Градска лига Сремска Митровица: Ревија погодака и промашаја

Срем (СМ) - Ноћај 6:2 (3:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 10, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Шивољицки у 5. и 50, Лаћарачки у 18, Милошевић у 25, Николић у 48. и Барић у 62. за Срем, Павловић у 84. и Марко Владисављевић у 86. минуту за Ноћај.

СРЕМ: Дудић 7, Барић 7, Лужајић 7, Лаћарачки 7, Мађаровски 7, Чоњагић 7, Милошевић 7, Шивољицки 7, Николић 7, Пајић 7, Драгић 7.

НОЋАЈ: Јанковић 6, Илић 6, Аљић 6, С. Сретеновић 6, Ђурчић 6, Марко Владисављевић 6, Пандуревић 7, Цветиновић 6, Павловић 6, Огњеновић 6, Милош Владисављевић 6.

Митровчани су славили убедљиво, али госте из Ноћаја није пратила спортска срећа.Промашили су многе прилике, тако да им остаје само да жале, за бољим резултатом, јер су га по игри и заслужили.

Н. Огњеновић

Трговачки - Срем (СР) 2:2 (1:2)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Радничког, гледалаца 30, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелци: Крстић у 19. и Јаковљевић у 75. за Трговачки, Лешић у 22. и Седларовић у 43. минуту за Срем. Жути картони: Малешевић (Трговачки), Јовић, Зарић (Срем). Црвени картони: Ћетковић (Трговачки), Васиљевић (Срем).

ТРГОВАЧКИ: Манојловић, Николић, Петровић, М. Јовић, Станић, Ћетковић, Јаковљевић (Недић), Трифуновић,  Алимановић (Малешевић), Крстић (Шајић), Дрча.

СРЕМ: Косанић, Војисављевић, Гверо, Наранџић, Радосављевић, Вујић (Васиљевић), Маријановић, Јовић, Зарић, Лешић (Јевић), Седларовић.

Гледаоци су могли да виде добру, допадљиву и борбену игру ривала свих 90 минута. Повели су домаћини, али до краја полувремена играчи Срема из Сремске Раче, одлично су одиграли и  преокренули су резултат у своју корист. У наставку трговци си били много бољи тим, али су успели само да поравнају резултат.

С. Војновић Змај - Граничар (К) 1:3 (0:2)

НОЋАЈ: Стадион у Ноћају, гледалаца 30, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: А. Мијајловић у 75. за Змај, а В. Влаисављевић у 10. и Д. Босанац у 35. и 82. минуту за Граничар. Жути картони: Ђукић, А. Мијајловић, Миловановић (Змај), Владисављевић (Граничар).

ЗМАЈ: М. Мијајловић 6, Анчић 6, А. Мијајловић 6 (Тривковић 7), Гаџурић 6 (И. Бугарски 6), Зацкалицки 6, Госповић 6, Чупић 7, Пармаковић 7, Ђукић 7, Ђурић 6, Миловановић 5.

ГРАНИЧАР: Мергл 7, Владисављевић 7, Влаисављевић 7, М. Симић 7,  Дејан Печеница 7, Д. Босанац 8, Дарко Печеница 7, Митровић 7, Недић 7 (Ковачевић), А. Симић 7, Белић 7 (Валтер).

Кузминци су просто играли онолико колико им је било потребно за рутинску победу од 3:1. Једноставно су били много бољи противник од домаћина који је у потпуности подбацио. Слабо су играли.

М. Богдановић

Планинац - Борац (ВР) 4:1 (3:0)

ЛЕЖИМИР: Игралиште Планинца, гледалаца 80, судија Новаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Б. Новак у 14, Ђокић у 30, Мачкић у 37. и Гршић у 89. за Планинац, а Недић у 67. минуту (из пенала) за Борац.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 8, Милић 8, М. Новак 7, Катафај 8 (С. Чевизовић 7), Јеремић 9 (Гршић 7), Мићић 9, Б. Новак 9, Ђокић 9, Мачкић 9, Д. Чевизовић 7.

БОРАЦ: М. Николић 6, Козомора 6, Бојан Церовац 7, Јелић 6, В. Симић 6, Ђуричић 6, Спасојевић 6, Бранислав Церовац 9, Ерић 6, Малијевић 6, Недић 8.

Домаћини су заслужили и убедљивију победу. Били су бољи ривал у току целог меча, али гости су тек у наставку надиграни. Б. Новак је постигао први гол са десетак метара после соло продора. Ђокић је голмана гостију Николића лобовао са пенала. Код следећа два гола аситирао је Ђокић.

Ж. Вујанић

Слобода - Полетарац 3:1 (1:0)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 40, судија  Цвјетић (Чалма). Стрелци: Маленковић у 11. и Жегарац у 81. и 87. за Слободу, а Мкилићевић у 54. минуту за Полетарац.

СЛОБОДА: Гвока 7, Милановић 7 (Грујић), Петровић 7, Стрниша 7, Томић 7, Маленковић 7, Ристановић 7 (Милутиновић 7), Мијатовић 7, Недељковић 7, Жегарац 8, Благојевић 7 (Алинчић).

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 7, Б. Илић 7, Поповић 7, Предојевић 7, И. Илић 7, Ђ. Владисављевић 7, Дураћ 7, Милићевић 7, Кузминац 7, Крнетић 7, Г. Владисављевић 7.

Домаћини су играли допадљив фудбал. Гости на другој страни имали су резултат у својим рукама после изједначења, онда су слабо одиграли у одбрани, а Шашинчани су својим редовима имали сигурног стрелца Жегарца који је искористио слабости у одбрани гостију и са два гола доприонео да домаћини славе.

И. Илић

Слога (З) - Борац (Р) 4:1 (3:1)

ЗАСАВИЦА: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија  Гојковић (Гргуревци). Стрелци: Остојић у 22, Миражић у 35, Врањковић у 39. и Тот у 84. за Слогу, Станисављевић у 44. минуту за Борац. Жути картони: Врањковић (Слога), Станисављевић (Борац).

СЛОГА: Андоновић 7, Настић 7, Стојковић 7, Мојић 7, Вуга 7, Врањковић 7, Јованић 7, Петрић 7,  Митровић 7, Миражић 7 (Тот 7), Остојић 7 (Симић 7).

БОРАЦ: Вићенентић 7, Ђорђић 7, Јокић 6, Ђокић 6, Станисављевић 7, Вукојевић 6, М. Владисављевић 7 (С. Владисављевић), М. Савић 6 (Глишић), Дејан Станић 7, Дарко Станић 7 (Митровић), Лукић 6.

Играчи Слоге су у овом интресантном мечу били бољи ривал. Играли су онако како се од њих очекује.

М. Добрић

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Срем - Ноћај 6:2, ЗАСАВИЦА: Слога - Борац (Р) 4:1, ШАШИНЦИ: Слобода - Полетарац 3:1, ЛЕЖИМИР: Планинац - Борац (ВР) 4:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Срем (СР) 2:2, НОЋАЈ: Змај -Граничар (К) 1:3.

1. Слога (З)         11     10     1      0      43:10        31

2. Трговачки        11     7      3      1      27:12        24

3. Срем (СР)       11     7      1      3      30:17        22

4. Граничар (К)   11       6      1      4      17:13        19

5. Планинац       11     5      3      3      29:17        18

6. Слобода         11     6      0      5      19:16        18

7. Борац (Р)       11     4      2      5      24:33        14

8. Змај                11     4      0      7      27:28        12