Лига конференција: Победа Партизана против Анортозиса

У првом колу Лиге конференција Б Групе Партизан је савладао кипарски Анортозис са 0:2 (0:1).
ФК Партизан/М. Тодоровић/Рикардо и Мениг

Београђани су узели прве бодове на гостујућем терену и тако наговестили висок пласман у групи.

Стрелац првог гола био је Мениг 42. минуту. Марковић је прошао по десној страни и шутирао а Холанђанин натрчао на одбрањену лопту и погодио мрежу.

Други гол постигао је нападач црно-белих Рикардо Гомеш у 69. минуту. Примио је лопту у шеснаестерцу Анортозиса, окренуо се и закуцао лопту под пречку.

У другој утакмици у групи Б Гент је у гостима савладао Флору са 0:1. Партизан следећи меч игра са Флором у Београду.

Анортозис – Партизан 0:2 (0:1)

НИКОЗИЈА: Стадион: ГСП у Никозији, гледалаца: око 8.000, судија: Петер Кјесгард (Данска).

АНОРТОЗИС: Лорија – Кореа, Арајури, Рисванис – Хушбауер, Поповић, Артиматас, Кореира – Христодулопулос, Русијас, Варда.

ПАРТИЗАН: Поповић – Миљковић, Вујачић, Саничанин, Обрадовић – Шћекић, Здјелар – Марковић, Натхо, Мениг – Гомеш.