Међуопштинска лига Срем: Лидер тешко до бодова

​​​​​​​Доњи Срем - Слога (В) 2:1 (1:0)
fudbalska lopta

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 220, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Марковић у 4. и Штетић у 53. за Доњи Срем, а Јовић у 48. минуту (из пенала) за Слогу. Жути картони: Радивојевић, Радаковић, Перишић, Љубојевић, Марковић (Доњи Срем), Милановић, Гемери (Слога).

ДОЊИ СРЕМ: М. Митровић, Љубојевић, Савковић (Штетић), Перишић, Н. Митровић, Весић, Дроњак, Ристивојевић (Обреновић), Новић (Радовановић), Марковић, Радивојевић.

СЛОГА: Печиљ, Плавшић, Бранковић, Милановић, Јовић, Бјелобрк, Гемери, Вукомановић, Мијатовић (Чикара),  Недић (Сабо), Ристановић (Љубинковић).

Пећинчани су били бољи ривал, али у не баш занимљивој утакмици, а стрелци су искористили само две шансе. Марковић је после центаршута матирао Печиља, Штетић је одбијену лопту од пречке коју је лоптом погодио Перишић, само вратио у мрежу. Дроњак је скривио пенал, из којег су гости постигли гол.

М. Гмизић

Слога (Ч) - Граничар (О) 1:2 (1:1)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Бањанин (Моровић). Стрелци: Секулић у 43. за Слогу, а Бојић у 26. и Н. Живановић у 85. минуту за Граничар. Жути картони: Славко Кекић (Слога), Чавић, Н. Живановић, Бојић (Граничар).

СЛОГА: Арамбашић, Топић, Тимотијевић, Славко Кекић, Драгановић, Зец, Лекић, Слободан Кекић, Секулић, Бојанић, Моцоња (Тодић).

ГРАНИЧАР: Самарџић, С. Михајловић, Чавић, Кнежевић, Бојић, Петковић, М. Живановић, Дражић, Гмизић, Н. Живановић, Лазић (Типшин).

Утакмица у којој су домаћини могли славити, али нису искористили неколико добрих шанси. Гости су били равноправан ривал, али су зато искористили своје две шансе и на крају ни криви ни дужни однели су сва три бода.

Г. Малешевић

БСК - Зека Буљубаша 1:1 (1:0)

БЕШЕНОВО: Стадион БСК-а, гледалаца 150, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелци: Ж. Ћирић у 33. за БСК, Симић у 50. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картони: Максимовић ( БСК), Јовановић, Тојић (Зека Буљубаша).

БСК: Шовљански 7, Т. Племић 6, Мрвчин 6, М. Лакетић 6, Цвјетић 6, Д. Племић 6, Милетић 6 (Смајловић 6), Максимовић 6, Б. Ћирић 6 (П. Кованџић 6), Митровић 6, Ж. Ћирић 6.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 8, Белић 7, Павловић 7, Тојић 7, Јовановић 7, Добо 7, Николић 7, Симеуновић 7, М. Мартиновић 9, Тодоровић 7, Станковић 7 (Коњевић).

И поред добре и занимљиве игре ривала вредно је поменути да су гости постигли гол из једине своје праве шансе. Играчи БСК-а су имали неколико лепих прилика да савладају одличног голмана Јефтића. Али, стрелци су увек били за мало непрецизни.

М. Илић

Напредак (Ж) - Фрушкогорац 1:1 (1:1)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Гемери у 39. за Напредак, а Ж. Ђорић у 32. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Деврња, М. Савић (Напредак), М. Гајић, Драгољуб Грабић (Фрушкогорац).

НАПРЕДАК: Крнић 6, Миљковић 6, Секулић 7, Божић 6 (Вујевић), М. Савић 6, Радић 6, Гемери 7 (Топић),  Докмановић 7, Вучетић 7, Трнић 6, Бузаш 6 (Деврња).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 7, М. Гајић 7, Ђукић 7, (Вукојевић 7), И. Ђорић 6, Трнић 7, Душан Грабић 7, Ђуричић 6 (Медић), Ж. Ђорић 7, Мачкић 6 (Ђ. Крстић), Драгољуб Грабић 7, Јошић 6.

Одлични гости први су повели, али домаћини су након седам минута изједначили и то је било све што су приказали. На другој страни гости су се вешто бранили и онда стизали у контрама да угрозе домаћи гол.

Н. Крнић

Крушедол - Обилић 3:0 (0:0)

КРУШЕДОЛ: Стадион Крушедола, гледалаца 50, судија Радић (Инђија). Стрелци: Цурковић у 47, Плећаш у 54. и Радуловић у 82.  минуту (из пенала).

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 7, Поткоњак 7, Миланов 7, П Гостојић 7, Клајић 7,  Моравек 7 (Вукојевић 7), Плећаш 7, Ћук 8, Вучетић – (Радуловић 7), Цураковић 7 (Бизумић 7), Марчетић 7 .

ОБИЛИЋ: Медаковић 6, Чавић 7, Илибашић 7, Медић 7, Поповић 7 (Љиљак 7), М. Зец 7, Радивојшић 7, Болић 7, Блажановић 7 (А. Зец 7), Меничанин 7, Стефановић 7.

Домаћини су заслужили по игри још у првом полувремену да постигну погодак. Имали су и неколико изванредних шанси. У наставку за кратко време домаћи су два пута матирали Медаковића. И Цурковић и Плећаш су били сигурни из шутева с 16 метара. Ћук је био непрописно заустављен у казненом простору гостију, а Радуловић је најстрожу казну претворио у гол.

С. Радуловић

Фрушка гора - Младост (Б) 5:1 (3:0)

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 150, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Анђелић у 5, Мушицки у 26, Божић у 36, Матић у 82. (из пенала) и Јањић у 90. за Фрушку гору, а Чикић у 71. минуту за Младост. Жути картони: Д. Кривошија, Кривошић (Младост).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 7, Лазаревић 7, Матић 8, Мушицки 8, Мијајловић 7, Анђелић 8, Вуковић 7, Тешић 7 (Јањић 8), Дејановић 7 (Вејновић 7), Божић 8, Самарџија 7 (Марјановић 7).

МЛАДОСТ: А. Симић 6, Д. Кривошија 6, Д. Симић 6, Кривошић 7 (Гвока 7), Корашић 6 (Томић 6), Лилић 6 (Љубинковић 6), Бакић 6, Лукић 7,  З. Кривошија 6, Радовић 7, Чикић 7.

Брзо вођство обућара просто је пореметило целу игру гостију. Вођство домаћинима је донео Анђелић. Дохватио је лопту главом и са пет метара је закуцао у мрежу. До краја полувремена играчи Фрушке горе дошли су до убедљивих 3:0.Домаћини су рутинском игром дошли до победе и још два пута су матирали Симића у наставку игре.

Изванредан гол за госте постигао је Чикић. Савладао је Мандића из  слободног ударца с 20 метара.

Д. Чучин

Бикић До - Шумар 2:1 (1:1)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикић Дола, гледалаца 100, судија Граовац (Рума). Стрелци: Милетић у 3. и Павић у 88. за Бикић До, а Врачевић у 14. минуту (из пенала) за Шумар. Жути картони: Кљајић, Павић (Бикић До), Г. Миличевић, Радовановић, Петковић, Цвјетиновић (Шумар).

БИКИЋ ДО: Матић 7, Недић 7, Кладушић 7, Чобановић 7, Кљајић 7 (Секулић), Павић 7, Папуга 7,  Момчиловић 8, Субић 8 (Маливук), Милетић 7, Добрић 7.

ШУМАР: Петковић 7, З. Миличевић 6, Бабић 6, Врачевић 7, Ђокић 7, Д. Вукић 6, Обрадовић 8, Г. Миличевић 6, Радоваовић 6, Ћопић 6, Перић 6 (Цвјетиновић).

Младожења Александар Павић је у самом финишу утакмице донео  домаћину заслужену победу. У гужви пред голом гостију био је најприсебнији и са пет метара је послао лопту у небрањени део мреже гостију.

Б. Басрак

Хајдук (В) - Митрос 1:2 (1:2)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 300, судија Катић (Рума). Стрелци: Њежић у 34. за Хајдук, а Грбић у 12. и Малиновић у 39. минуту (из пенала) за Митрос. Жути картони: Личанин (Хајдук), Сантовац, Трубић (Митрос).

ХАЈДУК: Митровић 7, Ковачевић 5, Ђорђевић 5 (Антуновић), Личанин 5, Њежић 7, Грбатинић 6, Ветеха 5, Грујичић 7, Драгић 7, Станковић 7 (Дамјановић), Перић 6.

МИТРОС: Никшић 7, Н. Стојановић 7, Сантовац 7, Матаруга 7, Панић 7, Трубић 7, Грбић 7, Малиновић 7,  Бабић 7 (Мирков 7), С. Симјановски 7 (Мирковић 7), Крстић 7 (Вукотић 7).

Изненађење у Вишњићеву, Месари су однели цео плен. Домаћини могу само да памте пропуштене шансе.

С. Томашевић

РУМА: Фрушка гора - Младост (Б) 5:1, БИКИЋ ДО: Бикић До - Шумар 2:1. КРУШЕДОЛ: Крушедол - Обилић 3:0, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Митрос 1:2, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Фрушкогорац 1:1, БЕШЕНОВО: БСК - Зека Буљубаша 1:1, ЧАЛМА: Слога - Граничар (О) 1:2, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем -Слога (В) 2:1.

1. Д. Срем (-1)    21     16     4      1      60:15        51

2. Хајдук (В)       20     12     5      3      44:15        41

3. Бикић До        21     12     4      5      37:14        40

4. Обилић          20     12     3      5      32:18        39

5. Крушедол      21     12     1      8      45:23        37

6. Митрос          21     12     1      8      42:34        37

7. БСК               21     9      5      7      33:20        32

8. Шумар           21     9      4      8      33:26        31