МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ИСТОК Добринчани освојили први бод

Сремац - Младост (Б) 2:2 (0:0)
lopta2

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 150, судија Панић (Инђија). Стрелци: Балабан у 49. и Вукајловић у 53. за Сремац, Чекић у 85. и Томић у 89. минуту за Младост. Жути картони: Честић, Балабан, З. Ашћдерић, Бјеливук, Шкорић (Сремац).Црвени картон: Т. Ашћерић (Сремац).

СРЕМАЦ: Ивановић, Јовановић, Спасојевић, Вукајловић, Радојев, Т. Ашћерић, Шкорић, Честић, Балабан, З. Ашћерић, Бјеливук.

МЛАДОСТ: Милошевић, В. Југовић, Чалмић, З. Јовановић, Чекић, Јокић, Томић, Цветиновић, дукић, Исаилоски, Кошутић.

Коначно и Добринчани  су успели  да освоје бод. Први у првенству, али су билизу да остваре и прву победу. Госте је само спасла срећа.

Д. Радовац

Полет - Фрушкогорац 1:2 (0:1)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 150, судија Радић (Ириг). Стрелци: Несторовић у 84. (из пенала) за Полет, а Филиповић у 36. и Крстовић у 70. минуту за Фрушкогорац.

ПОЛЕТ: Благојевић 7, Шаровић 7, Лукић 7, Митровић 7, Николић 7, Р. Кесић 7, Новић 7, Несторовић 7, Ђорђевић 7, Марковић 7, Лазић 7.

ФРУШКОГОРАЦ: Вучић 7, Месаровић 7, Димитријевић 7, Јованов 7, Маринковић 7, Ђорђевић 7 (Крстовић 8), Тртица 7, Филиповић 8, Пашић 8, Крнета 7, Медић 7.

Да су домаћи стрелци били мало прецизнији могли су славити, јер су били бољи ривал. Филиповић је погодио домаћу мрежу из слободног удраца с 18 метара, а онда је Крстовић у наставку искорстио брзу контру.

Б. Рађеновић

Рудар - Љуково 1:0 (1:0)

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 100, судија Павловић (Огар).Стрелац: Дубравац у 19. минуту.

РУДАР: Пардовицки, Ракић, Нинковић, Вулетић, Поповић, Крчић, Вишњовски, Дубравац, Рутић, Манојловић (Крстић), Милош Лужајић.

ЉУКОВО: Сладић, Блануша, З. Чучковић, Тривић, Видовић, Новаковић, Радић, М. Чучковић, Цвиетићанин, Вуковић, Мачак.

Домаћи нападачи су били брзоплети и непрецизни и само једном су погодили мрежу гостију.

И. Сретић

Камени - Хајдук (Ш) 2:3 (0:2)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 150, судија Дијана Младеновић (Инђија). Стрелци: Милеуснић у 55. и Милутиновић у 77. за Камени, а Бераковић у 17. и 32. и Николић у 71. минуту за Хајдук.

КАМЕНИ: Бтинић, Цвијић (Страживук), Пилиповић, Вујичић, Милеуснић, Асани, Вукашиновић, Yановић, Вудраговић, Бежановић, Милутиновић.

ХАЈДУК: Митровић, В. Петровић, Предраговић, Томић, Бераковић (Главоњић), Белић (М. Петровић), Николић, Видаков, Босанчић (Војкић), Савић (Миловановић), Васиљевић.

Фаворизовани домаћини нису остварили планирану победу. Гостујући састав је био бољи и плод такве игре је тријумф.

И. С.

Крушедол - Напредак (Ж) 0:0

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 150, судија Ћирић (Инђија).

КРУШЕДОЛ: Багаш, Петровић, Павков, Јелковић, Дистчл (Марчетић), Грубјешић, Клајић (М. Цурковић), Радаковић, Радуловић, Марковић, Куља.

НАПРЕДАК: Крнић, Кнежевић, Станковић (Шарац), Стојчевић, Ђурђевић, Кордолуп, Вујевић (Ј. Топић), П. Мајсторовић, Божић, Мијаиловић, Козлина.

Домаћини су надиграли госте и то посебно у првом полувремену, али нису успшели да погоде мрежу.

Р. С.

Цар Урош - ЧСК 2:6 (0:1)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 150, судија Спремић (Ириг).Стрелци: Бркљача у 73. и Јордановски у 77. за Цар Урош, Стаменковић у 24, Д. Н. Суботин у 47. и 87, Матош у 65, Ланг у 85. и П. Суботин у 90.  минуту за ЧСК.Жути картони: Д. Суботин (ЧСК).

ЦАР УРОШ: Грубански, Врховац, Бојић, Гостовић, Јањуш, Глишић, Вукмановић, Бркљача (В. Грујић), Херман, Јордановски,Мркаљ.

ЧСК: Тувеџић, Пејић, Д. Суботин, Поповић, Димић, Стаменковић, Матош, П. Суботин (Д. Н. Суботин), Терзић, Ланг, Мијатовић. Гости из Чортановаца су на опште изненађење освојили сва три бода на врућем терну у Јаску. А, да су имали среће могли су постићи бар три, четири гола више.

Љ. Бојић

Граничар - Полет (Н) 2:0 (1:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Хемун (Стара Пазова). Стрелци: Микић у 2. и Новаковић у 77. минуту.

ГРАНИЧАР: Самарџић, Чавић, Дражић, Драгановић, Куртеш, Новаковић, Деврња, Јаковљевић, Комазец, Микић, Мандарић.

ПОЛЕТ: Н. Петровић (Вељовић), Цвијановић, Д. Петровић, Вукосављевић, Стојановић, Стевановић, Јовановић, Дамјановић, Радовић, Видић.

У првом полувремену гледаоци су могли да виде занимљиву игру ривала. Било је и шанси на обе стране. И у наставку домаћини су имали неколико прилика, али су само још једном матирали доброг голмана гостију.  Вељовића.

Д. Орловић

ВРДНИК: Рудар - Љуково 1:0, АШАЊА: Камени - Хајдук (Ш) 2:3, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Фрушкогорац 1:2, ДОБРИНЦИ: Сремац - Младост (Б) 2:2, ЈАЗАК: Цар Урош - ЧСК 2:6, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Напредак (Ж) 0:0, ОБРЕЖ: Граничар - Полет (Н) 2:0.

1. Полет (НК)    25     18     4      3      84:27        58

2. Крушедол      25     17     4      4      56:19        55

3. Камени  25     15     3      7      58:36        48

4. ЧСК (-1) 25     13     3      9      63:36        41

5. Полет (Н)      25     12     3      10     44:29        39

6. Фрушкого.     25     10     6      9      40:33        36

7. Хајдук (Ш)    25     10     5      10     57:38        35

8. Младо. (Б) (-1)      25     11     2      12     63:42        34