Градска лига Сремска Митровица: Расположени Митровчани

​​​​​​​Трговачки - Борац (ВР) 4:0 (2:0)
fudbalska lopta

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Радничког, гледалаца 30, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Петровић три и Малешевић. Жути картони: Малешевић, Алимановић, Соларевић (Трговачки), Остојић (Борац).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић (Лукић), Јаковљевић, Алимановић, Трифуновић, Станић, Дебељак, Соларевић (Недић), Малешевић (Лазић), Петровић, Крстић, Николић.

БОРАЦ: Јоцић, Данојлић, Ивковић, Остојић, Козомара (Граовац), Бојан Церовац (Јелић), Лаћарачки, Чупић, Ковачевић, Бранислав Церовац, Селако вић (Н. Николић).

Гледаоци су могли да виде добру, допадљиву и борбену игру ривала свих 90 минута. Видели су и изванредан гол Соларевића из шута с 20 метара. Лопта је завршила посред гола испод пречке. Гости нису искористили пенал у 51. минуту.

С. Војновић

Змај - Срем (СР) 6:1 (2:1)

НОЋАЈ: Игралиште у Ноћају, гледалаца 100, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: С. Савић у 2, 28, 46.и 69, Ђукић у 49.и Чупић у 51.за Змај, Лешић у 11. минуту за Срем. Жути картони: Грубиша, Зарић (Срем).

ЗМАЈ: М. Мијајловић -, Ђурић 8, Н. Савић 8, Зацкалицки 8, Јеликић 8, Госповић 8, Чупић 8 (Живковић 8), С. Савић 9,  Тривковић 8, Ђукић 8 (Пармаковић 8), Миловановић 8.

СРЕМ: Тривуновић 6, Гверо 6, Наранџић 6, Вујић 6 (Остојић), Тешић 6, Тодоровић 6 (Живић), Јовић 6 (Маријановић 5), Зарић 6, Лешић 6, Грубиша 5, Радосављевић 5.

Фудбалери Змаја одиграли су одлично. Просто су играли онолико колико им је било потребно за рутинску и убедљиву победу од 6:1.

М. Богдановић

Ноћај - Граничар (К) 2:0 (1:0)

НОЋАЈ: Игралиште у Ноћају, гледалаца 100, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Ђурчић у 28. и Пармаковић у 70. минуту.

НОЋАЈ: Петровић 9, Јеликић 8 (Илић 7), Аљић 8, С. Достанић 8, Росић 8, Владисављевић 8, Пармаковић 8, Ђурчић 8, Богдановић 9, Огњеновић 8, Јовановић 8.

ГРАНИЧАР: Митровић 7,  Ракић 7, Владисављевић 7, Стојић 7, Д. Босанац 7, М. Босанац 7, Матић 7, Босанац 7, Валтер 7, Ковачевић 7, Симић 7.

Иако су Ноћајци славили заслужено гости из Кузмина нису играли слабо, напротив. Промашили су неколико повољних прилика, тако да им остаје само да жале за бољим резултатом, јер су га по игри и заслужили. Ђурчић је постигао изванредан гол из шута са око 15 метара, док је Пармаковић савладао Митровића после слободног ударца с 20 метара.

З. Владисављевић

Планинац - Полетарац 2:1 (1:0)

ЛЕЖИМИР: Игралиште Планинца, гледалаца 80, судија Новаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Чевизовић у 32, и  60.за Планинац, а Поповић у 66. минуту за Полетарац. Жути картони: М. Новак, Д. Гршић (Планинац).

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 7, М. Новак 7, Ђ. Гршић 8, Ранкић 9, Милић 7, Чевизовић 9, Мићић 7, Панић 7, Милекић 8, Д. Гршић 8, Б. Новак 8.

ПОЛЕТАРАЦ: Игњатовић 8, Б. Илић 6, Предојевић 7, И. Илић 8, Костадиновић 6, Кузминац 6, Крнетић 6, Васиљевић 6, Поповић 7, Г. Владисављевић 6, Ђ. Владисављевић 7.

Домаћини су заслужили и убедљивију победу. Били су бољи ривал у току целог меча, али гости су тек у наставку показали нешто више.  Успели су да смање резултат, али нису смогли снаге да покушају и да поравнају резултат, јер су слабо физички припремљени.

Ж. Вујанић

Борац (Р) - Слобода 0:2 (0:1)

РАДЕНКОВИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија  Малешевић (Лаћарак). Стрелци: Благојевић у 8. и Мијатовић у 80. минуту. Жути картони: С. Владисављевић (Борац), Стајчић, Грујић (Слобода).

БОРАЦ: И. Станић 7, Рудић 7, Станисављевић 7, Вићентић 7, Митровић 7, Ђокић 7 (С. Владисављевић 7), Степановић 7, Јокић 7, М. Владисављевић 7, С. Савић 7 (Глишић), Петровић 7.

СЛОБОДА: Ивановић 8, Милановић 7 (Грујић), Шулаја 7, Петровић 7, Маленковић 7, Антонић 7, Стајчић 7, Томић 7, Мијатовић 7, Змијанац 7, Жегарац 8, Благојевић 8 (Дамјановић).

Домаћини су играли допадљив фудбал. Гости су на другој страни имали резултат у својим рукама после раног вођства. Шашинчани су у својим редовима имали и сигурног голмана Ивановића. Он је засигурно скинуо неколико пута лопту домаћим стрелцима, који су били у позицији да јаче угрозе гол гостију.

Д. Станић

Слога (З) - Срем (СМ) 1:1 (0:0)

ЗАСАВИЦА: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија  Гојковић (Гргуревци). Стрелци: Сладојевић у 47. за Слогу, а Милошевић у 85. минуту за Срем.

СЛОГА: Христов 7, Настић 7, Рапоти 7, Тот 7 (Јеросимовић), Вуга 7, Симић 7, Стојковић 7 (Чикић), Јованић 7, Сладојевић  7 (Аничић),  Митровић 7, Остојић 7.

СРЕМ: Дудић 6, Барић 6, Лужајић 6, Чоњагић 6, Јовановић 7, Пајић 6, Милошевић 6, Шивољицки 6, Прокић 7, Пријић 7, Драгић 6.

Играчи Слоге су у мечу били бољи ривал. Али, нису играли онако како се од њих очекује.

М. Добрић

НОЋАЈ: Ноћај - Граничар (К) 2:0, Змај - Срем (СР) 6:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Борац (ВР) 4:0, ЛЕЖИМИР: Планинац - Полетарац 2:1, РАДЕНКОВИЋ: Борац - Слобода 0:2, ЗАСАВИЦА: Слога - Срем (СМ) 1:1.

1. Слога (З)            12     10     2      0      44:11        32

2. Трговачки           12     8      3      1      31:12        27

3. Срем (СР)          12     7      1      4      31:23        22

4. Граничар (К)       12       7      1      5      19:15        22

5. Планинац           12     6      3      3      31:18        21

6. Слобода             12     7      0      5      21:16        21

7. Змај                     12     5      0      7      33:29        15

8. Борац (Р)            12     4      2      6      24:35        14