МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД Драма на крају, Граничару друго место

Граничар - Јединство (Р) 3:2 (1:1)
lopta

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Вучетић (Шид). Стрелци: Ветеха у 10, Мирчетић у 46. и Шуша у 90. за Граничар, а Крстић у 43. и Р. Ашћерић у 89. минуту за Јединство. Жути картони: Старчевић, Малић, Мирчетић, Милан Опојевлић, Шуша (Граничар), Крстић (Јединство). Црвени картони: Анђелић на клупи, Крстић (Јединство).

ГРАНИЧАР: Кукуљ 7, Утвић 7, Милан Опојевлић 7, Васиљевић 7, Ветеха 7, Наранyић 7, Старчевић 7 (Андришка 7), Бјелић 7, Малић 7, Мирчетић 7, Шуша 7.

ЈЕДИНСТВО: Честић 7, Поткоњак 7, Крстић 6, Галијаш 7, Р. Ашћерић 7, Бабић 7, Пањак 7, Зец 7, Петровић 7 (Тркуља), Момчиловић 7, Адамовић 7.

Адашевчани су успели да постигну победнички гол у 90. минуту. Шуша је био бржи од комплетне гостујуће одбране. Интересантно да су Румљани изједначили у 89. минуту, али нису успели да освоје бод.

Б. Илић

Борац - Зека Буљубаша 1:2 (0:0)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца 150, судија Поповић (Шуљам). Стрелци: Миражић у 53. за Борац, а Пармаковић у 73. и 82. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картони: Миловановић, Јесретић (Борац), Пармаковић (Зека Буљубаша).

БОРАЦ: И. Чупић 7, Миловановић 7, Јовановић 7, Јесретић 7, Синиша Рудић 7, Мартиновић , Станисављевић 7 (Ђорђић), Д. Станић 7, Павловић 7, Миражић 7, М. Станић 7 (Галетић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Овшек 7, К. Крстић 7, Копуновић 7, Белић 7,  М. Беговић 7, Беловуковић 7 (Б. Крстић), Пармаковић 7, Мијаиловић 7, Б. Крстић 7, Павловић 7, Самарyић 7.

Ривали су одиграли праву првенствену утакмицу. Иако су домаћини изгубили нису се обрукали, чак су у првом полувремену били бољи ривал. Али, ни и из најбољих прилика нису успели да матирају Овшека.

Д. Станић

Фрушка гора - Напредак (В) 0:0

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Галић (Сремска Митровица).

ФРУШКА ГОРА: Милановић 7, Каранфиловић 7, Перић 7, Ерор 7, Микавица 7, Гојковић 7, Добић 7, Томић 7, Кнежевић, Цветићанин 7, Марковић 7.

НАПРЕДАК: Добројевић 7, В. Петровић 7, Брекић 7, П. Петровић 7, Малетић 7, Новаковић 7, Станојчић 7, Кулачанин 7,  Кртинић 7, Њежић 7, Ристић 7.

У првом полувремену домаћи тим је био много бољи, гости су два пута погрешили у одбрани, али домаћи стрелци нису успели да матирају Добројевића. У наставку гости су били бољи ривал, али нису успели да освоје више од бода.

Д. Чучин

Срем - Змај 6:0 (1:0)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 150, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Н. Ненадовић у 32, Д. Копрић у 65, Ковачевић у 70, Калинић у 80, Бабић у 82. и Ђилас у у 83. минуту.

СРЕМ: Јандрић 7 (Петровић 7), Ђилас 7, Шумарски 7, Зељковић 8, Н. Ненадовић 7, Сремац 7, Бабић 7 (Марјановић), Петровић 7, Љ. Копрић 8, Никола Вићентић 7, Калинић 7 (Ковачевић 7).

ЗМАЈ: Марјановић 5, Синђић 7, Митровић 5, Петровић 6, М. Јеликић 7, Петрић 5, М. Бугарски 5, Гргић 6, Марковић 6, Ковачевић 5.

Домаћи играчи су у првом делу постигли само једн погодак, али су се у наставку распуцали и напунили мрежу солидног голмана гостију Јандрића.

С. Голубовић

Обилић - БСК 2:0 (2:0)

(прекинуто у 9. минуту)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија Цвијетић (Чалма). Стрелци: М. Зец у 5. и А. Зец у 9. минуту.

ОБИЛИЋ: Мркоњић 7, Илибашић 7, Н. Шућак 7, Павловић 7, А. Зец 8, Дробњак 7, Басташић 7, М. Зец 8, М. Петровић 7, А. Петровић 7, Медић 7.

БСК: Добутовић 5, Скорупан 5, Панић 5, Драгојевић 5, В. Кованџић 5, Лужајић 5, Милетић 5.

Гости су почели меч са само седморицом фудбалера и после да примљена гола, напрасно се још један играч повредио, па је судија морао да прекине меч.

С. Марић

ЛСК - Ердевик 6:2 (3:1)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 150, судија Граовац (Рума). Стрелци: Малиновић у 18. (из пенала), а Чоњагић у 29. Савић у 34. Грбић у 64. Лацковић у 80. и Шћурк у 88. за ЛСК, а Д. Бабић у 36. (из пенала) и Цветковић у 90. минуту за Ердевик.

ЛСК: Чупић 7, Радуловић 7, Сладојевић 7, Опарушић 7 (Давогић), Грбић 7, Малиновић 7, Боровац 7 (Рибић), Вајић 7 (Лацковић 7), Стојчић 7 (Шћурк 7), Савић 7, Чоњагић 7 (Бојић).

ЕРДЕВИК: Панић 7, Д. Бабић 7, Н. Бабић 7, Бојанић 7, Марчок 7, Јанковић 7, Станивуковић 7, Васић 7, Ганић 7, Цветковић 7, Вучетић 7.

У првом полувремену домаћини су бољи бољи, а у наставку наставили су у истом ритму и стигли до високе победе.

Н. Дивљак

Борац - Бикић 0:7 (0:1)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 60, судија Сучевић (Рума).Стрелци: Шумаруна у 44. Бошњаковић у 46.  Ђорђевић у 47. Милутиновић у 50. (из пенала), З. Смајић у 76. и 78. и Телгетија у 81. минуту. Жути картони: С. Николић, Граовац, Ковачевић (Борац).

БОРАЦ: Ерцег 5, Козомора 5, Станишић 5, Кекић 5, Крстић 5, Граовац 5, Лукић 5, Церовац 5, Плавшић 5, С. Николић 5, Ковачевић 5.

БИКИЋ: Божичковић 7, З. Смајић 8, Сарић 7, Н. Смајић 7, Шумаруна 7, Милутиновић 7, Бошњаковић 7, Телгетија 7, Шипка 7, Миклош 7, Ђурђевић 7.

Тек пред крај првог дела  Бикићани су успели да погоде мрежу Ерцега, а онда у наставку постигли су још шест погодака.

Б. Лаћарац

РУМА: Фрушка гора - Напредак (В) 0:0, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац -Бикић 0:7, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Змај 6:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - БСК 3:0, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Борац (Р) - Зека Буљубаша 1:2, ЛАЋАРАК:

ЛСК - Ердевик 6:2, АДАШЕВЦИ: Граничар - Јединство (Р) 3:2.

1. ЛСК      25     20     3      2      78:21        63

2. Граничар (А)  25     18     4      3      75:21        58

3. Обилић  25     17     3      5      56:25        54

4. З. Буљубаша 25     15     4      6      55:31        49

5. Јединс. (Р)     25     14     2      9      57:35        44

6.  Бикић   25     13     4      8      43:22        43

7. Срем (СР)      25     10     6      9      47:25        36