Косановић: Тежак меч, али смо заслужено победили

НИШ: Тренер фудбалера Радничког Милорад Косановић био је задовољан пласамном свог тима у четврфинале Купа Србије.
milorad kosanovic FICA5663

Нишлије су у осмини финала елиминисале Бачку 2:0, а стрелци су били Душан Пантелић у 74. минуту и Владимир Ђилас три минута каније.

У најави сам рекао да је Бачка много бољи тим него што то показује табела Прве лиге Србије. Тежак меч смо одиграли, али смо заслужено победили. Играло се по великој врућини, као да је август и то се осетило. Имали смо у првом полувремену доста шанси да раније решимо утакмицу, нисмо их искористили, а они су се добро и организовано бранили, рекао је Косановић за сајт клуба после меча.

Он је додао да радује приступ играча током меча.

Радује ме наш приступ у наставку. Нисмо паничили, квалитетно смо освајали простор и голови које смо дали били су неминовност. Идемо даље, Куп ћемо сада да архивирамо, чека нас гостовање Раду у Суперлиги и даћемо све од себе да и после тог меча наставимо победнички низ, рекао је Косановић.