МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД: Лидер заустављен у Бешенову

БСК – Хајдук (В) 2:0 (0:0)
fudbalska lopta

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија: Кавгић (Рума). Стрелци: Ж. Ћирић у 50. и 85. минуту. Жути картони: Милетић, Босанчић, Томић (БСК), Томшчић, Марјановић, Радовановић (Хајдук).

БСК: Коплић 7, Т. Племић 7, Б. Ћирић 7, Галетић 7, Милетић 7, Д. Племић 7, Лазић 7, Босанчић 7, Зељковић 7, Ж. Ћирић 7, Д. Лакетић 7 (Маринковић).

ХАЈДУК: Митровић 7, Ђоревић 7, Б. Ковачевић 7, Бакајлић 7, Ветеха 7, (У. Ковачевић), Петаковић 7, Петровић 7, Кљајић 7, Перић 7 (Јурошевић), Марјановић 7 (Грујичић), Радовановић 7.

Гости су допутовали с намером да се надигравају са домаћином. Али, домаћи играчи су били много бољи. Заправо, госте је победио Живан Ћирић, а гостујући тренер Зоран Ракић најавио је оставку. Слабо је водио екипу у важном мечу. Сада је питање да ли ће Хајдук до краја првенства остати лидер лиге.

М. Илић

Граничар (К) - ЛСК 6:1 (3:1)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Миљановић (Шид).Стрелци: Стефановић у 12, 19. и 56, Ристић у 16. и 58. и Недимовић у 76. за Граничар, а Лацковић у 9. минуту за ЛСК.

ГРАНИЧАР: Шивољицки 7, Јовановић 8 (Шојић), Стевић 7, Митровић 7, Врањковић 8 (Сушић), Дејан Печеница 7, Стефановић 9, Дарко Печеница 7, Вукадиновић 7 (Н. Симић 7), Ристић 8 (М. Симић), Недимовић 8.

ЛСК: Овшек 6, Сладојевић 6, Зарић 6, Недић 6 (Дронић 6), Лацковић 7, Шћурк 6, Рибић 6, Вуколић 7, Савић 7, Раишић 6, Каралић 6, Дринић 6.

Кузминци су играли добро И  славили заслужено.Али, гости из Лаћарка су први повели, и то је било све што су показали . Онда су на сцену ступили, Стефановић, три пута био стрелац, Ристић, два пута је затресао гостујућу мрежу, а на крају домаће славље, је засладио  министар Недимовић.

Б. Цветичанин

Јединство (Р) - Ердевик 5:0 (4:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија Сучевић (Рума).Стрелци: Адамовић у 5. и 50, Лошић у 15. и 20. и Крстић у 30. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић 7 (Симић), Маћешић 7, Милекшић 7, Самарџић 7, Јовановић 7 (Анђелић), Адамовић 8, Лошић 8, Војчанин 7, Бабић 7, Илић 7, Крстић 8.

ЕРДЕВИК: Мергл 6, Штрбац 6, Пендо 6, Цветковић 7, Марчок 7, Станивуковић 7, Васић 6, Ганић 6, Томан 6.

Гости из Ердевика, су допутовали са само девет играча, и са једном намером, да приме што мање голова. А, играчи Јединства кренули су ангажовано и плод такве игре је убедљива победа.

Л. Јовић

Граничар (А) - Срем (СР) 3:1 (3:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Борођи (Сремска Митровица).Стрелци: Шибалић у 10, 15. и 45. за Граничар, Никола Вићентић у 68. минуту за Срем.

ГРАНИЧАР: Кукуљ 7, Трлајић 7, Веиновић 7, Малић 7, Вурдеља 7, Старчевић 7, Андришка 7, Миличић 7,  Радмановић 7 (Опојевлић 7), Нешковић 7, Шибалић 9.

СРЕМ: Томашевић 7, Марјановић 7, Д. Копрић 6, Љ. Копрић 6, Небојша Вићентић 7, Марко Зарић 7, Рајић 6, Радосављевић 7, Станковић 6, Грубиша 7, Никола Вићентић 7 (Петровић 6).

Домаћини су остварили, убедљиву победу.А, то могу само да захвале Душану Шибалићу, стрелцу сва три гола.Био је нерешива енигма за гостујућу одбрану у току целе утакмице.

П. Симић

Фрушка гора - Змај 6:0 (3:0)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: Рокса у 10, 34. и 70,  Цветићанин у 14, Остојић у 65. и Голубовић у 87. минуту. Жути картони: Каранфиловић, Тешић (Фрушка гора), Јеликић (Змај).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 7, Тешић 7, Карафиловић 7 (Гојковић 7), Перић 7, Дражић 7, Самарџија 7 (Марковић 7), Цветићанин 8, Рокса 8, Остојић 7, Ђапић 7 (Деврња 7), М. Лазаревић 7 (С. Лазаревић 7).

ЗМАЈ: Кљајић 5, Митровић 6, Петрић 6, Ђурчиић 6 (Ђукић 7), Сретеновић 7, Радовановић 7, Савић 6, Јеликић 7, Тојић 7, Симеуновић 7 (Трифковић 7), Заскалицки 6.

Обућари, су у свему надиграли госте, а  Остојић није искористио пенал. Голман гостију Кљајић је његов траљав шут лако одбранио.

1. Чучин

БАЧИНЦИ: Бачинци - Бикић 0:3, БЕШЕНОВО: БСК - Хајдук (В) 2:0, АДАШЕВЦИ: Граничар - Срем (СР) 3:1, КУЗМИН: Граничар - ЛСК 6:1, РУМА: Јединство - Ердевик 5:0, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Обилић 4:3, РУМА: Фрушка гора - Змај 6:0.

1. Хајдук (В)     24     19     1      4      78:14        58

2. Граничар (К)  24     18     3      3      60:18        57

3. Обилић  24     16     6      2      56:24        54

4. З. Буљубаша 24     17     2      5      59:23        53

5. Јединство (Р) 24     17     2      5      50:17        53

6. Бикић    24     13     3      8      47:29        42

7. ЛСК      24     9      1      14     30:46        28

8. БСК       24     8      3      13     44:70        27