Међуопштинска лига Срем – исток: Мајсторија Кнежевића

Граничар (О) - Хртковци 1:0 (0:0)
granicar obrez

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Кавгић (Рума). Стрелац: Кнежевић у 58. минуту. Жути картони: Балабан, Лисулов, С. Михајловић (Граничар), Савић, Станојевић, Симовљевић (Хртковци).

ГРАНИЧАР: Самарџић 8, С. Михајловић 8, Чавић 8, С. Јовановић 8, Балабан 9, Гмизић 8, М. Живановић 8, Лазић 8, Лисулов 8 (Дражић), Китанов 8, С. Кнежевић 8.

ХРТКОВЦИ: Чича 7, Међед 7 (Митровић), Павличевић 7, Рудић 7, Манојловић 7, Станојевић 7, Антонић 7, П. Глумчевић 7, Савић 7 (Н. Глумчевић 7), Отржан 7 (Перић 7), Симовљевић 7.

Иако су гости играли целу утакмицу добро, створили и неколико шанси, коначан резултат је и најправичнији. Домаћини искористили слободан ударац.Кнежевић је био прецизан с 28 метара.Пребацио је лоптом живи зид и голман Чича је био немоћан.

Д. Орловић

Раднички (И) - ЧСК 2:3 (0:0)

ИРИГ: Стадион Радничког, гледалаца 100, судија Павловић (Огар). Стрелци: Н. Еркановић у 68.(из пенала) и Стојановић у 82. за Раднички, Стаменковић у 55, Арсић у 70. и П. Суботин у 89. минуту за ЧСК. Жути картони: Јањић, Анђић (Раднички), Димић, Драгичевић, Д. Суботин, Симић, Пејић, П. Суботин, Мирковић (ЧСК).

РАДНИЧКИ: Видановић, Брацић, Николић, Митровић, Пазарски, Јањић, Иконић, Анђић, Дрљача, Н. Еркановић (Ј. Еркановић), Стојановић (Савић).

ЧСК: Војновић, Пејић, Д. Суботин (Ђокић), П. Суботин, Димић, Симић, Арсић, Стаменковић, Драгичевић, Милић, Шпоња (Мирковић).

Лака победа гостију. Наравно заслужена. Ирижани без  снаге нису могли ништа да учине. Успели су само да два пута изједначе резултат.

И. Таглиавиа

Сремац (Д) - Крушедол 1:0 (0:0)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 50, судија Деспотовић (Огар). Стрелац: Прљић у 54. минуту. Жути картони: Вукмановић, Бенежан (Сремац), Милошевић (Крушедол).

СРЕМАЦ: Митровић -, Петровић 8, Драгутиновић 8 (Томић 8, Јованић), Паунковић 8, Прљић 8, Вукмановић 8 (Радовац), Туфегџић 8, Дејић 8, Лучић 8, Бенежан, Р. Ашћерић 8.

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 7, Моравек 7, Крунић 7, Јелковић 7, Недимовић 7, Гостојић 7, Н. Милошевић 7, Цурковић 7, Чурколи 6, Жижић 6, Марчетић 7.

Заслужена победа играча Сремца, над добром екипом Крушедола. Уз то играчима Сремца лопта је три пута ишла по гол линији, али није завршила у мрежи. У другом полувремену погодили су два пута у стативу.

Д. Радовац

Шумар - Сремац (Деч) 2:1 (0:1)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 150, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Стјепановић у 60. и З. Миличевић у 70. за Шумар, а Недељковић у 15. минуту за Сремац. Жути картони: Петковић, Врачевић (Шумар).

ШУМАР: Петковић 7, Н. Цвјетиновић 7 (Живић 7), Спасојевић 7 (Бабић 8), Ђокић 7, Благојевић 6, Врачевић 7, Теодоровић  7, Васић 7, З. Миличевић 8, Стјепановић 8, П. Цвјетиновић 6.

СРЕМАЦ: Павичић 7 (Смиљанић), Јуришић 7, Лудајић 7, Т. Мијатовић 7, Бачевац 7 (Ћопић), Б. Кресојевић 7, Недељковић 7, Видицки 7, Наумов 7, Лапчић, В. Кресојевић 7 (Чупељић), Филиповић 7.

Искуснија екипа домаћина и поред сијасет шанси постигла је само два поготка. Нису домаћи стрелци искористили још неколико лепих прилика.

М. Радојчић

Полет - Дунав 1:1 (1:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште  Полета, гледалаца 50, судија Васић (Ириг). Стрелци: Р.Савић у 20. за Полет, а Радуловић у 91. минуту за Дунав. Жути картони: Којић, Кесић, Пашић (Полет), У. Милешевић, М. Милешевић (Дунав).

ПОЛЕТ: Пашић 7, Бакић 7 (Ковачевић 7), И. Савић 7, Старац 7, Којић 6 (Лукач), Р. Савић 6, Бугарин 6,  Делибос 7, Јовић 7, Р. Кесић 7, Калезић 7.

ДУНАВ: Лошић 7, Арсић 6, Кованић 6, Вученовић 6 (Л. Јанковић 6), Станчић 7 (Сурдучки 6), Дудић 7, Минић 7, Јокић 6, М. Милешевић 7 (У. Милешевић), Радуловић 6 (Поповић 6), Маринковић 6.

Заслужили су по шансама домаћини и убедљивију победу. Када, нису искористили своје шансе кажњени су у надокнади времена. Тако су гости однели бод.

Б. Рађеновић

Напредак (Ж) - Срем (СМ) 0:0

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија Митровић (Рума). Жути картони: Секулић, Мадацки (Напредак), С. Матић, Јовановић, Антић, Ф. Матић (Срем).Црвени картони: М. Савић (Напредак), Бајловић (Срем).

НАПРЕДАК: Крнић 8, Миљковић 7, Секулић 7, Гемери 7, М. Савић 7, Љубашчик 6, Мудрић 7, Девња 7,  Мадацки 6, Трнић 7 (Топић), Бузаш 7.

СРЕМ: Марјановић 7, С. Ранковић 6 (Анђелић), Маричић 6, Антић 7 (Миличевић), С. Матић 7, Рауковић 6,   Ф. Матић 7, Турудић 7, Босанчић 6 (Јовановић), Бајловић 7.

Гости су се преставили као добро уиграна екипа, која је у сваком тренутку знала шта хоће. Али, домаћини су сами криви што гости носе бод. Једноставно нису искористили неколико правих и повољних шанси. Н. Крнић

Младост (Б) - Брестач 2:0 (1:0)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Познан (Рума). Стрелци: Филиповић у 10. и Томић у 60. минуту. Жути картони: Кошутић, Кривошић, В. Југовић, З. Јовановић, З. Кривошија (Младост), Стевановић, Бардачки, Марин (Брестач).

МЛАДОСТ: Лалошевић 7, Филиповић 7 (З. Кривошија 7), Шарић 7, З. Јовановић 7, Кошутић 6 (З. Југовић), Љуштинић 7, Томић 8, В. Југовић 6 (Исаиловић), Бакић 7, Петковић 7, Кривошић 6.

БРЕСТАЧ: Парановић 7, Бардачки 6, Лозанчић 6, Јокић 7, Марин 6, Матић 6 (В. Ковачевић), Стевановић 7 (Младеновић), Ђокић 7 (Марко Јовичић), Цветковић 6, М. Ковачевић 7, Белић 6 (Милорад Јовичић).

Коначно и домаћини могу да буду задовољни коначним резултатом. Домаћини су промашили још неколико лепих прилика. Леп гол је постигао Томић. Дочекао је лопу на 16 метара од гола гостију, и онда је из прве пуцао и лопта је завршила у мрежи. Филиповић је постигао гол после гужве у казненом простору гостију.

С. Гаврановић

ИРИГ: Раднички - ЧСК 2:3, ОБРЕЖ: Граничар - Хртковци 1:0, БУЂАНОВЦИ: Младост - Брестач 2:0, ДОБРИНЦИ: Сремац - Крушедол 1:0, ОГАР: Шумар - Сремац (Деч) 2:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Дунав 1:1, ЖАРКОВАЦ: Напредак -Срем (СМ) 0:0.

1. Сремац (Д)     4      3      1      0      8:4    10

2. Брестач           4      3      0      1      13:3  9

3. ЧСК                 4      3      0      1      12:4  9

4. Хртковци        4      3      0      1      7:2    9

5. Срем (СМ)      4      2      1      1      7:4    7

6. Граничар (О)  4      2      1      1      6:3    7

7. Раднички (И)  4      2      0      2      6:6    6

8. Напредак (Ж) 4      1      2      1      5:3    5