Међуопштинска лига Срем исток: Ирижани славили у Крчедину

Фрушкогорац - Раднички (И) 1:2 (1:1)
fudbalska lopta

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, судија Граовац (Рума).  Стрелци: Месаровић у 7.  за Фрушкогорац, а Н.  Еркановић у 18.  и Кошутић у 70.  минуту за Раднички.  Жути картон: С.  Петровић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: М.  Вучић, Крнета, Месаровић, С.  Петровић, Пејаковић, Видаковић, Д.  Филиповић, Ланг, С.  Вучић (Пешељ), Тртица (Живић), Медић (Петковић).

РАДНИЧКИ: Н.  Савић, Николић (Поткоњак), Крстић (Р.  Савић), Вучковић, Кошутић, Вишњовски, Шевић, Н.  Еркановић, Д.  Митровић, Пузић, М.  Поповић (Таглиавиа).

Домаћини су на почетку меча повели лепим голом Месаровића из близине, и пропустили још неколико прилика.  У наставку, гости из Ирига су били далеко бољи тим.  Н.  Еркановић је искористио смушеност у домаћој одбрани и поравнао је резултат.  После тога, домаћи су пропустили две сјајне прилике.  И онда је одбрана домаћих поггрешила.  Кошутић је остао непокривен и лако је матирао голмана Вучића.

СРанитовић

Крушедол - Шумар 1:2 (0:0)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, судија Катић (Рума).  Стрелци: М.  Цурковић у 66.  за Крушедол, а Рајић у 64.  и Козлина у 90.  минуту (из пенала) за Шумар.  Жути картон: Иванишевић (Крушедол).  Црвени картон: Крунић (Крушедол).

КРУШЕДОЛ: Иванишевић, Ђурђевић, Мићин, Јелковић, Радуловић (Гостојић), З.  Клаић, Н.  Цурковић, М.  Цурковић (Јовановић), Крунић, Белановић 7, Марчетић 7.

ШУМАР: Хаyић, Врачевић, Драганић, Козлина, Томић, Симић, Лазић, Рајић (Лалић), Максић (Најић), Ивановић, Рагастовац

Играчи Шумара славили су заслужено, иако домаћи сматрају да је суђење било слабо, и да су неколико пута тешко оштећени.

СР.  - СД.

ЧСК - Срем (СМ) 2:0 (0:0)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, судија Вејић (Буђановци). Стрелац: Драгичевић у 63.  и 65.  минуту (оба из пенала). Жути картони: Шпоња, Стаменковић, Драгичевић, Мутић, Димић (ЧСК), Цветковић, Рауковић (Срем).

ЧСК: Гашић, Пејић, Д.  Суботин (П.  Суботин), Ђокић, Б.  Кнежевић, Шпоња, Драгичевић, Матош, Стаменковић, Симић (В.  Кнежевић), Мутић (Димић).

СРЕМ: Цветковић, Накић (С.  Ранковић), Миловановић, С.  Станковић, Андрић, Морача, С.  Матић, Рауковић, Бодсанчић (Вукајловић), Весић, Пуљић (Јовановић), Крњулац.

Домаћи су били бољи ривал посебно у другом полувремену када су и постигли оба гола из најстроже казне.  Једном су гости стартовали преоштро у свом казненом простору, а други пут су играли руком.

ПСтанчев

Напредак (Ж) - Дунав 6:0 (4:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, судија Лепак (Инђија). Стрелци: Секулић у 15, Љубинковић у 30.  и 89, С.  Савић у 37.  (из пенала) и М.  Савић у 41.  и 90.  минуту.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Стојевић 7, Секулић 7 (Мијаиловић), Јовановић 7, Миљковић 7, С.  Савић 7, Кнежевић 7, М.  Савић 8, Љубинковић, 8, Гемери 7 (Топић), Марковић 7 (Михајловић),  Деврња 7 (Миљковић).

ДУНАВ: Котарац 6, Дудић 6, Бугарин 6, Чинчурак 6, Лонцевић 7, Прелић 6, Мрђа 6, Шуковић 7 (Јовановић), Марчетић 6, Драча 6, Срјемац 6.

Играчи Напретка су били апслутни фаворити у овом мечу, а то су доказали и на терену.  Гости могу бити на крају и задовољни коначним резултатом.

НКрнић

Брестач - Младост (Б) 1:3 (0:2)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, судија Блажон (Рума). Стрелци: М.  Ковачевић у 5.  за Брестач, а Прљић у 62.  и Нешковић у 70.  и 90.  минуту за Младост.

БРЕСТАЧ: Младеновић, Обреновић, Марин, Глушац, Милутиновић, Стојковски, Цветковић, Радосављевић, Марковић, Сретковић  (Вукосављевић), М.  Ковачевић (Јовичић).

МЛАДОСТ: Млилошевић, Јовановић, Стјепановић, Нешковић, Стојшић (Љуштинић), Прљић (Лилић), Цветиновић, Ђурђевић (Д.  Кривошија), Јокић, Новић, В.  Југовић (Бакић).

Домаћи су само у првом полувремену личили на екипу.  И тада су имали и неколико шанси.  У наставку гости су преузели иницијативу, и плод такве игре су три гола у домаћој мрежи.

ЗЈ.

Јединство (П) - Граничар (О) 0:0

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште  Јединства, судија Павловић (Кленак). Жути картони: Трумић, Р.  Јошић, Босиљков (Јединство), Дражић и Ивановић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: В.  Сабо, Поповић, Стојић, Г.  Петровић (Жакула), Стојановић, Гавриловић, Милетић (Босиљков), Д.  Шофаузер, Д.  Петровић, Трумић, Р.  Јошић.

ГРАНИЧАР: Деспотовић, Николић, Инђић (Ивановић), Кекић, Врачев, Ољача (Дражић), Радојчић, Обрадовић (Бабић), Петровић, Деврња, Игњатовић.

Била је то само борбена игра два скоро равноправна ривала, са мало правих шанси.  Коначан резултат је и најреалнији.

МПантовић

Полет - Хртковци 4:0 (2:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште  Полета, судија Радовац (Рума). Стрелци:  Р.  Кесић у 21, Костић у 30.  и 63.  и Лончар у 80.  минуту. Жути картони: Л.  Милић (Полет), Мандић (Хртковци).

ПОЛЕТ: Башић 8, И.  Савић 6, Костић 7, Л.  Милић 6, Поповић 7, Караклајић 7, Делибос 7 (Ковачевић), Кораћевић 8 (Лончар 7), Р.  Кесић 8 (Крвљача), Данчетовић 7 (Калезић), Лукић 7 (Ђаниш).

ХРТКОВЦИ: Крпан 6, Конц 6, Павличевић 6 (Вукојевић), Сабо 6, Манојловић 6 (Савић), Кукић 6, Глумчевић 6, Обровац 6 (Антонић), Рудић 6, Рајда 6, Мандић 6.

Домаћи су пружили добру партију.  У 21.  минуту.  Р.  Кесић је с 18 метара сјаним шутем приморао голмана Крпана да капитулира.  Потом је Крстић био два пута стрелац, док је Лончар одбијену лопту са неких осам метара послао у небрањени део мреже гостију.

БРађеновић

Камени - Сремац (Деч) 0:2 (0:1)

АШАЊА: Игралиште Каменог, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Марко Марчета у 28.  и С.  Тадић у 82.  минуту.  Жути картони: Станчић, Миленковић, Вучевац (Камени), В.  Петровић, М.  Мајсторовић (Сремац). Црвени картон: Блануша (Камени).

КАМЕНИ: Бантић 7, Блануша 5, Станчић 7, Добриковић 7, Вукић 7, Вучевац 7 (Филиповић), Радовановић 7, Асани 7, Шорак 7 (Миљуш), Грујић 6, Марковић 7 (Миленковић).

СРЕМАЦ: Шуљагић 7, В.  Петровић 7, Стојковић 7, М.  Мајсторовић 7, П.  Мајсторовић 7, Недељковић 7 (П.  Тадић), М.  Петровић 7, Стојчевић 7, Милић 7 (Лилић), С.  Тадић 8, Марко Марчета 8.

После кикса Блануше, Марко Марчета је довео госте у вођство.  Потом је Блануша  искључен, па су домаћи после тога играли са десеторицом и на крају се у листу стрелаца уписао  С.  Тадић после контре.

КРУШЕДОЛ: Крушедол - Шумар 1:2, ПЛАТИЧЕВО: Јединство -Граничар (О) 0:0, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Хртковци 4:0, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Раднички (И) 1:2, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Дунав 6:0, БРЕСТАЧ: Брестач - Младост (Б) 1:3, АШАЊА: Камени - Сремац (Деч) 0:2, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Срем (СМ) 2:0.

1. Раднички (И) 20     15     1      4      50:16        46

2. Сремац (Деч) 20     14     4      2      51:23        46

3. Срем (СМ)     20     12     5      3      47:22       41

4. Полет    20     13     1      6               44:35       40

5. Напредак      20     11     5      4      39:23        38

6. Граничар       20     9      7      4      40:24        34

7. Младост (Б)   20     9      2      9      52:45        29

8. Јединство (П) 20     8      5      7      24:23        29