Међуопштинска лига Срем: Костић се вратио головима

Полет - Зека Буљубаша 4:0 (1:0)
fruskogorac mandjelos

НОВИ КАРЛОВЦИ: Стадион Полета, гледалаца 50, судија  Митровић (Рума).Стрелци: Пољак у 4, Делибос у 65. и Р. Кесић у 82. и 87. минуту. Жути картон: Д. Беловуковић (Зека Буљубаша).

ПОЛЕТ: Бранислав Ђалић 7, Милић 7, Пољак 7, Драганић 6, Делибос 8, Ружичић 8, Бакић 7, Пејовић 7, Јовић 7 (Р. Кесић 8), Тодоровић 6, Калезић 7 (Лазаревић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Ивић 7, М. Беговић 6 (Копуновић), Павловић 6, Петрић 7, У. Беговић 6, У. Николић 7 (Данојлић), Д. Беловуковић 6, М. Беловуковић 7, Ђонлић 6, Самарyић 7, Турудић 6.

После дужће паузе вратио се искусни лисац Радован Кесић и то са головима. Два пута је упутио убојете шутеве, и оба пута погодио.Пољак, је главом, дочекао лопту, и лако матирао Ивића.А, Делибос, је из волеј ударца, са 18 метара, повисио резултат.

Б. Рађеновић

Бикић До - Хајдук (В) 2:0 (1:0)

БИКИЋ ДО: Стадион Бикић Дола, гледалаца 200, судија Радивојевић (Бачинци). Стрелци: Недић у 5. и Утвић у 56. минуту. Жути картони: Кладушић, Ђорђевић, Недић (Бикић Дол), Вејновић, Петровић (Хајдук).

БИКИЋ ДО: Бугарски 8, Тепшић 8, Кладушић 8, Недић 8, Басрак 9, Субић 8 (Курбалија), Ђаковић 7,  Солаковић 8, Утвић 8 (Јовичилић), Ђорђевић 8 (Мрваљевић 7), Добрић 8.

ХАЈДУК: Митровић 7, Ђорђевић 6 (Болић), Арбић 7, Петровић 7, У. Бошњаковић 7, Гавриловић 7, Влаисављевић 7, Вејновић 5, Јурошевић 7, Савић 6, Перић 7 (Ђ. Хрчек 6).

Домаћини су створили више шанси. Недић је искористио добро набацивање из корнера.У букету играча био је највиши и главном је просто закуцао лопу у небрањени део мреже.А, Утвић, је  био бржи од целе гостујуће одбране, и лако је са пет метара, матирао Митровића.  Д. Хнатко

Фрушкогорац - Слобода 3:1 (2:0)

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Кулић (Сремска Митровица).Стрелци: Ж. Ђорић у 4. и 61. и М. Трнић у 26. за Фрушкогорац, а Недељковић у 77. минујту за Слободу. Жути картони: Ђурић (Фрушкогорац), А.Томић (Слобода).

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 6, Илић 6, М. Трнић 7, Богосавац 7, Кочић 6, Гајић 6 (Кусић), Младеновић 6 (И. Ђорић), Н. Трнић 6, Ж. Ђорић 7, Бојанић 6, Ђукић 6 (Тешановић).

СЛОБОДА: Миловановић 6, С. Томић 7, Шулаја 7, Ристановић 6, Милановић 6, А. Томић 6, Милутиновић 6, Радојчић 6, Змијанац- (Петковић 6), Недељковић 7, Жегарац 6.

Манђелошани су били бољи ривал. Добро су  и прошли гости. А, имали су и велики пех. Најбољи играч гостију Змијанац повредио се већ у петом минуту. Пре тога Ж. Ђорић је после брзе акције својих саиграча, лопту, са пет метара, гурнуо у празну мрежу.

Други гол је постигао ефектно из слободног ударца с 18 метара. А, М. Трнић, је после центаршута, дочекао лопту на свега три метра. И Недељковић, је за госте, постигао ретко леп гол. Из шута с 18 метара. Б. Трнић

Брестач - Доњи Срем 3:1 (0:1)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, гледалаца 100, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелци: Инијатовић у 73. (из пенала) и 77. и Зујић у 90. за Брестач, а Митровић у 17. минуту за Доњи Срем. Жути картони: В. Ковачевић, М. Јовичић (Брестач), Чавић. М. Илић, Миличевић (Доњи Срем).

БРЕСТАЧ: Младеновић 7, В. Ковачевић 8 (М. Јовичић 7), Дрпа 9 (Ј. Јовичић), Белић 9, Д. Ковачевић 8, Вучковић 7, Свилар 8, Зујић 7, Балабан 8, Сандић 6 (Цветковић), Инајатовић 9.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 8, С. Илић 6, Божић 7, Чавић 7, Митровић 8, Миличевић 8 (Стојчевић 7), Николић 6, Небригић 7,  Панић 6, М. Илић 7, Ненадов 7.

Био је то дерби. Утакмица, са много, узбудљивих, тренутака. Гости су заслужено повели, а после тога све је било у знаку, одличне игре домаћина у другом полувремену.Домаћи су изједначили из пенала. Предходно је срушен Зујић у шанси за гол. Други гол Инајатовић је постигао после центаршута. Одбијену лопту је прихватио на 16 метара и само је вратио у мрежу гостију. А, Зујић, је искористио дубинско убацивање лопте. Стигао је пре гостујуће одбране и лако рутински савладао Јелачу.

Д. Брацановић

Граничар (О) - Митрос 1:0 (0:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Колџић (Никинци).Стрелац: Наумов у 69. минуту (из пенала). Жути картони: Кнежевић, Чавић, Наумов (Граничар), Церовац ( Митрос). Црвени картон: Владисављевић (Митрос).

ГРАНИЧАР: Петковић 7, З. Миличевић 7, М. Р. Николић 7 (Митровић 7), С. Чавић 7, С. Јовановић 7 (Наумов 7), М. Живановић 7, Дрљача 7, Црнковић 7, Жакула 7, Живић 7, Кнежевић 7.

МИТРОС: Стајчић 7, Јаковљевић 7, Бабић 7, Сантовац 7, Владисављевић 6, Панић 7 (Аћимовић 6), Билић 7, Николић 7 (Петковић), Церовац 7, Каролић 7 (Макитановић 6), Симјановски 7.

Да гости нису дирали лопту у свом казненом простору руком, сваком ривалу би најреалније припао по бод. Сигуран извођач најстроже казне био је Наумов.

Д. Орловић

Напредак (Ж) - Слога (Ч) 2:0 (1:0)

ЖАРКОВАЦ: Стадион Напретка, гледалаца 100, судија  Инђић (Инђија). Стрелци: Пазарски у 19. и Љубинковић у 87. минуту. Жути картони: Секулић, Савић (Напредак), Бабић, Богосављевић (Слога).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Деврња 7, Секулић 7, Савић 7, Катић 7, Јовић 7, М. Божић 7, Љубинковић 8, Пазарски 8 (Вучетић 7), Стојић 8 (Тица), Вујевић 7 (Топић).

СЛОГА: Р. Пејаковић 8, Плавшић 6, Антонић 6, Богосављевић 6, Панић 6, Мајсторовић 6, Р. Маричић 7 (Цвјетић), М. Кекић 6 (Зец), Секулић 7, Бабић 7, Ђурђевић 6.

Изванредну игру, домаћина, украсили су головина Пазарски и Љубинковић, после изванредних центаршутева са стране.Они су само завршавли акције ефектним головима.

Н. Миљковић

Младост (Б) - Фрушка гора 1:1 (0:0)

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 100, судија Радић (Ириг). Стрелци: Бероња у 55. за Младост, а Боровић у 81. минуту за Фрушку гору.

МЛАДОСТ: Јокић 7, Чикић 7, Арсеновић 7, Јовановић 7, Вукин 7 (Николић), М. Стојиљковић 7, Југовић 7, Путник 7, Марковић 7, Бероња 8, С. Стојиљковић 7 (Прљић).

ФРУШКА ГОРА: Илић 7, Кнежевић 7, Трнић 7, Мушицки 7 (Дражић), Љубинковић 7, Мијајловић 7, Боровић 8, Грубјешић 7 (Н. Самарyија), Анђелић 7, В. Самарyија 7, Јањић 7.

Добра утакмица, у којој су, домаћини, имали сталну иницијативу, посебно у другом полувремену били бољи ривал.Али, нису победили. Бероња је довео домаћине у вођство после соло продора. Провозао је у дриблинзима, скоро целу гостујућу одбрану, а онда, је лако изблизине само ћушнуо лопту у мрежу гостију. Изједначио је Боровић. Одбијену лопту, са око 15 метара, је прецизно је шутнуо, тамо, где голман Јокић није био.

С. Јовановић

Доњи Петровци - Граничар (К) 4:0 (3:0)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион  Доњих Петроваца, гледалаца 100, судија Тодоровић (Инђија). Стрелци: Стојановић у 12, Јаккшић у 27, Ковачевић у 30. и Јоргић у 80. минуту. Жути картони: Стојановић, Радишић (Доњи Петровци).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Видановић 7 (Ивановић), Путица 8, Јоргић 8 (Крстић), Поповић 7, Јакшић 8, Ковачевић 7, Стојановић 7,  Радишић 7, Недимовић 7, Мудринић 7, Деврња 7.

ГРАНИЧАР: Зечевић 7, Ракић 6, Томшчић 6, Дејан Печеница 6, Коњевић 6, Гомбар 7 (А. Симић), Барић 6, Дрмановић 6, Шојић 6, Вићентић 6, М. Симић 6 (Савић).

Домаћини су приказали очекивану партију, иако, су, играли у комбинованом саставу. И, могли су, већ у првом полувремену водити са пет, шест голова разлике. На крају, меча, Кузминци могу бити задовољни коначним резултатом.

Г. Закић

МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Слобода 3:1, БУЂАНОВЦИ: Младост - Фрушка гора 1:1, БРЕСТАЧ: Брестач  - Доњи Срем 3:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Зека Буљубаша 4:0, БИКИЋ ДО: Бикић Дол - Хајдук (В) 2:0, ОБРЕЖ: Граничар - Митрос 1:0, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Граничар (К) 4:0, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Слога (Ч) 2:0.

1. Доњи Пет.                 8      6      1      1      26:4  19

2. Напред. (Ж)              8      6      1      1      22:8  19

3. Граничар (О)             8       6      0      2      16:12        18

4. Младост (Б)              8      5      2      1      16:10        17

5. Фрушка гора             8      4      2      2      20:15        14

6. Фрушкогорац            8      4      1      3      13:13        13

7. Хајдук (В)                  8      3      3      2      14:13        12

8. Слога (Ч)                  8      4      0      4      13:14        12