Лига Европе: Партизан - Астана (4:1)

У Београду завршен меч у групи Лиге Европе Партизан - Астана, који су црно-бели убедљиво добили головима Садика, два пута је погодио мрежу, и Асана и Суме
п

93` Партизан рутински привео меч крају

89` Тошић изванредно центрира из слободњака, Страхиња Павловић лепо шутира главом, Ерић спашава Астанину мрежу

83` Излази Умар Садик, мења га Филип Стевановић

81` "Експрес" Асано улетео у зону шута, послао лопту ка голу, али поред Ерићеве мреже

79` Центаршут Ротаријуа, лопта закачила Страхињу Павловића и ушла у гол, резултат је 4:1

76` Лепа контра Партизана, Асано претрчао одбрану Астане, Садик рутински погађа за 4:0

73` Растрзана игра, лопта је често у ваздуху, или у ауту

68` Стојковић повредио препоне,  заменио га Филип Кљајић

64`Кисниченко добро шутирао после асистенције Рукавине, срећом поред стативе Стојковићевог гола. Суму мења талентовани Лазар Павловић

58` Корнер за Астану, Пешчук шутира главом, лопта мекано лети преко гола

55` Партизан високом пресингом стално притиска задњу линију Астане. Трећи пут Стојковић излази као победник против Ротаријуа, брани шансу којој је био играч Астане

51` Опет шанса за Астану, Павловић рашчишћава испред Кисниченка . Астана је много офанзивније ушла у друго полувреме

50` Добра акција Астане, Остојић блокира ударац Кисниченка из близине. После корнера Стојкович брани

49` Тошић непрецизно шутира после лепих дриблинга

46` У екипи Астане промена, Пешчук заменио Муртазаева

42` Изванредна реакција Стојковића, брани ударац главом Ротаријуа са пет метара

37` Асано био себичан и шутирао, уместо да асистира Тошићу, који је десно био потпуно сам

30` Партизан врло борбен и растрчан, високо вођство није спустило ритам утакмице

28` Прва шанса за Астану, Стојковић брани "зицер"

24` Асано протутњао као брзи воз кроз одбрану Астане, одличан шут и 3:0 за Партизан

21` Партизан води 2:0 , стрелац Садик. Штопер Астане Лонгвиненко је погрешио, Тошић се докопао лопте, одлично асистирао Садику и први стрелац црно-белих лако погађа за убедљиво вођство

15` За сада потпуна доминација Партизана

11` Лутовац лепо продро по десној страни, упутио одличан центаршут, Асано је за мало био "кратак"

9` Здјелар лепо "поклапа" одбитак са двадесетак метара, Србин Ерић који брани за Астану опет спасава тим из Ка4`захстана

7` Садик два пута шутира, први пут је Ерић одбранио, други пут је Астану спасила статива

4` Партизан води 1:0, гол је постигао Сејдуба Сума, који је фантастичним дриблинзима себи створио простор у шеснаестерцу. Голман Астане Ерић први шут Суме је одбранио, одбитак је оваај лакио сместио у мрежу. Партизан је ислористио прву шансу на мечу.

3` Лопту на почетку меча углавном има Партизан