МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ - ИСТОК: Лидер се провукао у Врднику

Рудар - Полет (НК) 1: 2 (1:0)
с

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 150, судија Павловић (Огар). Стрелци: Милан Лужајић у 45.  за Рудар, а Крстић у 76.  и Марковић у 88.  минуту за Полет. Жути картони: Клисарић, Крчић, Нинковић, Ракић, Милан Лужајић, (Рудар), Радосављевић,  С.  Савић, М.  Савић, Кораћевић, Марковић, Јовић, Башић (Полет).

РУДАР: Клисурић, Видовић, Ракић, Поповић, Вулетић, Крчић, Вишњовски, Милан Лужајић, Дубравац (Манојловић), Богданов (Милош Лужајић).

ПОЛЕТ: Башић, Шаровић, Лукић, Митровић (Јовић), Костић (Матић), Радосављевић, С.  Савић (Николић), Р.  Кесић, Ђорђевић (Кораћевић), Лазић (Марковић), М.  Савић.

Врдничани су надиграли  лидера у свим елементима фудбалске игре, али нису имали прецизне стрелце.  И плод такве игре је победа гостију.  Из две шансе праве, постигли су два гола.

ИСретић

Младост (Б) - Крушедол 2:1 (1:0)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 150, судија Ћирковић (Стари Бановци).  Стрелци: Јокић у 15.  и Цветиновић у 65.  за Младост, Н.  Цураковић у 82.  минуту за Крушедол.  Жути картони: Ђурђевић, Стајић (Младост), Дисти, Карас, Н.  Цурковић, М.  Цурковић, (Крушедол).

МЛАДОСТ: Милошевић 7, Јовановић 7, Дукић 7, Стјепановић 7, Ђурђевић 7, Васиљевић 7, Цветиновић 7, Јокић 8, Стајић 7, Кнежевић 7 (Лилић 7), В Југовић 7 (Кривошија 7).

КРУШЕДОЛ: Багаш 7, Петровић 7, Јелковић 7, Дисти 7 (Марчетић), Карас 7, Клајић 6, Н.  Цурковић 8 (Хајнал), М.  Цурковић 7, Плећаш 7, Куља 7 (Белановић, Марковић).

У доста занимљивом мечу, домаћини су били много бољи.   У првом полувремену пропустили су неколико колосалних шанси.  Јокић је постигао гол после контре, а Цветиновић је одбијену лопту само вратио у мрежу гостију.

Н.  Цурковић је постигао гол главом.  Искористио је центаршут и поставио коначан резултат.

РКошутић

Напредак (Ж) - Полет (Н) 1:3 (0:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Катић (Рума). Стрелци: Топић у 80.  за Напредак, В.  Цвијановић у 56.  и 90.  и Лубашчик у 70.  минуту за Полет.  Жути картон: Божић (Напредак). Црвени картони: Ђурђевић (Напредак), Дамјановић (Полет).

НАПРЕДАК: Мијаиловић, Кнежевић, Станковић, Ђурђевић, Кордолуп, Анђелић, Божић, Рокса (Инајетовић), Стојчевић (Топић), Деврња, Козлина.

ПОЛЕТ: Вељовић, Р.  Цвијановић, Стојановић, Д.  Милетић (Благоједвић), В.  Цвијановић, Јовановић (Стевановић), Лубашчик, Дамјановић, Видић, С.  Милетић (Н.  Петровић), Перић.

Имали су домаћини више повољних шанси, ипак, су гости дошли у вођство преко В.  Цвијановића.  Други гол гостију, који је постигао Давор Лубашчик је за памћење.  Шутирао је с 25 метара и лопта је завршила у рашљама.

НПетровић

ЧСК - Граничар (О) 3:0 (3:0)

(прекинуто у 35. минуту)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца 150, судија Дијана Младеновић (Сремски Михаљевци).  Стрелци: Стаменковић у 5.  и 30.  и Јеловац у 15.  минуту.

ЧСК: Војновић, Пејић, Мирковић, Д.  Суботин, Милосављевић, Шпоња, Стаменковић, Д.  М.  Суботин, Терзић, Ланг, Јеловац.

ГРАНИЧАР: Самарџић, Лазић, Исаков, Игњатовић, Шпирић, Дражић, Комазец.

У 35.  минуту, повредио се капитен гостију Дражић.  Гости су остали са шест играча, па је судија Дијана Младеновић према фудбалским правилима прекинула утакмицу.

ПСтанчев

Хајдук (Ш) - Сремац (Д) 13:1 (7:1)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 150, судија Спемић (Ириг). Стрелци: Петровић у 6, 47, 80.  и 90, Врачевић у 8, Николић у 11, Лучић у 15, васиљевић у 21.  и 70, Босанчић у 30, Томић у 40.  и 73.  и Ковачевић у 60.   за Хајдук, а Ашћерић у 44.  минуту (из пенала) за Сремац.

ХАЈДУК: Узелац 7, Предраговић 8, Томић 8 (Лемајић), Бераковић 8, Николић 8, Лучић 8, Босанчић 8 (Војкић), Врачевић 8 (Ковачевић 8), Петровић 9, Васиљевић 8.

СРЕМАЦ:  Грујић 6, С.  Топаловић 6, М.  Гагић 6, Т.  Вукмановић 6, Јованић 6, Честић 6, Михајловић 6, З.  Ашћерић 6, Савић 6, Ј.  Топаловић 6, Д.  Вукмановић 6 (Симетић 6).

Играчи Хајдука су декласирали само борбене госте из Добринаца.

ДДрагојевић

Љуково - Камени 0:4 (0:3)

ЉУКОВО: Игралиште Љукова, гледалаца 150, судија Кавгић (Рума). Стрелци: Пилиповић у 7, Милутиновић у 25, Вудраговић у 35.  и Ј.  радојчић у 91.  минуту.  Жути картони: Дубајић, Скорупан (Љуково), Добрић, Ј.  Радојчић, Јовановић, Милеуснић, Стриживук (Камени). Црвени картон: Кајганић на клупи (Љуково).

ЉУКОВО: Тепавац, Блануша, Тривић, Стевић, Крбавац (Рајачић), Дубајић, Скорупан, Радић (Вишњић), Јанковић, Стојанац (Радановић), Цветојевић (Арсић).

КАМЕНИ: Ивановић, Стрживук, Цвејић (Јовановић), Милеуснић, Асани, Ј.  Радојчић, Сали, Добрић (Васић), Вудраговић,  Милутиновић.

Много лакше него што се очекивало гости су славили против борбених домаћина.  Да су гостии искористили још неке своје шансе, резултат би био још убедљивији.

НТркуља

Фрушкогорац - Цар Урош 4:0 (2:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Вејић (Буђановци).  С трелци: Ћалић у 1, Крстовић у 20.  (из пенала) и 85.  и Добријевић у 70.  минуту.  Жути картон: Поткоњак (Цар Урош).

ФРУШКОГОРАЦ: Вучић, Месаровић, Јованов, Димитријевић (Љутовац), Ђорђевић (Миросављевић), Тртица, А.  Катић (Ф.  Катић), Крстовић, Д.  Филиповић (Добријевић), Ћалић (Маринковић), Пашић.

ЦАР УРОШ: Губрански, Родић, Гостовић, Бакаи (Керавица), Јањуш, Вукмировић, Јордан-

овски (Љ.  Бојић), Поповић, Кресојевић, Мркаљ, Поткок.

Већ у првом минту шок за госте.  Ћалић је добио лопту на 16 метара и одмах из преве је шутирао и лопта је завршила у рашљама.  Крстовић је казнио госте са пенала, пошто су играли лопту руком испред свога гола.  Добриојевић је погодио гостујућу мрежу из шута с 16 метара, а Крстовић је одбијену лопту са 11 метара само вратио у гостујућу мрежу.

С.Ранитовић

ЉУКОВО: Љуково - Камени 1:4, ВРДНИК: Рудар - Полет (НК) 1:2, ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Сремац (Д) 13:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Цар Урош 4:0, БУЂАНОВЦИ: Младост - Крушедол 2:1, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Граничар (О) 3:0 (прекинуто у 35. минуту), ЖАРКОВАЦ: Напредак - Полет (Н) 1:3.

1. Полет (НК)    10     8      1      1      44:10        25

2. Крушедол      10     7      1      2      20:8  22

3. Камени  10     7      0      3      21:12        21

4. ЧСК       10     6      1      3      18:11        19

5. Младост (Б)   10     6      0      4      24:15        18

6. Полет (Н)      10     5      2      3      21:11        17

7. Хајдук (Ш)    10     5      1      4      29:11        16

8. Фрушкогорац 10     4      2      4      18:14        14