Међуопштинска лига Срем: Празне мреже у Обрежу

granicar obrez

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Тодоровић (Инђија).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, С. Михајловић 6 (Кнежевић 6), Чавић 7 (Јовановић 6), Николић 7, Живановић 7, Орловић 7, Гмизић 6, Лазић 7, Миличевић 7, Лисулов 6, Петровић 6.

НАПРЕДАК: Крнић 7, С. Вишњић 7, Вучетић 7, Секуллић 7, Миљковић 7 (А. Вишњић 7), Ковачевић 7, М. Савић 7, Јакшић 7, Топић 7, С. Савић 7, Б. Ристановић 7.

Фаворизовани домаћини потпуно су надиграни госте, али нису успели домаћи стрелци да се упишу у листу стрелаца. Били су доста непрецизни и код правих шанси са неколико метара. Зато је права штета, што су домаћи стрелци били мало и непрецизни. Тако играчи Напретка могу бити и срећни и задовољни са коначним резултатом.

Д. Орловић

Младост (Б) - Шумар 0:3 (0:1)

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 50, судија Ипач (Марадик). Стрелци Радовановић у 35. и Обрадовић у 70. и 77. минуиту.  Жути картони: Љубинковоић, Гвока (Младост), М. Вукић, Трумић (Шумар).

МЛАДОСТ: Вељовић 5, Обрадов 5, Бакић 5, Тешић 5, Љубинковић 5, Бенежан 5, Гвока 5, В.Југовић 5, Николић 5, Лилић 5 (Кошутић 5), Милетић 5.

ШУМАР: Петковић 6, Бабић 7, Трумић 7, М. Вукић 7, Теодоровић 7, Зујић 7 (Гордић), Д. Вукић 6 (Спасојевић), Обрадовић 8, Радовановић 7, Ћопић 7, Врачевић 7 (Цвјетиновић).

Шумари су славили убедљивим резултатом против доста слабих домаћина. А да су гостујћи нападачи били мало прецијнији коначан резултат за госте био би чак и убедљив.

С. Гаврановић

Обилић - Фрушка гора 3:1 (0:1)

КУКУЈЕВЦИ: Стадион  Обилића, гледалаца 70, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Медић у 65, А. Зец у 76. (из пенала) и 84. за Обилић, а  Тешић у 16. минуту за Фрушку гору. Жути картони: Дробњак (Обилић), Мијајловић, Самарџија (Фрушка гора).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Рудић (М. Зец), Илибашић, Медић, Поповић, Дробњак, Радивојшић ( Блажановић), Беретић, Меничанин, А. Зец, Стефановић (Басташић).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Трнић, Мушицки (Влајсевић), Мијајловић, Бежановић, Маринковић, Тешић, Боровић, Цвјетичанин (Коларевић), Марковић, Самарџија.

Домаћини су постигли три гола у наставку уз много среће. Трећи гол постигнут је после слабе интервенције голмана Мандића, Зец је дочекао лопту сам на другој стативи и само је ћушнуо у мрежу.

М. Болић

Митрос - Бикић До 1:3 (0:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Митроса, гледалаца 100, судија Љубинковић (Рума). Стрелци: Бабић у 55. за Митрос, Радмановац у 18. и 68. и Добрић у 54. минуту за Бикић Дол. Жути картони: С. Симјановски (Митрос), Алексић (Бикић До).

МИТРОС: Мршић 6, Матаруга 6 (Сантовац), Стојановић 6, Панић 6, Аћимовић 6, Вукотић 6, Каролић 7 (Грбић), Малиновић 7, Вученовић  6, Бабић 7, С. Симјановски 7 (Макитановић).

БИКИЋ ДО: Братић 8, Алексић 8, Кладушић 8, Чобановић 9, Басрак 9, Павић 9, Радмановац 9, Субић 8, Јовичилић 8, Бајрами 8 (Кртинић), Добрић 9.

Играчи Бикић Дола ни једног тренутка нису респектовали месаре. Напротив у свему су их надиграли. Крајни резултат је могао бити и двоструко већи.

Али, брзоногог Радмановца и вештог Добрића када су извртили целу одбрану домаћина нико није могао зауставити. Они су поставили коначан резултат утакмице.

Б. Басрак

Фрушкогорац - Крушедол 0:5 (0:2)

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Тешић у 19, Еркановић у 22. и 51. и Ћук у 57. и 59. минуту. Жути картони: Грабић, И. Ћорић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 5, Д.Крстић 5, Ђукић 5, Ђ.Крстић 5, И. Ђорић 5, М. Гајић 5, Н. Трнић 5, Андреј Младеновић 5, Н. Гајић 5, Драгољуб Грабић 5 (Степанов), Александар Младеновић 5 (Недић 5).

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 7, Поткоњак 7, Моравек 7, Марчетић 7 (Јовановић 7), Миланов 7, Гостојић 7, З. Клајић 7 (Ћук 8), Тешић 7, Еркановић 8, Плећаш 7 (Којић 7), Вукојевић 7.

Права фудбалска голејада у Манђелосу. Већ у првих двадестек минута Тешић и Еркановић су начели мрежу домаћина, а потом су голови у другом полувремену падали као на траци. Успели су да се у листу упишу још једном Еркановић и два пута Ћук.

В. Цвјетић

Зека Буљубаша - Хајдук (В) 0:3 (0:2)

РАВЊЕ: Стадион Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија Блажон (Рума). Стрелци: Арбић у 6, В. Гавриловић у 35. и Ветеха у 90. минуту. Жути картони: Њежић, Личина (Хајдук).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 8, Павловић 7, М. Беговић 8, М. Јовановић 7, Тојић 7, Д. Мартиновић 8, Николић 7,  Витас 7, Турудић 7, Галетић 7, Милан Копуновић 7 (Ловчевић).

ХАЈДУК: Митровић 8, Арбић 8, Антуновић 8, В. Гавриловић 8, Кљајић 8, Ветеха 8, Њежић 8, Перић 8 (Грбатинић), Марјановић 8 (Јурошевић), Радовановић 8 (Личанин).

Само захваљујући свом голману Јефтићу домаћини нису доживели још убедљивији пораз. Није могао бранити шутеве Арбића В. Гавриловић и Ветехе. Њихови неодбрањиви шутеви били су прецизни, па је лопта улетала у мрежу као тане.

Ж. Релић

Доњи Срем - Слога (Ч) 8:2 (3:0)

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 100, судија Белић (Ириг). Стрелци: Штетић у 23.и 55, Н. Митровић у 36, 75. и 80, Стојиљковић у 40, Марковић у 48. и Најић у 66. за Доњи Срем, Моцоња у 52. и 85. минуту за Слогу. Жути картон: Моцоња (Слога).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Стојиљковић (Љубојевић), Перишић (Најић), Н. Митровић, Штетић, Весић, Обреновић, Ристивојевић, Новић (Радивојевић), Бероња, Марковић.

СЛОГА: Пејаковић, Раца, Тодић, Гојковић, Миљановић, В. Кекић, Зец, Цвјетић, Моцоња, Драгановић, Арамбашић.

Још једна рутинска победа Пећинчана. Штетић је начео мрежу голмана гостију Пејаковића.

Онда је Ненад Митровић почео поново да решета мрежу гостију. Постигао је три гола, а да је био мало прецизнији могао је постићи још неколико.

М. Гмизић

Слога (В) - БСК 3:1 (1:1)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Радивојевић (Бачинц). Стрелци: Недић у 30, Бјелобрк у 74. и Мијатовић у 74. (из пенала) за Слогу, а Ж. Ђорић у 41. минуту за БСК. Жути картони: Милановић, Мијатовић (Слога), Д. Племић (БСК).

СЛОГА: Печиљ, Петровић, Бранковић (Љубинковић), Бјелобрк, Симић, Вучковић, Вукомановић, Ерор,  Недић (Мудрић), Милановић, Бабић (Мијатовић).

БСК: Теодоровић, Т. Племић, Мрвчин (Ивковић), Цвјетић, Д. Племић, Ж. Ћорић, Виторовић, Лукић (А. Племић), Митровић, Б. Ћирић, Ж. Ћирић.

Вогањци су ипак освојили три нова бода у првенству. И били су много бољи у току свих 90. минута.

Г. Васић

БУЂАНОВЦИ: Младост - Шумар 0:3, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Фрушка гора 3:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Бикић До 1:3, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Крушедол 0:5, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Хајдук (В) 0:3, ОБРЕЖ: Граничар - Напредак (Ж) 0:0, ВОГАЊ: Слога - БСК 3:1, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Слога (Ч) 8:2.

1. Доњи Срем          8      7      1      0      27:6  22

2. Обилић                8      5      2      1      13:6  17

3. Хајдук (В)             8      5      1      2      17:6  16

4. Гранич. (О)           8      5      1      2      16:7  16

5. Бикић До               8      5      1      2      13:7  16

6. Крушедол              8      5      0      3      15:5  15

7. Слога (В)               8      4      3      1      16:7  15

8. Напред. (Ж)          8      4      1      3      14:9  13