Међуопштинска лига Срем – Запад: Лидеру само бод

Трговачки - Бикић 0:0
trgovacki

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Радничког, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Жути картони: Н. Николић, Трифуновић (Трговачки), Кнежевић (Бикић).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Н. Николић, Ђокић (А. Ђокић), Трифуновић (Стојковић), Ерак (Станић), Јаковљевић, Аћимовић, Мијатовић, Алић (Делић), С. Николић, Дрча.

БИКИЋ: Стојадиновић, Ђурђевић, Васић (Баштић), Јовичилић, Девић (Радмановац), Бајрами, Кљајић, Д. Момчиловић, Босанац (Кнежевић), Милетић, Добрић.

Лидер на табели одиграо је најслабију партију у првенству, али трговци то нису искористили, иако су имали неколико изванредних прилика.

С. Војновић

Слога (Ч) - Граничар (А) 1:2 (1:2)

ЧАЛМА: Игралиште  Слоге, судија Поповић (Шуљам). Стрелци: Цвјетић за Слогу, Вујић два за Граничар.

СЛОГА: Пејаковић, Славко Кекић, Милић, Тимотијевић (Благојевић), Малић, Цвјетић, Лакић, Зец (Арамбашић), Драгановић, Слободан Кекић, Савић.

ГРАНИЧАР: Гледић, Васиљевић, Бојанић, Грбатинић, Старчевић, В. Мијановић (Шибалић), Радмановић, А. Нешковић, Н. Мијановић (Опојевлић), Миличић, Шипка.

Ривали су одиграли одличну утакмицу, а предњачили су Адашевчани који  су славили.

С. Кекић

Сремац (Ј) - Јединство (Р) 0:2 (0:1)

ЈАРАК: Игралиште Сремца, судија Билић (Моровић). Стрелци: Радојчић у 32. и Д. Вуковић у 70. минуту (из пенала). Жути картони: Гвозденовић, Урошевић, Н. Гвока, Бојан Даничић, Грујић, Миленко Гвока (Сремац), Радојчић (Јединство). Црвени картон: Томић (Сремац).

СРЕМАЦ: Михајло Гвока, Урошевић (Јовановић), Гвозденовић, Миленко Гвока, Н. Гвока, Грујић (Томић), Симовљевић (Петровић), Благојевић, Бојан Даничић, Цукић (Васиљевић), Мијатовић.

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Мађешић (Јовић), Ерор, Греч, Милић, Паунковић, Маринковић (Арчић), Маџарац,  Мудрић (Рек), Д, Вуковић (Илић), Радојчић.

Румљани су заслужено славили, а било је шанси и за домаћине, али и за убедљивију победу гостију.

Б. Гвока

Слобода - Обилић 3:4 (2:1)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Јовановић (Рума).Стрелци: Змијанац у 13. и 71. и Милановић у 21. за Слободу, а Д. Јанковић у 14. и 63, Поповић у 67. и Недић у 89. минуту за Обилић. Жути картони: Томић (Слобода), Недић, Ј. Микић, Д. Јанковић, Поповић (Обилић).

СЛОБОДА: Ивановић 8 (Вуковић), Милановић 8, Познан 8 (Антонић), Шулаја 8, А. Томић 8, Топић 8, Змијанац 9, Ђаковић 8, Вукмановић 8, Чанаџија 8 (Жегарац 7), Б. Ристановић 7 (Маленковић).

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Шућак 7, Илибашић 8, Недић 9, Поповић 8, Болић 7 (Поважан), Дробњак 8, Р. Субић 7, Ј. Микић 7, М. Зец 8 (А. Зец 8), Д. Јанковић 9 (Огњеновић).

Играчи Слободе прокоцлкали су победу.Два пута су водили, и могли водити и убедљивије. Онда су гости чак и повели, Змијанац је потом изједначио  резултат. И у самом финишу госте је послужила срећа. Недић је искористио дубинску лопту и постигао леп гол и и свом тиму донео славље.

Б. Ристановић

Фрушкогорац - Змај 2:1 (2:1)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелци: Мачкић у 15. и Лужајић у 16. за Фрушкогорац, а Јовановић у 35. минуту за Змај. Жути картони: Душан Грабић, Лужајић, Н. Гајић, Ђуричић (Фрушкогорац), Божјаковић, Јовановић, јеликић, Н. Савић, Илић (Змај).

ФРУШКОГОРАЦ: Милић 7, Н. Гајић 7, Ђукић 7, М. Трнић 7, Панић 8, Душан Грабић 7, Р. Крстић 7, Јошић 7, Ж. Ђорић 7 (Жижић, Недић), Лужајић 7 (Тешановић), Мачкић 7 (Ђуричић).

ЗМАЈ: Кљајић 6, Јесрети 6 (Ђурић), Ђурчић 6, Јовановић 6, Божјаковић 6, М. Пармаковић 6 (Н. Савић),  Зацкалицки 6, Виторовић 6, Јеликић 6, Илић 6 (М. Сретеновић).

Права првенствена утакмица. Манђелошани су  одиграли опет одличну утакмицу, што није изненадило и госте из Ноћаја, који су били само борбени и више су пазили на своју мрежу. Ненад Панић је био набољи појединац на утакмици. Припремио је оба гола за домаћине.    В. Цвјетић

Фрушка гора - Ердевик 3:1 (2:0)

РУМА: Игралиште  Фрушке горе, судија Цвјетић (Чалма).Стрелци: Цвијановић у 22. 24. и 62. за Фрушку гору, а Јелчић у 78. минуту за Ердевик. Жути картони: Рокса, Бежановић (Фрушка гора), Бојанић (Ердевик).

ФРУШКА ГОРА: Мандић (Кнежевић), Каранфиловић, Обреновић, Тешић, Цвјетићанин, Бирињи,  Миловановић, Цвијановић, Рокса, Коларевић (Видаковић), Бежановић.

ЕРДЕВИК:  Мергл, Рајић, Вукадиновић, Јелчић, Мариновић, Тргић, Штрбац, Пап, Радић (Бојанић), Цветковић (Стамболија), Ширадовић.

Разиграни и распуцани Владимир Цвијановић донео је домаћину победу. Ердевичани су се представили, као чврста и организована екипа. Гостујући стрелци су промашили чак шест великих прилика, па обућари могу бити задовљни што су славили протоив такве екипе.

Д. Чучин

Сремац (Б) - Зека Буљубаша 6:0 (4:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелци: М. Мијатовић у 10, З. Смајић у 20. и 26, Папуга у 29. и 61. и Субић у 75. минуту.

СРЕМАЦ: Милановић, Шумаруна, Вранов, Чавић 7, Субић (Милијаш), Н. Смајић, З. Смајић, М. Мијатовић, С. Мијатовић (Бибић), Ерор (Остојић), Папуга (Коларевић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Д. Мартиновић, Н. Павловић, Беговић, Кукић (Влајнић), Белић, Ђонлић, Беловуковић, Крстић, Турудић, М. Мартиновић.

Домаћини су играли добар фудбали само је срећа спасла госте још тежег пораза, мада су Равњанци имали шансу у 80. минуту, али нису искористили пенал.

Д. Крмар - З. Видовић

Граничар (К) - Једнота 3:0 (1:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, судија Петровић (Шид). Стрелци: Стефановић у 2. и Петрић у 70. и 80. минуту.

ГРАНИЧАР: Христов, Зечевић, Петрић, Симић, Митровић, Макитановић, Дејан Печеница, Стефановић (Каралић), Дарко Печеница (Белић), Веселиновић (Савић), Недимовић.

ЈЕДНОТА: Јанковић (Мајхер), Полуга, Миљеновић (Ћосић), Недић, Душан Медић, Станкић, Небојша Јакшић, Дрљача, Хрчек, Јовановић.

Кузминци су рутински дошли до победе.Три пута је гостујућа одбрана погрешила, домаћини постигли три гола и освојили три бода.

Б. Цветичанин

РУМА: Фрушка гора - Ердевик 3:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Бикић 0:0, ШАШИНЦИ: Слобода - Обилић 3:4, КУЗМИН: Граничар - Једнота 3:0, ЈАРАК: Сремац - Јединство (Р) 0:2, БЕРКАСОВО: Сремац - Зека Буљубаша 6:0, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Змај 2:1, ЧАЛМА: Слога - Граничар (А) 1:2.

1. Бикић    7      5      2      0      16:1  17

2. Обилић  7      5      2      0      22:9  17

3. Фрушка гора  7      5      1      1      21:6  16

4. Фрушкогорац 7      5      1      1      19:5  16

5. Јединство (Р) 7      5      0      2      12:5  15

6. Сремац (Б)     7      4      2      1      15:6  14

7. Граничар (К)  7      3      2      2      11:7  11

8. Граничар (А)  7      3      2      2      9:9    11