржала. У наставку тек у финишу сусрета гости су успели да изједначе резултат.

М. П.

Митрос - Спарта 2:2 (0:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште 25.маја, гледалаца 100, судија Скакун (Лаћарак). Стрелци: В. Каролић у 84. и Вукотић у 86. за Митрос, а Симић у 60. и 75. минуту за Спарту.

МИТРОС: Ђорђић, В. Илић, Тодић, В. Каролић, Лукић, Вукотић, Лазић, В. Ђаковић, Чубра, Николић, Стојановић.

СПАРТА: Дивљакиња, Кубурић, Вукојевић, М. Вуковић, Мелентић, В. Томашевић, Селаковић, Оџаклић,  Ђ. Томашевић, Симић, Ивковић.

И поред вођства гостију, и боље игре у току целе утакмице, месари су у финишу утакмице успели да дођу до бода.

Д. Кекић

Напредак (Ш) -Планинац 2:0 (0:0)

ШУЉАМ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Јанковић (Сремска Митровица). Стрелци: Грујић у 52. и Мијатовић у 68. минуту.

НАПРЕДАК: Кљајић, Маричић (Мијатовић), Лазић, Грујић, Ракита, Билић, Торњански, Галић, Кресојевић, Гајић, Видановић.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић, Мићић, С. Манојловић, Б. Новак, Триван, Мандић, Ђокић, М. Новак, Антонић, Љаховић, Маринковић.

Домаћини су по игри залагању и шансама које су прокоцкали могли су још убедљивије да тријумфују.

Д. Веселиновић

Босут - Слога (З) 6:0 (1:0)

БОСУТ: Игралиште Босута, гледалаца 110, судија Стојановић (Сремска Митровица).Стрелци: Седларовић у 4. 46. 52. 67. 79. и 81. минуту.

БОСУТ: Јовановић, Јовић, Немања Минић, Крвржић, Симић, Радишић, Седларовић, Живановић, Ж. Ковачевић, Максимовић, Хрчек.

СЛОГА: А. Веселиновић, Јеросимовић, Галонић, Чупић, Вукојевић, Турудић, Крсмановић, Вуга, Саватић, Илић.

Седларовић је потуно разбио гострујућу одбрану и постигао свих шест голова за екипу Босута.

Д. Лазовић

Сремац - Слога (Ч) 3:0 (2:0)

ЈАРАК: Игралиште Сремца, гледалаца 125, судија Јовановић (Рума).Стрелци: Живановић у 3. 23. и 89.  минуту.

СРЕМАЦ: Милош Симовљевић, Н. Даничић, Гвозденовић, Јовановић, Младен Симовљевић, Цукић, Живановић, Б. Даничић, Васиљевић, Ристић, Урошевић.

СЛОГА: Зељковић, Плавшић, Пајић, Гојковић, Моцоња, Владисављвић, Богосављевић, Мајсторовић, пејаковић, Слобдан Кекић, Славко Кекић. Све је било завршено још у првом полувремену. Јарчани су већ тада надиграли госте, мада су и ови имали неколико лепих прилика.

Б. Даничић

ШУЉАМ: Напредак - Планинац 2:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Спарта 2:2, Срем (СМ) - Слобода 3:3, ЈАРАК: Сремац - Слога (Ч) 3:0, БОСУТ: Босут - Слога (З) 6:0. Трговачки из Сремске Митровице је био слободан.

1. Трговачки     19     15     1      3      57:24        46

2. Срем (СМ)     19     13     1      5      81:44        40

3. Слобода        19     10     2      7      47:40        32

4. Босут    18     8      2      8      45:40        26

5. Напредак (Ш)        19     8      2      9      28:41        26

6. Митрос (-1)    19     7      4      7      53:40        24

7. Сремац (Ј)     19     7      3      9      37:40        24

8. Спарта  19     7      3      9      35:40        24