Међуопштинска лига Срем – Запад: Медић донео победу

Фрушка гора - Обилић 0:1 (0:0)
lopta2

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелац: Медић у 74.  минуту.  Жути картони: Шућак, Ј.  Микић, Дробњак (Обилић), Цвијановић (Фрушка гора). Црвени картон: Басташић на клупи (Обилић).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Обреновић, Ђурђевић, Тешић, Цвјетићанин, Бирињи, Бежановић, Миловановић, Цвијановић (Видаковић), Копуновић, Рокса (Влајсевић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Илибашић, Медић, Д.  Јанковић, Поповић, А.  Зец, Болић, Милосављевић, Дробњак (Р.  Јанковић, Ј.  Микић), Субић.

Играчи Обилића, нису искористили безброј изванредних прилика.  Једноставно лопта није хтела да у противничку мрежу. А гости су преко Медића искористили прилику и забележили победу.

С.  Марић

Слобода - Граничар (А) 2:1 (2:0)

ШАШИНЦИ: Игралиште  Слободе, судија Петровић (Шид). Стрелци: Недељковић у 19.  и 33.  за Слободу, а Кукољ у 48.  минуту за Граничар.

СЛОБОДА: Ивановић, Павловић, Милановић, Познан, Антонић, Милутиновић, Томић (Змијанац), Ђаковић, Вукмановић, Чанаџија (Срећковић), Жегарац.

ГРАНИЧАР: Гледић, Трлајић, Вујић, Старчевић, Андришка, Вурдеља, Миличић, Радмановић (А.  Нешковић) В.  Мијановић (Кукољ), Н.  Мијановић, Шибалић.

Ривали су одиграли одличну утакмицу. Посебно се то односи на домаћине, који су заслужено славили.

Д.  Змијанац

Трговачки - Слога (Ч) 3:1 (1:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште  Срема, судија С.  Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Вученовић у 11, С.  Николић у 66.  (из пенала) и Јаковљевић у 90.  за Трговачки, а Драгановић у 37.  минуту за Слогу.  Жути картон: Зец (Слога).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Вученовић, Алић, Н.  Николић, Станић (Ћетковић), Јаковљевић, Аћимовић, Матаруга, А.  Ђокић (Тот), С.  Николић (Недић).

СЛОГА: Пејаковић, Јанковић, Мрђен, Арамбашић, Малић, Драгановић, Зец, Милић, Славко Кекић, Савић, Цвјетић (Моцоња).

Трговци су прокоцкали још убедљивију победу.  Посебно у другом полувремену имали су доста прилика, али лопта осим два пута није хтела  у мрежу гостију.  Гости су само једном шутирали и погодили мрежу.

С.  Војновић

Сремац (Б) - Једнота 6:0 (3:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, судија Миња Митровић (Ердевик). Стрелци: М.  Мијатовић у 13.  и 20, Папуга у 41, Ђорђевић у 60.  и Кукољ у 78.  и 90. минуту.  Жути картони: Јовановић, Миљеновић (Једнота).

СРЕМАЦ: Коларевић (Милановић), Шумаруна, Вранов, Чавић, Субић, Н.  Смајић, З.  Смајић, М.  Мијатовић, Бибић, Папуга, Ђорђевић.

ЈЕДНОТА: Јанковић, Миљеновић, Јовановић, Грујић (Ћосић), Небојша Јакшић, Никола Јакшић, Драган Медић (Даниловић), Душан Медић, Дрљача (Шћепановић), Р.  Котарлић, Хрчек.

Домаћини су заслужено славили, а било је још шанси за домаћине.

А.  Милановић

Змај - Зека Буљубаша 1:0 (0:0)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелац: Витас у 53.  минуту.  Жути картони: Јесретић, В.  Симеуновић (Змај), Белић, Крстић (Зека Буљубаша ).

ЗМАЈ: Кљајић 7, Јесретић 8, Ђурић 7, В.  Симеуновић 8, Ђурчић 7, Јовановић 8 (Чупић 7), М.  Пармаковић 8 (Зацкалицки 8), Витас 8, Виторовић 8, Јеликић 8 (Р.  Пармаковић 7), Илић  8.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 6, Беловуковић 7, Н.  Павловић 6, Живковић 7 (Влајнић), Белић 7, Беговић 7 (Кукић 7), Д.  Мартиновић 7, Крстић 7 (Ђонлић 7), Турудић 8, М.  Мартиновић 8, Драгић 7.

Права првенствена утакмица. Победу Ноћајцима је донео Витас из слободног ударца, лопта је завршила у самим рашљама.

Б.  Богдановић

Граничар (К) - Бикић 1:1 (0:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: Владисављевић у 57.  за Граничар, а Бајрами у 50.  минуту за Бикић.  Жути картони: Петрић, Дејан Печеница, Стефановић (Граничар), Бајрами, Милутиновић, Јовичилић (Бикић).

ГРАНИЧАР: Христов, Зечевић, Владисављевић, Симић, Митровић, Петрић, Макитановић, Дејан Печеница, Стефановић (Недимовић), Вукадиновић (Миражић), Ракић.

БИКИЋ: Стојадиновић, Ђурђевић, Васић, Кљајић, Девић, Д.  Момчиловић, Босанац, Јовичилић, Недић Бајрами (Милетић), Добрић (Милутиновић).

Домаћи  су промашили неколико  прилика, па гости могу бити задовљни што су освојили бод.  Голман домаћих морао је обранити шут Бајрамија, али лопта му је прошла кроз руке и завршила у мрежи.  Миражић је покушао из шута с више од 50 метара, да матира голмана гостију Стојадиновића, који је је био далеко удаљен од гол линије, али за мало је промашио.

Б.  Цветичанин

Фрушкогорац - Јединство (Р) 1:1 (1:1)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Јошић у 20.  за Фрушкогорац, а Илић у 5.  минуту за Јединство. Жути картони: Јошић (Фрушкогорац), Мирић, Илић (Јединство).  Црвени картон: М.  Трнић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић 7, Н.  Трнић 7, Ђукић 6, М.  Трнић 7, Ж.  Ђорић 6, Душан Грабић 7 (И.  Ђорић), Јошић 7, Панић 6, Мачкић 6 (Р.  Крстић), Лужајић 6, жижић 6 (Вукојевић).

ЈЕДИНСТВО: Кухар 7, Мађешић 7, Ерор 7 (Рек), Мирић 7, Маринковић 7 (Мудрић), Маџарац 7, Аричић 7, Греч 7, Радојчић 7 (Бабић), Илић 7 (Грбић).

Домаћини су играли добар фудбал, али ни гости нису заостајали.  Чврсто су се бранили и онда брзо кретали у контре.  А, домаћини су имали баш доста прилика, али су стрелци затајили.

В.  Цвјетић

Сремац (Ј) - Ердевик 1:1 (0:0)

ЈАРАК: Игралиште  Сремца, судија Ждињак (Шид). Стрелци: Благојевић у 72.  за Сремац, а Јелчић у 80.  минуту (из пенала) за Ердевик.  Жути картони: Миленко Гвока, Грујић (Сремац).

СРЕМАЦ: Михајло Гвока, Крчић, Гвозденовић (Тешић), Мијатовић (Грујић), Н.  Гвока (Ристић), Миленко Гвока (Симовљевић), Урошевић (Јовановић), Петровић, Бојан Даничић, Васиљевић, Благојевић.

ЕРДЕВИК: Мергл, Цветковић, Вукадиновић, Тргић, Јелчић, Јовановић, Штрбац, Мариновић (Стамболија), Ширадовић (Шолаја), Марчок (Радановић), Радић.

Играчи Сремца, су били ближе победи.  Створили су више шанси, али неспретни стрелци нису их реализовали.

Б.  Гвока

ЈАРАК: Сремац - Ердевик 1:1, КУЗМИН: Граничар - Бикић 1:1, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Фрушка гора 1:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки -Слога (Ч) 3:1, БЕРКАСОВО: Сремац - Једнота 6:0, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац -Јединство-(Р) 1:1, НОЋАЈ: Змај -Зека Буљубаша 1:0, ШАШИНЦИ: Слобода -Граничар (А) 2:1.

1. Обилић  9      6      3      0      23:10        21

2. Фрушкогорац 9      6      2      1      21:6  20

3. Бикић    9      5      4      0      17:2  19

4. Јединство (Р) 9      6      1      2      15:6  19

5. Фрушка гора  9      5      2      2      21:7  17

6. Сремац (Б)     9      5      2      2      21:8  17

7. Граничар (К)  9      4      3      2      14:9  15

8. Змај      9      3      3      3      11:10        12