Међуопштинска лига Срем-исток: Преокретом до бодова

Раднички (И) - Напредак (Ж) 2:1 (0:1)
fudbal lopta

ИРИГ: Стадион Радничког, гледалаца 50, судија: Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Н. Еркановић у 79. и Дрљача у 86.за Раднички, а Мудрић у 25. минуту за Напредак. Жути картони: Н. Еркановић, М. Шевић, Пазарски (Раднички), Миљковић, М. Савић, Гемери, Топић (Напредак).

РАДНИЧКИ: Видановић, Брацић, Николић, М. Шевић (Ј. Еркановић), Пазарски, Н. Еркановић, Анђић, Иконић, Стојановић, Крстић (Дрљача, Новаковић), Митровић.

НАПРЕДАК: Крнић, С. Вишњић, Миљковић, Секулић, Гемери, М. Савић, Докмановић, Мудрић, Трнић, Милан Бузаш, Вујевић  (Топић).

Жарковчани су играли добро, створили доста шанси, али Ирижани су у наставку заиграли много боље. И гол Н. Еркановића за изједначење донео је домаћинима, могућност и освајање сва три бода.У 86. минуту то се и обстинило-Дрљача је био бржи од гостујуће одбране и лако је матирао Крнића. Бодови су остали у Иригу.

И. Таглиавиа

Граничар (О) - Младост (Б) 4:0 (2:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Јарчов (Инђија). Стрелци: Д. Кнежевић у 3, 49. и 71. и Гмизић у 42. Жути картони: Лисулов (Граничар), З. Јовановић, Томић (Младост).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, С. Михајловић 7, Д. Кнежевић 8, Петковић 7 (Чавић 7), Балабан 7 (С. Јовановић 7), Гмизић 7, М. Живановић 7, Петровић 7, С. Кнежевић 7, Лисулов 7, Лазић 7 (Китанов).

МЛАДОСТ: Лалошевић 6, Д. Кривошија 6, Шарић 6 (Радовић 7), Кошутић 6, Јовановић 6, Луштинић 6, Томић 6 (З. Југовић 5), Мујић 6 (Лилић 5), В. Југовић 6 (Бакић), Миљановић 6 (Кривошић), Петковић 6.

Лака победа домаћина. А, могла је бити и двоструко већа. Д. Кнежевић је постигао два ефектна гола. Први када је у петерцу „ишевио“ одбрану гостију. Други је постигао из слободног ударца са око 27 метара.       Д. Орловић

ЧСК - Шумар 4:0 (2:0)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште  ЧСК-а, гледалаца 50, судија Мушицки (Рума). Стрелци: Драгичевоић у 13, Д. Суботин у 18, Стаменковић у 65.и Симић у 76. минуту. Жути картони: Шпоња, П. Суботин (ЧСК), Петко вић, Перић, Врачевић (Шумар).

ЧСК: Војновић 8, Пејић 8, Д. Суботин 8, Кнежевић 8, Ђокић 8, Арсић 8 (Димић 8), Стаменковић 8 (П. Суботин 8), Драгичевић 8, Јокић 8 (Мирковић 8), Симић 8, Шпоња 8.

ШУМАР: Петковић 7, Живковић 7, Бабић 7, Ђокић 7, Јанковић 7, Врачевић 7, Живић 7, Весић 7 (Г. Миличевић 7), Горашевић 7 (Спасојевић 7), З. Миличевић 7 (Деврња 7), Перић 7 (П. Цвјетиновић 7).

Заслужена победа игрча ЧСК-а, над добром екипом Шумара из Огара.Једноставно, домаћи су били бољи ривал и можда су заслужили и убедљивију победу.

П. Станчев

Брестач - Полет 5:0 (3:0)

БРЕСТАЧ: Стадио н Брестача, гледалаца 150, судија Митровић (Рума). Стрелци: Стевановић у 10. и 35, Бардачки у 34, Милетић у 52. и М. Ковачевић у 60. (из пенала) минуту. Жути картони: Бардачки (Брестач), Старац (Полет). Црвени картон: Бугарин (Полет).

БРЕСТАЧ: Параносић 8, В. Ковачевић 6, Бардачки 8 (Цветковић 7), Лозанчић 8, Обреновић 8, М. Ковачевић 7 (Вучковић 7), Милутиновић 7, Милетић 8 (Матић), Ђокић 7, Марин 7,  Стевановић 9 (Глушац).

ПОЛЕТ: Пашић 6, Поповић 6, Савић 6, Тодоровић 6, Р. Савић 6 (Којић), Делибос 6 (Јовић 6), Старац 6, Бугарин 5, Јовић 6 (Сириџански), Р.Кесић 6, Калезић 6.

Милош Стевановић је постигао изванредне голове. Први после дубинске лопте. Стигао је лопту на 18 метара и онда из прве распалио по њој. Искусни голман Пашић је био немоћан. Други гол је постигао је  са око 20 метара. Био је то силан ударац, а лопта је завршила у самим рашљама.

Н. Савић

Сремац (Д) - Срем (СМ) 1:0 (1:0)

ДОБРИНЦИ: Стадион Сремца, гледалаца 150, судија Каназир (Нови Бановци). Стрелац: Лучић у 75. минуту.

СРЕМАЦ: Митровић 7, Петковић 7, Дејић 7, Томић 7, Зељајић 7, Паунковић 7, Прљић 7, Љ. Вукмановић 7 (Бенежан 7), Маџарац 7 (Глушац), Дупор 7 (Р. Ашћерић), Туфегџић 7 (Лучић 7).

СРЕМ: Вукашиновић 7, Накић 7, С. Ранковић 7, Маричић 7, Ранисављевић 7, Миличевић 7, Андрић 7, С. Матић 7, Рауковић 7, Ф. Матић 7, Великић 7.

Ривали су играли одлично за овај ранг такмичења. Посебно су играли добро гости, али нису успели постићи ни један гол, иако су имали неколико лепих прилика. И домаћин и су имали неке своје шансе, али су имали и среће. Лучић је постигао победоносни погодак после изванредног центаршута.

Д. Радовац

Сремац (Д) - Дунав 0:1 (0:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, гледалаца 100, судија Стројковић (Добринци).Стрелац: У. Милешевић у 58. минуту. Жути картони: Т. Мијатовић (Сремац), Јокић, Китић, И. Јанкобвић, И. Милешевић (Дунав).

СРЕМАЦ: Смиљанић, Јуришић, М. Лудајић, Т. Мијатовић, Б. Крсојевић, М. Илић, Наумов (Бачевац), Видицки (Чупељић), В. Кресојевић, Лапчић, Чупић (Милић).

ДУНАВ: Лошић, Арсић (И. Јанковић), Кованић, Вученовић, Станчић (У. Милешевић), Сурдучки (Радуловић), Вукашин, Поповић, Јокић, Минић (Николић), И. Милешевић (Китић).

Заслужили су по шансама гости и убедљивију победу. Једини гол постигли су после корнера. Трворци су били браћа Милешевић. Милош је изванредно центрирао лопту са корнера, а Урош је дочекао лопту главом и лако матирао Смиљанића.

Б. Вујаклија

ИРИГ: Раднички - Напредак (Ж) 2:1, ОБРЕЖ: Граничар - Младост (Б) 4:0, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Крушедол (није играно), ЧОРТАНОВЦИ: ЧАК - Шумар 4:0, БРЕСТАЧ: Брестач - Полет 5:0, ДОБРИНЦИ: Сремац - Срем (СМ) 1:0, ДЕЧ: Сремац -Дунав 0:1.