Квалификације ЛШ: Спартак-Црвена звезда 1:2, 1:1 (1:1) након продужетака (видео)

У реванш мечу трећег кола Квалификација за Лигу шампиона београдска Црвена звезда гостује у Трнави против Спартака. Први меч завршен је нерешено 1:1.
Spartak Zvezda/Jutjub

У шестом минуту домаћин је повео.

Неуспешан напад Београђана преко Радоњића претворио се у контранапад Спартака после кога је Кадлец центрирао а Бакош главом погодио гол за 1:0.

У 8. минуту Звезда је изједначила преко Бена. Стојковић је одузео лопту по десној страни, проиграо је Стојиљковића који је центрирао лопту а нападач Звезде погодио гол за 1:1.

Крај првог полувремена...

Завршено је и друго полувреме. Обе екипе имале су по једну прилику за вођство. Бакош за Спартак и Радоњић за Звезду снажно су шутирали али су голмани били на месту.

Играју се продужеци...

У 98. минуту Бен је одлично проиграо Радоњића који је примивши лопту ушао у шеснаестерац и погодио мрежу за 1:2.

У 122. минуту Родић је кривац за пенал Спартака. Пречку је погодио Годал и Звезда је у плеј-офу за Лигу шампиона а противник ће бити аустријски Салзбург.