Међуопштинска лига Срем: Контром до бодова

Граничар (О) - Доњи Срем 0:1 (0:1)
bikic dol

ОБРЕЖ: Стадион Граничара, гледалаца 300, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелац: Радивојевић у 42. минуиту. Жути картони: Наумов, Лазић (Граничар), Љубојевић (Доњи срем).

ГРАНИЧАР: Самарџић 8, Михајловић 8, Кнежевић 8, С. Јовановић 8, Живановић 8 (Миличевић),  Петровић 8, Наумов 8, М. Николић 8 (Петковић), Лисулов 8, Деврња 8 (Дрљача), Лазић 8.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 8, Љубојевић 8, Стојиљковић 8, Радовановић 8, Митровић 8, Чавић 8, Новић 8 (Николић), М. Илић 8, Весић 8, Најић 8 (Бабић), Радивојевић 8 (Ненадов).

Очеквало се да ће домаћин у овој утакмици славити убедљиво. Имао је свих 90.минута иницијативу и више шанси. Гости су извели једну контру постигли гол и онда се определили да одбране вођство до краја меча у чему су и успели.

Доњи Петровци - Зека Буљубаша 3:2 (3:0)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњих Петроваца, гледалаца 100, судија Тошић (Стара Пазова). Стрелци: Љубинковић у 12. и Инајатовић у 17. и 26. (из пенала) за Доње Петровце, а Јовановић у 50. и Коњевић у 84. за Зеку Буљубашу. Жути картон: Момчиловић (Доњи Петровци).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Радошевић 7, Шаша 7, Чалић 7, Јоргић 7, Диклић 7 (Сурдучки), Недимовић 7, Момчиловић 7, Стојановић 7, Инајатовић 7 (Црнокрак), Чворков 8, Љубинковић 7.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 8, Милисав Копуновић 7, С. Белић 7, Павловић 7, Милан Копуновић 6, Јовановић 7, М. Беговић 7, Латиновић 7, Симић 7 (Коњевић), Мартиновић 7, У. Беговић 7.

Домаћини заслужили победу. У првом полувремену играо се неравноправан фудбал. Домаћини су били много бољи ривал када су и повели са 3:0. Имали су домаћини још неколико прилика да дотуку грогираног ривала. Онда су у наставку потпуно стали и скоро од готовог да направили вересију. Мало је фалило да фаворизованим домаћинима гост макар откине бод.

Г. Закић

Бикић до - Фрушка гора 3:1 (1:0)

БИКИЋ ДО: Стадион Бикић Дола, гледалаца 100, судија Р. Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Косановић у 3, Курбалија у 85. и Субић у 89. за Бикић Дол, а Тешић у 65. минуиту за Фрушку гору. Жути картони: Бајрами, Павић (Бикић Дол), Кнежевић (Фрушка гора).

БИКИЋ ДО: Братић 6, Утвић 7, Солаковић 6, Кладушић 6, Момчиловић 6, Павић 6, Косановић 7, Бајрами 7, Кљајић 6, (Мијатовић), Субић 7 (Мрваљевић), Добрић 6 (Курбалија 7).

ФРУШКА ГОРА: Васовић 6, Кнежевић 6, Трнић 6, Дејановић 6, Мушицки 6, Бежановић 6, Тешић 7, Боровић 6, Грубјешић 6 (Анђелић), Самарџија 6 (Мијајловић), Јањић 6 (Влајсевић).

У борбеној и динамичној утакмици домаћини су остварили очекивану победу. Најлепши тренутак на утакмици је био гол гостију. Тешић је из слободног ударца с 20 метара преко живог зида пронашао само ћоше у самим рашљама.

З. Јурић

Фрушкогорац - Граничар (К) 3:0 (3:0)

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Малбашић у 19. и 40. и Ж. Ђорић у 35. минуту. Жути картони: Вукојевић, Кусић (Фрушкогорац), Барић (Граничар).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 7, Драголуб Грабић 7, Илић 7, Вукојевић 7, М. Трнић 8, И. Ђорић 7 (Милић 7), Н. Трнић 7, Ж. Ђорић 8, Душан Грабић 7 (Кусић), Малбашић 8, Ђукић 7.

ГРАНИЧАР: Свилокос 6, Васиљевић 6, Коњевић 6, Барић 6, Печеница 6, Зечевић 6, Владисављевић , А. Симић 6, М. Симић 6, Недић 6 (Савић).

У Манђелосу је одиграна добра првенствена утакмица. Домаћини су били бољи ривал, али нису успели да реализују многобројне шансе у другом полувремену. Малбашић је први гол постигао из одбитка са пет метара, а други из шута с 15 метара. Ж. Ђорић је такође постигао гол после одбијене лопте. Само је лопту вратио са десетак метара у мрежу гостију.  В. Цвјетић

Напредак (Ж) - Хајдук (В) 0:1 (0:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Павловић (Огар). Стрелац: Јурошевић у 70. минуту. Жути картони: Тица, Топић, Јовић, Деврња (Напредак), Њежић, Перић, Ђ. Хрчек, Митровић (Хајдук).

НАПРЕДАК: Крнић -, Г. Миљковић -, Секулић 6, Мадацки 6, Јовић 6 (Гемери 6), Топић 6, М. Божић 6 (Јакшић 6), Пазарски 7, Вујевић 6, Катић 6, Тица 6 (Деврња 6).

ХАЈДУК: Митровић 8, Ђорђевић 7, Антуновић 7, С. Хрчек 7 (Томашевић),  Арбић 6, В. Гавриловић 7, Њежић 7 (Ђ. Хрчек), Јурошевић 7, Перић 6, Марјановић 7 (Гверо), Зарић 7.

Још једну горку пилулу домаћи играчи приредили су својим верним навијачима на жарковачкој „бонбоњери“. Гости из једне контре постигли гол и потом су само мислили да сачувају своју мрежу. И на крају су то и успели.

Н. Миљковић

Брестач - Младост (Б) 2:3 (2:1)

БРЕСТАЧ: Стадион  Брестача, гледалаца 100, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Стојковски у 27. (из пенала) и 32. за Брестач, а Видовић у 20. и Туфегџић у 66. и 90. минуту за Младост. Жути картони: Балабан (Брестач), Туфегџић, Путник (Младост). Црвени картони. Стојковски, Вучковић играчи и тренер Драган Брацановић (Брестач).

БРЕСТАЧ: Бантић 7 (Ј. Јовичић), В. Ковачевић 7, Бајловић 7 (Глушац), Цветковић 8, Вучковић 7, Стојковски 8, Свилар 7, Новаковић 7, М. Ковачевић 8, Белић 8, Балабан 8.

МЛАДОСТ: Симић 6, Путник 6, Обрадов 7, Вукин 9, Кривошић 7, Арсеновић 6, Лилић 6, Марковић 6 (Савић), З. Југовић 6 (Божичковић), Туфегџић 8, Видовић 7 (Степановић).

И поред тога што су домаћини били бољи ривал судија је својим неразумним одлукама допринео да гости на крају славе. Једноставно је искључио због приговора због тога што није досудио очигледне прекшаје за домаћине играче Стојковског и Вучковића, а потом и тренера домаћих Драгана Брацановића. И тако гостима омогућио бројчану премоћ, коју су и у самом финишу и искористили.

Д. Брацановић

Слога (Ч) - Митрос 2:0 (1:0)

ЧАЛМА: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Катић (Рума).Стрелци: Богосављевић у 41. и С. Кекић у 65. минуту.

СЛОГА: Зељковић, С. Кекић, В. Кекић, Плавшић, Топић, Антонић, Секулић, М. Цвјетић, Богосављевић, Петковић (Миљеновић), Зец.

МИТРОС: Мршић, Сантовац (Владисављевић), Панић, Аћимовић, Билић, Малиновић, Маглић (Церовац), Симјановски, Мирков, Бабић (Каролић), Стојановић.

Гости нису искористили своје шансе. Онда су их Чалманци после две контре казнили. У наставку игре виђена је равноправна игра, али бодове су укњжили домаћини. Били су сналажљивији пред голом гостију.

Г. Малешевић

МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Граничар (К) 3:0, ЧАЛМА: Слога - Митрос 2:0, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Хајдук (В) 0:1, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Зека Буљубаша 3:2, ОБРЕЖ: Граничар - Доњи Срем 0:1, БИКИЋ ДО: Бикић дол - Фрушка гора 3:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Слобода 3:0 (гости нису дошли), БРЕСТАЧ: Брестач - Младост (Б) 2:3.

1. Полет            26     17     5      4      68:22        56

2. Д. Петров.     26     15     6      5      72:24        51

3. Напр. (Ж)      26     14     8      4      59:14        50

4. Млад. (Б)       26     14     5      7      49:30        47

5. Д. Срем          26     13     7      6      47:28        46

6. Гран. (О)        26     13     2      11     36:40        40

7. Бикић Дол      26     11     6      9      36:26        38

8. Митрос           26     11     5      10     38:39        38