МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД: Лаћарци с пенала до победе

ЛСК - Јединство (Р) 1:0 (1:0)
с

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 150, судија Ђурић (Инђија). Стрелац: Малиновић у 20. минуту (из пенала).

ЛСК: Чупић 7, Петковић 7, Опарушић 7, Зарић 7, Радуловић 7, Давидовић 7, Малиновић 8, Лацковић 8, Сладојевић 7, Вајић 7, Чоњагић 5.

ЈЕДИНСТВО: Мандић 7, Јовић 7, Р. Ашћерић 7, Крсртић 7, Јеж 7, Певач, Ч. Миловановић 7, Адамовић 7, Зец 7, Пањак, Момчиловић 7, Бикић 7, Мирић, ЦВјетићанин 7.

Фаворизовани гости нису успели да надиграју упорне и борбене домаћине. Већ у 20. минуту после фаула над Радуловићем у казеном простору гостију, домаћи су долазе у вођство. Са пенала стрелац је био Малиновић. До краја полувремена гости из Руме имали су многе среће, јер су домаћи промашили неколико зицера. И у наставку, Лаћарци су били бољи ривал, а од гостију се ипак, много више очекивало.

И. Дивљак

Фрушка гора - Бикић 0:3 (0:0)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 150, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Добрић у 77. Радека у 79. и Ђурђевић у 85. минуту. Жути картон: Добрић (Бикић).

ФРУШКА ГОРА: Милановић 6, Ђермановић 6, Матић 7, Несторовић 7, Цвјетичанин 7, Јоксовић 6, Гојковић 6  (Каранфиловић 7), Станишић 6, Ерор 7 (Пузић), Ђапић 7, Лазаревић 7.

БИКИЋ: Милутиновић 7, Ђурђевић 7, Сарић 7, З. Смајић 7, Шумаруна 7, Павић 7, Н. Смајић 7, Миклош 7, Радека 8, Телгетија 7 (Басрак 7), Добрић 8.

Играчи Фрушке горе  су остали без победе, а одиграли су доста добру утакмицу. Гости у финишу били ефикаснији, и то је и одлучило победника.

Срем (СР) - БСК 0:0

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 150, судија Пантовић (Рума).

СРЕМ: Томашевић 7, Несторовић 7, Шумарски 7, Кривокапић 7, Сремац 8, Радосављевић 7, Зарић 7, Кљајић 7, Петровић 7, Л ј. Копрић 7, Калинић 7.

БСК: Христов 7, Лазић 7, Стевић 7, Лакетић 7, Врањковић 7, Цвијетић 7, Совиљ 7, Н. Милановић 7, Зељковић 7, Ж. Ћирић 7, Недимовић 7.

Ривали су одиграли праву првенствену утакмицу. Недостајали су само голови. Обе екипе су имале добре шансе, али су их стрелци прокоцкали.

С. Голубовић

Граничар (А) - Напредак 1:0 (1:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Мијановић (Адашевци).Стрелац: Андришка у 13. минуту. Жути картони: Веиновић (Граничар), Брекић, П. Петровић, Кулачанин (Напредак).

ГРАНИЧАР: Илић 7, Д. Васиљевић 7, Старчевић 7 (Вурдеља 7), Андришка 7 (Опојевлић 7), Миличић 7 (Веиновић 7), Нешковић 8, Николић 7 (А. Васиљевић 7), Малић 7, Мирчетић 7, Ненад Шуша 8 (Бјелић 7), Радмановић 7.

НАПРЕДАК: Добројевић 7, Брекић 7, Гавриловић 7, П. Петровић 7, Кртинић 7, Б. Младеновић 7, Ристић 7, Ђачанин 7 (Ивановић 7), Малетић 7 (Благојевић 7), Кулачанин 7, Њежић 7.

У првом полувремену домаћини су постигли  леп гол и пропустили шансу да постигну још који. У наставку игре гости су кренули агресивно. Било је шанси на обе стране, и да је победио гост, не би било незаслужено.

Б. Илић

Борац (Р) - Ердевик 3:1 (1:0)

РАДЕНКОВИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија Сучевић (Рума). Стрелци: Дарко Станић у 30, Јовановић у 65. и Вићентић у 77. за Борац,а  Станивуковић у 51. минуту за Ердевик. Жути картони: Вићентић (Борац), Ненадовић, Штрбац, Ганић (Ердевик).

БОРАЦ: Ивић 7, Ђорђић 6, Синиша Рудић 7, С. Владисављевић 7 (Антонић 7), Славољуб Рудић 7 (Ф. Владисављевић 7), Вићентић 7 (Дејан Станић 7), М. Владисављевић 7, Дарко Станић 7, Михаиловић 7, Јовановић 7 (И. Станић 7), Ђуканловић 7.

ЕРДЕВИК: Панић 7, Вукадинобвић 7, Ганић 6, Бабић 7, Малић 6, Штрбац 7, Станивуковић 7, Радић 7, Ненадовић 7, Марчок 7, Мергл 7.

Играчи Борца су могли већ у првом полувремену да сломе жилав отпор играча Ердевика. Али, стрелац је био само Дарко Станић. Тек када су гости поравнали резултат, домаћи су кренули много ангажованије и плод такве игре је прво славље ове сезоне.

Д. Станић

Обилић - Зека Буљубаша 3:0 (1:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија Познан (Рума). Стрелци: Војновић у 10, М. Петровић у 73. и М. Зец у 77. минуту. Жути картон: Банчевић (Зека Буљубаша).

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Илибашић 7, Васић 7 (Војиновић 7), Девић 7, Павловић 7, Милосављевић 7 (Шућак 7), Војновић 7 (М. Зец 8), Дробњак 7, Петровић 8 (А. Зец 7), Медић 7, Р. Микић 7.

ЗЕКА БУЉУБАША: Саватић 6, Васић 7 (К. Крстић 6), Копуновић 7, М. Беговић 6 (Боровац 6), Д. Миловановић 7, Белић 7, Пармаковић 6, Мијаиловић 6, Скорупан 7, У. Беговић 6, Банчевић 7.

Играчи Обилића играли су одличан фудбал. Творци победе били су Војновић, Петровић и М. Зец.

С. Марић

Борац (ВР) - Змај 1:2 (0:1)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Трећаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Ковачевић у 86. за Борац, а Заскалицки у 4. и Трифковић у 77. минуту за Змај. Жути картони: Николић, Козомора (Борац), Кљајић, Петрић, Јеликић (Змај).

БОРАЦ: Ерцег 6, Лукић 6, Ковачевић 6, Станшић 6 (Козомора 6), Граовац 6, Плавшић 6, Церовац 6, Петровић 6, Ерић 6  (Лазић 6), Маглић 6 (Николић 6), Сантрач 6.

ЗМАЈ: Кљајић 7, Тојић 7, Ђурић 7, Поповић 7, Петрић 7, Јеликић 7, Синђић 7, Петровић 7, Заскалицки 8, Гаџурић 7 (Трифковић 8), Ковачевић 7.

Заскалицки је после корнера из близине послао лопту у небрањени део мреже. Резервиста Трифковић је удвостручио вођство гостију, а у финишу Ковачевић је само умањио пораз своје екипе.

Б. Лаћарац

АДАШЕВЦИ: Граничар - Напредак 1:0, ЛАЋАРАК: ЛСК - Јединство (Р) 1:0, РАДЕНКОВИЋ: Борац - Ердевик 3:1, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Зека Буљубаша 3:0, СРЕМСКА РАЧА: Срем - БСК 0:0, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Змај 1:2, РУМА: Фрушка гора - Бикић 0:3.

1. Граничар (А)  13     11     1      1      34:8  34

2. ЛСК      13     10     2      1      36:11        32

3. Јединство (Р)13     9      1      3      32:15        28

4. БСК       13     8      2      3      40:22        26

5. Обилић  13     8      2      3      28:13        26

6. Бикић    13     8      1      4      21:10        25

7. Срем (СР)      13     7      2      4      34:16        23

8. З. Буљубаша 13     7      1      5      34:22        22