Јокановић исписао историју

Фудбалери Фулама нису успели да победе Квинс Парк Ренyерсе (2:2), али су исписали клупску историју.
jokanovic, epa

Тим Славише Јокановића је поставио рекорд клуба са 16 утакмица у низу без пораза у сезони. Мало је недостајало да домаћин овај рекорд прослави победом, али је прокоцкао чак два гола предности. Фулам је повео преко Тома Карнија ударцем са 20 метара у 32. минуту, да би у 45. вођство дуплирао Лукас Пјасон.

Пре краја полувремена Масимо Лонго је смањио на 2:1 сјајним волејом, да би десетак минута пре краја утакмице Павел Взолек донео бод "полицајцима".

Ове суботе окончана је сјајна серија српског нападача Александра Митровића. Центарфор Фулама није постигао гол након што је тресао мрежу на пет узастопних мечева. Фулам је и даље у доброј позицији у борби за Премијер лигу, али је испустио шансу да запрети другопласираном Кардифу који на позицији што води директно у елиту има седам бодова више, уз меч мање. Лондонски тим је на деоби трећег места са Астон Вилом, на девет бодова од најближег конкурента ван позиције која доноси бараж за ПЛ.