Међуопштинска лига Срем-запад: Лидер стао у Јарку

Сремац (Ј) - Фрушкогорац 3:0 (2:0)
с

ЈАРАК: Игралиште Сремца, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Цукић у 32. и Петровић у 45. и 76. минуту.Жути картон: (Сремац), (Фрушкогорац).

СРЕМАЦ: Михајло Гвока 7, Н. Даничић 7 (Урошевић 7) , Гвозденовић 7, Б. Тешић 7, О. Тешић 7, Ристић 7 (Томић 7), Симовљевић 7 (Д. Ђукнић 7), Цукић 8, Петровић 9, М. Ђукнић 7 (Васиљевић 7), Благојевић 7 (Станојевић 7).

ФРУШКОГОРАЦ: Милић 6, Жижић 6, М. Трнић 6 (Грабић), Н. Трнић 6, Ђукић 6, И. Ђорић 6, Ђуричић 6, Ж. Ђорић 6, Мачкић 6 (Симић), Ивановић 6 (Р. Крстић 6), Панић 6 (Лукић).

Лидер је матиран у Јарку и у потуности надигран.Цукић је начео мрежу гостију из прецизног шута с 16 метара. А, Петровић је прво био такође прецизан из слободног ударца с 20 метара, а после тога изиграо је целу гостујућу одбрану, изашао сам испред голмана и онда Милића послао у једну страну, а лопту у другу.

Б. Гвока

Сремац (Б) - Граничар (А) 2:0 (1:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, судија Борођи (Сремска Митровица).Стрелци: Ристић у 22. и Ерор у 90 минуту.

СРЕМАЦ: Милановић 7, Ристић 8, Вранов 7, Остојић 7, Чавић 7, Леваја 7, Н. Смајић 7, З. Смајић 7, М. Мијатовић 7, Чалић 7 (Босанац 7), Ерор 8 (Папуга 7).

ГРАНИЧАР: Стојановић 7, Миличић 7, Скакавац 7, Радмановић 7, Личанин 7, Вујић 7, Трлајић 7 (Малић 7), Грбатинић 7 (Вурдеља 7), А. Нешковић 7, Бојанић 7 (М. Нешковић 7), Старчевић 7 (Опојевлић 7).

Ривали су одиграли одличну утакмицу Играли су отворено, али су само домаћини успели да постигну голове. Најсрећнији је био Ерор, који је свом тиму потврдио победу у последњим секундима утакмице.

А. Милановић

Слобода - Једнота 3:1 (3:1)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Грујичић (Сремска Митровица).Стрелци: Галетић у 4, Томић у 30. И Мијатовић у 43. за Слободу, Секе у 20. минуту за Једноту. Жути картони: Фаркаш, Небојша Јакшић (Једнота).

СЛОБОДА: Овшек 7, Шулаја 7, Станојевић 7, Тепшић 7, Томић 7, Жегарац 7 (Антонић 7), Мијатовић 7, Галетић 8 (Топаловић 7), Чанаyија 7, Петровић 7 (Милановић 7), Б. Ристановић 7.

ЈЕДНОТА: Добријевић 6, Станкић 7, Миљеновић 7, Малетић 6, Јовановић 7, Хрчек 7, Будимир 6, Фаркаш 7 (Б. Фаркаш), Секе 8 (Мачкић), Небојша Јакшић 7 (Пекић), Благојевић 7 (Томић).

Шашинчани заслужено славе после добре игре. Већ у 4. миунуту Галетић је с 16 метара приморао голмана Добројевића да вади лопту из мреже. Секе је поравнао резултат из слободног ударца с 22 метра.Лопта је погодила саме рашље.Томић је поново довео домаћине у вођство.После центаршута главом је лопту само мало додирнуо и она се закопрцала у мрежи.А, Мијатовић је лобовао голмана са пет метара.

Д. Владисављевић

Трговачки - Јединство (Р) 1:2 (0:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Срема, судија Петровић (Сремска Митровица).Стрелци: Аћимовић у 75, за Трговачки, Лошић у 22. и Сремчевић у 84. минуту за Јединство. Жути картон: Маринковић (Јединство).

ТРГОВАЧКИ: Ђукић, Вученовић, Ћетковић, Н. Николић, Станић, Јаковљевић, Аћимовић, Ђ. Крстић (Лукић), Бузаш (Ђокић), С. Николић (Тот), Дрча.

ЈЕДИНСТВО: Милановић, Мађешић, Ерор, Ралић, Момчиловић, Маринковић, Паунковић, Рек, Јеж, Маyарац, Ристић, Лошић, Сремчевић, Коларовић.

Славили су гости, јер су имали више среће.У самом финишу утакмице Сремчевић је из слободног ударца с 20 метара донео гостима победу.Пре тога Аћимовић, је био стрелац такође из слободног ударца с 20 метара.

Лошић се уписао у листу стрелаца, тако што је лобовао голмана Ђукића.

С. Војновић

Граничар (К) - Змај 4:1 (1:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, судија Бјелан (Хртковци). Стрелци: Миражић у 29, Стефановић у 64, Н. Симић у 81. и Недимовић у 83. за Граничар, Витас у 68. минуту за Змај. Жути картони: Н. Симић (Граничар), Савић (Змај).

ГРАНИЧАР: Христов, Петрић, М. Симић (Владисављевић), Миражић, Дејан Печеница (Зечевић), Стефановић (Митровић), Дарко Печеница, Сладојевић (Недимовић), Шојић, Белић, Н. Симић.

ЗМАЈ: Кљајић, Сретеновић, Ђурчић, Божаковић, Јовановић (Владисављевић), Савић (Р. Пармаковић), М. Пармаковић, Зацкалицки, Витас, Чупић, Илић.

Играчи Граничара поред постигнута четири гола имали су још неколико изванредних прилика. Миражић је погодио мрежу с 18 метара.Изванредан гол за домаћине постигао је и Недимовић. Голман Кљајић је два пута одбијао лопту, а тек из трећег шута је савладан. А, и Витас је постигао гол за памћење. Прво је окренуо два домаћа играча на 18 метара, ушао у казнени простор домаћина, и онда, опалио по лопти а голман Христов једва је видио лопту која је ко тане  завршила у његовој мрежи.

Б. Цветичанин

Слога (Ч) - Ердевик 1:3 (0:2)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, судија Тодоровић (Лаћарак).Стрелци: Слободан Кекић у 71. за Слогу, а Цветковић у 20, Штрбац у 22. и Ширадовић у 89. минуту за Ердевик.Жути картони: Милић, Мрђан (Слога), Цветковић, Радмановац (Ердевик).

СЛОГА: Зељковић, Станивуковић, Цвијетић, Славко Кекић, Моцоња, Арамбашић, Мрђан, Милић, Зец, Савић, Слободан Кекић (Благојевић).

ЕРДЕВИК: Панић, Бабић, Цветковић, Тргић (Вукадиновић), Јелчић, Штрбац, Пап, Тодоровић, Поважан (Ширадовић), Радмановац, Стамболија (Марчок).

Играо се занимљив фудбал.Чврст, мушки, гости играли доста добро и организовано у одбрани, са жељом да остваре победу.Што су на крају и остварили.А, домаћини, могу само да жале за неколико пропушених шанси.

С. Кекић

Фрушка гора - Зека Буљубаша 2:2 (1:1)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, судија Филиповић (Сремска Митровица).Стрелци: Миловановић у 5. и Видаковић у 86. за Фрушку гору,а  Копуновић у 36. Беловуковић у 62.  минуту.Жути картони: Дејановић, Видаковић, Цвијановић, Ђапић (Фрушка гора), М. Беговић (Зека Буљубаша).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Обреновић, Војновић, Катић (Ђапић), Јокић, Дејановић, Каранфиловић, Миловановић, Цвијановић, Рокса, Савић (Видаковић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Симић, Д. Мартиновић, Н. Павловић, Белић, Крстић, М. Беговић, Беловуковић, У. Беговић, Кукић, Турудић, Копуновић (Докић).

Обућари су једва освојили бод. Гости из Равња су били бољи тим, све до финиша сусрета, када је лукави Видаковић поравнао резултат. Јунак утакмице био је домаћи голман Мандић, који је одбранио пет зицера и тако може се рећи спасао свој тим тежког пораза.

Д. Чучин

Обилић - Бикић 0:0

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, судија Ранисавић (Сремска Митровица).

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Шућак 7, М. Зец 7, Медић 7, Девић 7, Поповић 7, Дробњак 7, Бертић 7, А. Зец 7, Д. Јанковић 7 (Огњеновић), Ј. Микић 7 (Басташић).

БИКИЋ: Козељац 7, Басрак 7, Васић 7, Шумаруна 7, Сарић 7, Д. Момчиловић 7, Јовичилић 7, Ђурђевић 7, Недић 7, Думитровић 7 (Милутиновић 7), Добрић 7 (Госпојевић 7).

У доста тврдој игри ривали су створили по неколико полушанси, па коначан резултат је и најреалнији.

Б. Басрак

ЧАЛМА: Слога - Ердевик 1:3, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Бикић 0:0, ШАШИНЦИ: Слобода - Једнота 3:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки -Јединство (Р) 1:2, РУМА: Фрушка гора - Зека Буљубаша 2:2, КУЗМИН: Граничар - Змај 4:1, ЈАРАК: Сремац - Фрушкогорац 3:0, БЕРКАСОВО: Сремац - Граничар (А) 2:0.

 1. Фрушкогорац       19     13     4      2      40:13       43

 2. Граничар (К)        19     11     6      2                39:16      39

 3. Сремац (Б)   19     12     3      4               37:17       39

 4. Јединство (Р)       19     11     5      3      37:15       38

 5. Обилић        19     9      7      3               39:24       34

 6. Бикић  19     8      9      2                        30:9       33

 7. Фрушка гора        19     9      5      5                38:19      32

 8. З.  Буљубаша      19     9      2      8        34:31      29