Линглонг супрелига: Војводина – Јавор 2:2 (Уживо)

Фудбалери Војводине и јавора одиграли су нерешено -2:2 на стадиону „Карађорђе“ у утакмици 13. кола Линглонг суперлиге Србије.
vojvodina javor, jgrlic

Крај утакмице

90+4. минут: Још једна измена у Јавору, изашао је Мркаић, а ушао Милошевић.

90+3. минут: Измена у Јавору, изашао је Петковић, а ушао Јовановић.

90. минут: Игра се надокнада времена.

87. минут: Жути картон за Лазовића из Јавора.

87. минут: Војводина је још једном запретила, овога пута преко Зукића, али је и његов шут Лазовић успео да избије у корнер.

86. минут: Жути картон за играча Јавора Пишчевића.

86. минут: Нова прилика за Војводину. Топић је био у шанси, шутирао је али је голман Јавора Лазовић успео да избије лопту у корнер.

83. минут: Жути картон за играча Јавора Павишића.

82. минут: Николић је био у шанси, али није био опасан по гол Јавора.

74. минут: И трећа измена у Војводини. Изашао је Нешковић, а ушао је Зукић.

72. минут: Успели су коначно играчи Јавора да стигну и до другог изједначења против Војводине. Стрелац је био Звеканов, који је само два минута раније ушао у игру. Петковић је одлично прошао по десној страни, вратио је лопту на 11 метара, на њу је натрчао Звеканов и послао је у гол Војводине.

70. минут: Измена у Јавору, изашао је Цуцкић, а ушао Звеканов.

68. минут: Још једна измена у Војводини, изашао је стрелац другог гола Матић, а ушао Николић.

67. минут: Војводини је још једном поништен гол због офсајда.

64. минут: Измена у Војводини, изашао је Ђуричин, а ушао Гемовић.

61. минут: Жути картон добио је играч Војводине Деветак.

55. минут: На почетку другог дела утакмица је ушла у нешто мирнији период. Додуше играчи јавора се труде да дођу до новог изједначења, али Војводина игра сигурно и за сада не дозвољава изненађење.

Почело је друго полувреме

Полувреме

45. минут: Судија је продужио игру за три минута.

У осталим утакмицама:

Мачва - Младост 0:1

Рад - Раднички 1:2

45. минут: Гол за Војводину. Новосађани су били у контранападу, Ђуричин је прошао по десној страни и убацио лопту у петерац. Најспретнији пред голом јавора био је Петар Бојић, који је савладао голмана Лазовића за вођство Воше од 2:1.

21. минут: Јавор је имао нову шансу за погодак. Опет је у прилици био Петковић, али је овога пута голман Војводине Роцков био на месту и одбранио је његов шут.

19. минут: Јавор је успео да изједначи на 1:1. Гол је постигао Никола Петковић. После корнера за Јавор, Петковић се најбоље снашао на другој стативи и убацио лопту у гол Војводине.

18. минут: Стопостотна шанса за Јавор. Голман Новосађана Роцков је погрешио, али је срећом Топић отклонио опасност по гол Војводине.

15. минут: Војводина је постигла још један погодак, али је поништен због досуђеног офсајда.

4. минут: Војводина је кренула добро од старта утакмице и убрзо повела са 1:0. Стрелац је био капитен Ранко Веселиновић. Он је упутио шут са 17 метара, а лопта је завршила у доњем десном углу гола чувара мреже Јавора Ђорђа Лазића, који некада био у Воши.

Почела је утакмица.

Састави:

Стадион "Карађорђе"

Судија: А. Живковић

Војводина: Роцков, Бојић, Деветак, Ђуричин, Дринчић, Матић, Нешковић, Саничанин, Стојковић, Топић, Веселиновић.

Јавор: Лазовић, Амановић, Цуцкић, Јевремовић, Колаковић, Кувељић, Маричић, Мркић, Павишић, Петковић, Пишчевић.

Војводина је овај дуел дочекала као другопласирана на табели, а Новосађани знају да само залагањем и борбом могу до нова три бода. Ривал из Ивањице у Нови Сад је стигао после велике победа над ТСЦ-ом у прошлом колу, а тренутно је 11. на табели.