Међуопштинска лига Срем – Запад: Мајсторија министра Недимовића

​​​​​​​Граничар (К) - Зека Буљубаша 3:0 (1:0)
fudbalska lopta

КУЗМИН: Игтралиште Граничара, судија Билић (Моровић). Стрелци: Вукадиновић у 15, Недимовић у 73. и Белић у 81. минуту. Жути картон: Вукадиновић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Христов, Симић, Митровић, Дејан Печеница, Веселиновић, Петрић, Макитановић, Вукадиновиић, Стефановић, Дарко Печеница (Недимовић), Ракић (Илић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Беговић, Н. Павловић, Крстић, Д. Мартиновић, Ђонлић, Турудић, М. Мартиновић, С. Павловић, Беловуковић, Кукић.

Кузминци су заслужено славили, а изузетан гол постигао је Бранислав Недимовић. Видео је да је голман гостију Јефтић далеко, скоро дестак метара, изван голманске линије, па га је лобова из прециног шута са скоро 25 метара. Стефановић није искористио пенал. Јефтић је његов шут одбранио.

Б. Цветичанин

Обилић - Граничар (А) 1:1 (0:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште  Обилића, судија Чекичевић (Моровић). Стрелци: Ј. Микић у 73.за Обилић, а Старчевић у 63. минуту за Граничар. Жути картони: Дробњак (Обилић), А. Нешковић (Граничар).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Недић, Дробња, Ј. Микић, Болић, Поважан, А. Зец, Д. Јанковић (Р. Јанковић), Поповић (Милосављевић), М. Зец (Бертић).

ГРАНИЧАР: Гледић, Васиљевић, Опојевлић, Трлајић, Вујић, Грбатинић (Старчевић), В. Мијановић (Бојанић, Вурдеља), Н. Мијановић (Радмановић), А. Нешковић, Шибалић, Миличић.

Ривали су одиграли одличну утакмицу и  нимало се нису штедели. Уз то играло се квалитетно. Повели су гости, а домаћини су изједначили  резултат и потом промашили чак три веома добре прилике.

С. Марић

Слога (Ч) - Бикић 0:3 (0:3)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: Добрић у 4. и Милетић у 12. и 44. минуту. Жути картони: Јовичилић (Бикић). Црвени картон: Мајсторовић (Слога).

СЛОГА: Васиљевић, Славко Кекић, Малић, Тимотијевић, Арамбашић, Цвјетић, Малић, Зец, Драгановић, Слободан Кекић (Станивуковић, Благојевић), Секулић (Мајстровић).

БИКИЋ: Стојадиновић, Ђурђевић, Васић, Г. Момчиловић, Девић, Д. Момчиловић, Бајрами, М. Босанац (Јовичилић), Недић (Менђан), Милетић (Кљајић), Добрић (Радмановац).

Бикићани су пропустили још некилико лепих шанси. Домаћини су нападали, али више стихијски, и споро, што је одбрана гостију одмах осујетила.

Сл. Кекић

Слобода - Ердевик 2:2 (2:1)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Р. Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Томић и Чанаџија за Слободу, Пап и Фаркаш за Ердевик.

СЛОБОДА:  Ивановић, Милановић, Шулаја, Познан, Ђаковић, Антонић, А. Томић (Тот), Топић, Чанаџија (Змијанац), Драгичевић (Срећковић), Б. Ристановић (Маленковић).

ЕРДЕВИК: Панић, Мергл, Рајић, Ширадовић, Шолаја, Тргић, Мариновић, Штрбац, Пап, Фаркаш, Стамболија, Радаковић, Радић, Цветковић, Бојанић.

Шашинчани су постигли два изванредна гола у пром полувремену, после смишљених акција, а могли су бар још толико. Мада су и Ердевичани имали неке своје шансе. У наставку домаћи стрелци су пред голом гостију били непрецизни па чак и из близине.

Б. Ристановић

Сремац (Б) - Фрушкогорац 0:4 (0:2)

БЕРКАСОВО: Стадон Сремца, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: М. Трнић, Н. Гајић, Мачкић и Ђуричић. Жути картони: Р. Крстић, Ж. Ђорић (Фрушкогорац).

СРЕМАЦ:  Милановић, Шумарина, Вранов, Чавић, Субић (Леваја), Н. Смајић, З. Смајић, М. Мијатовић, С. Мијатовић, Ерор, Папуга (Ђорђевић).

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић, Ђукић, М. Трнић, Н. Трнић, Душан Грабић (Р. Крстић), Јошић, Ж. Ђорић, Лужајић, Мачкић, Панић, Ђуричић (Н. Гајић).

Права првенствена утакмица. Гости су одиграли сјајан меч.

З. Видовић

Трговачки - Једнота 3:0 (2:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Радничког, судија Петровић (Шид). Стрелци: Аћимовић у 20. и Дрча у 44. и 47. минуту.

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Н. Николић, Алић (Стојковић), Трифуновић (Ђокић), Станић, Јаковљевић, Бошковић (Матаруга), Мијатовић, Аћимовић, С. Николић (Вученовић, Ћетковић), Дрча.

ЈЕДНОТА: Јанковић (Мајхер), Јовановић, Палуга, Петровић, Дрљача, Јакшић (Каран), Милутиновић (Ћосић), Хрчек, Грујић, Миљеновић, Станкић.

Трговци, после борбене игре, поготово у другом полувремену, дошли до до заслужене победе. А резултат је могао и дупло већи, јер су гости били баш слаб ривал.

С. Војновић

Сремац (Ј) - Змај 1:1 (0:1)

ЈАРАК: Игралиште Сремца, судија Поповић (Шуљам). Стрелци: Цукић у 48. за Сремац, а М. Пармаковић у 7. минуту за Змај. Жути картони: Благојевић, Н. Даничић, Цукић, Грујић (Сремац), В. Симеуновић, Јовановић (Змај).

СРЕМАЦ:  Михајло Гвока 8, Гвозденовић 7, Миленко Гвока 6, Грујић 7, Н. Гвока 7, Благојевић, Н. Даничић 7, Цукић 7, Бојан Даничић 7, Симовљевић 7, Петровић 7.

ЗМАЈ: Кљајић 8, Јесретић 7, Ђуричић 6, В. Симеуновић 7, Зацкалицки 7, Јовановић 6, Ђурић 6, М. Пармаковић 7 (Трифковић) Симеуновић 7, Савић 7, Гаџурић 6 (Бугарски).

Домаћини су играли у другом полувремену добар фудбал и само је срећа спасла госте пораза.

Б. Гвока

Фрушка гора - Јединство (Р) 1:0 (0:0)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, судија Граовац (Рума). Стрелац: Рокса у 75. минуту (из пенала). Жути картони: Самарџија (Фрушка гора), Маринковић (Јединство).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Кнежевић (Обреновић), Ђурђевић (Бежановић), Тешић, Цвјетићанин, Бирињи, Миловановић, Цвијановић (Коларевић), Рокса, Савић,  Самарџија.

ЈЕДИНСТВО: Секулић, Мађешић, Јовић, Мирић, Маринковић (Арчић), Паунковић (Мудрић, Греч), Милић, Маџарац, Б. Вуковић, Д. Вуковић, Недић (Радојчић).

Обућари су успели да постигну победоносни гол са пенала.Маринковић је ухватио Цвијановића румама у свом казненом простору када се овај спремао да затресе мрежу.За домаће шансе су још пропустили Ђурђевић две и Цвијановић када се нашао сам испред голмана Секулића. Гости из комшилука нису имали праву шансу.

Д. Чучин

ШАШИНЦИ: Слобода - Ердевик 2:2, ЧАЛМА: Слога - Бикић 0:3, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Једнота 3:0, РУМА: Фрушка гора - Јединство (Р) 1:0, КУЗМИН: Граничар - Зека Буљубаша 3:0, ЈАРАК: Сремац - Змај 1:1, БЕРКАСОВО: Сремац - Фрушкогорац 0:4, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Граничар (А) 1:1.

1. Бикић    5      4      1      0      15:1  13

2. Обилић  5      3      2      0      14:5  11

3. Фрушког.       5      3      1      1      15:4  10

4. Сремац (Б)     5      3      1      1      9:6    10

5. Фрушка гора  5      3      1      1      7:5    10

6. Јединство (Р) 5      3      0      2      8:5    9

7. Граничар (К)  5      2      2      1      8:5    8

8. Граничар (А)  5      2      2      1      7:6    8