Градска лига Сремска Митровица: Прва победа Митровчана

Била је то занимљива утакмица, у којој је виђено седам голова и безброј лепих прилика.  Ипак, на крају Митровчани су уписали прву победу у првенству.
Срем

Срем (СМ) - Срем (СР) 4:3 (3:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Пејаковић (Чалма). Стрелци: Николић у 3.  и 60.  и Драгић у 5.  и Шивољицки у 34.  за домаће, а Гверо у 32.  и Седларовић у 58.  и 89.  минуту за госте.

СРЕМ (СМ): Д.  Шивољицки 9, Драгановић 8, Новаковић 8, Одић 8, Грбић 8, З.  Јовановић 8, Пајић 8, Прокић 8, И.  Шивољицки 9, Николић 9, Драгић 8.

СРЕМ (СР): Грубиша 7, Копрић 7, Гверо 8, Јевић 7, Зарић 8, Петровић 8, Радосављевић 8, Седларовић 8, Коњевић 7, Маријановић 8, Остојић 7 (Голубовић 7).

Из четири шута постигли су исто  толико голова.

Р.  Голубовић

Борац (ВР) - Змај 1:4 (1:2)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Малешевић (Лаћарак).  Стрелци: Граовац у 7. за Борац, Бугарски у 31, Чупић у 43, Ђукић у 67. и Јеликић у 73.  минуту за Змај.  Жути картони: тренер Саша Недић, Б.  Ерић (Борац), Ђукић, Јеликић, Н.  Савић (Змај).

БОРАЦ: Јоцић 7, Граовац 7 (Остојић), Ковачевић 7, Шпановић 7, Н.  Ерић 7 (Јелић), Тодоровић 7, Церовац 7, Н.  Николић 7, Тешановић 7, Б.  Ерић 7 (Свилокос), Селаковић 7.

ЗМАЈ: Кљајић 8, Сретеновић 8, Тојић 8, Петрић 7, Зацкалицки 7, Јовановић 8, Чупић 8, Н.  Савић 8, М.  Бугарски 8 (И.  Бугарски), Ђукић 8, Јеликић 8.

Гости били бољи тим у току целе утакмице.  Постигли и четири, прелепа гола, све из израђених акција.

Б.  Лаћарац

Полетарац - Сремац (Ј) 2:1 (1:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште Полетарца, гледалаца 53, судија Новаковић (Сремска Митровица).  Стрелци: Предојевић у 34.  и 80.  за Полетарац, а Бојан Даничић у 67.  минуту за Сремац.  Жути картони: Крнетоић, Ђ.  Владисављевић (Полетарац), Јовановић, Н.  Гвока (Сремац).

ПОЛЕТАРАЦ: Божић 8, Б. Илић 8, И.  Илић 8, Поповић 8, Г.  Владисављевић 8, Кузминац 8, Крнетић 8, Самарџија 8, З.  Петровић 8, Предојевић 9, Ђ.  Владисављевић 8.

СРЕМАЦ: М.  Гвока 7, Гвозденовић 7 (Цукић 7), Б.  Тешић 7 (Јовановић 7), О.  Тешић 7, Грујић 7, Н.  Даничић 7, Н.  Гвока 7, Бојан Даничић 7, Благојевић 7 (Бранислав Даничић 7), Васиљевић 7, Г.  Даничић 7 (Добрић 7).

Домаћини остварили победу, заслужену, против одличне екипе Сремца из Јарка.

И.  Илић

Граничар (К) - Планинац 2:0 (2:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Стојановић (Мачванска Митровица).  Стрелци: Стрефановић у 18.  и Дарко Печеница у 25.  минуту.

ГРАНИЧАР: Свилокос 7, Кузмановић 7, Недић 7, А.  Симић 7, М.  Симић 7, Митровић 7, Шојић 7, Белић 7 (Недимовић 7), Стефановић 7 (Веселиновић), Дарко Печеница 7 (Ракић), Илић 7 (Ковачевић 7).

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 6, Милић 7, Катафај 7, Ђ.  Гршић 7, М.  Новак 7 (Крљић), Аћимовић 7, Бојанић 7, Милекић 7 (Чевизовић), Б.  Новак 7, Д.  Гршић 7 (Лазић), Дронић 7 (Мандић).

У Кузмину виђена је борбена игра ривала.  Победоносне голове за домаћине постигли су Стефановић и Дарко Печеница из контри.  У наставку гости доста бољи, али нису успели да реализују ни једну шансу, а имали су их.

Б.  Цветичанин

Резултати:

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Срем - Срем (СР) 4:3, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Змај 1:4, ЛАЋАРАК: Полетарац - Сремац (Ј) 2:1, КУЗМИН: Граничар-Планинац 2:0. Борац из Раденковића био је слободан.