Међуопштинска лига Срем–запад: Празне мреже у дербију

​​​​​​​Зека Буљубаша - Словен 0:0
Ekipa Slovena iz Rume

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 150, судија Миња Митровић (Ердевик). Жути картони: Ч. Миловановић, Николић (Зека Буљубаша).

ЗЕКА БУЉУБАША: Христов 8, Беловукоовић 8, Н. Павловић 8, Белић 8, Д. Павловић 9, Вуга 7 (Самарџић), Мартиновић 7 (Николић), Симић 7, Виторовић 7, Ч. Миловановић 7, Милан Копуновић 8 (Станковић 7).

СЛОВЕН: Васовић 7, Кљајић 7, Бјелобрк 7 (Топић 7), Калајџић 7, Јовић 7, Самарџија 7 (Кајтази), Батало 7 (Марин), Батањски 7, Бероња 7, Љубинковић 7, Адамовић 7.

Права првенствена утакмица. Чврства и борбена игра ривала. У гостујућем тиму није било слабог места у току првог полувремена. У наставку домаћин је био много бољи ривал, али ни то није било доста ни за минималну победу. Голмани су бранили одлично.

Ж. Релић

Бикић до - Фрушка гора 2:1 (2:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште  Бикић дола, гледалаца 100, судија Мишковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Бајрами у 16 . и 33. за Бикић до, а Рокса у 49. минуту за Фрушку гору. Жути картони: Г. Момчиловић, Јовичилић, Девић (Бикић До), Вуковић, Дејановић (Фрушка гора).

БИКИЋ ДО: Клисурић 8, Девић 7 (Јовичилић), Д. Момчиловић 7, Г. Момчиловић 7, Басрак 8, Павић 7, Бајрами 8 (Кљајић), Кнежевић 7 (Маливук), Ранкић 7, Милетић 7, Добрић 7, Папуга 7.

ФРУШКА ГОРА: Мандић 8, Божић 6, Стоиљковић 7, Шкондрић 7, МИјајловић 7, Рокса 8 (Боровић),  Вуковић 6, Тешић 7 (Лазаревић), Дејановић 7, Цветићанин 7, Лошић 6 (Самарџија).

Домаћини били много бољи ривал. Упрвом полувремену постигли два гола и имали још три шансе. Одмах у наставку домаћини су могли повести са 3:0. Али, Бајрами је извео најстрожу казну траљаво, па је голман гостију Мандић одбранио. У следећем нападу гости су смањили резултат и то је било све на овој занимљивој утакмици.

Б. Басрак

Слобода - Слога (Ч) 2:0 (0:0)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 50, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Маленковић у 69. и Змијанац у 89. минуту. Жути картони: Змијанац, Станојевић, Тепшић (Слобода).

СЛОБОДА: Ивановић 8, Милановић 8, Шулаја 8, Тепшић 8, Антонић 8, Томић 8, Недељковић 8  (Маленковић 8), Чевизовић 8 (Драган Мијатовић), Змијанац 8, Радојчић 8 (Тот), Станојевић 8.

СЛОГА: Арамбашић 6, Плавшић 7, Панић 6, Моцоња 6, Богосављевић 7 (Драгановић), Зец 7, Слободан Кекић 8 (Цвјетић), Славко Кекић 6, Мрђан 6, В. Кекић 7, Мајсторовић 8.

Обе екипе играле добро, а домаћин играо много борбеније у другом полувремену и плод такве игре су два гола. Маленковић и Змијанац су били стрелци после идеалних акција својих саиграча.

Д. Зм.

Трговачки - Једнота 0:1 (0:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Срема, гледалаца 30, судија Владић (Шид). Стрелац: Думитровић у 67. минуту (из пенала). Жути картони: Ђукић (Трговачки), Ђорђевић (Једнота).

ТРГОВАЧКИ: Вуковић, Галетић, Алић, Н. Николић, Станић, Ђокић, Ђурић, Мијатовић (Недић), Петровић (Чубра), Дебељак, Дрча.

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић, Шипка, Шумаруна, С. Хрчек, Радоњић, Котарлић, Ханчовски, Ђорђевић, Думитровић, Поповић (Смиљанић).

Неспретни потез Николића, у свом казненом простору, судија Владић је окактерисао као најстрожу казну, а са једанаест метара сигуран извођач био је  Думитровић.

С. Војновић

Сремац (Б) - Граничар (А) 0:2 (0:2)

БЕРКАСОВО: Игралишпте ремца, гледалаца 100, судија Ждињак (Шид). Стрелци: Пауга у 17. и Андришка у 31. минуту. Жути картони: Алексић, Субић (Сремац), Васиљевић, Радмановић, Скакавац, Симић (Граничар).

СРЕМАЦ: Милановић 7, Чавић 6, Вранов 7, Алексић 6, Остојић 7 (Леваја 7), Субић 6, Мијатовић 7, Влаисављевић 7 (Јанковић 7), З. Смајић 7, Н. Смајић 7, Ерор 6 (Чалић).

ГРАНИЧАР: Козељац 7, Васиљевић 7, Трлајић 7, Скакавац 7, Симић 7, Папуга 8, Радмановић 7 (В. Мијановић 7), Старчевић 7 (Малић), Андришка 8 (Шибалић), Н. Мијановић 7 (Бојанић), Миличевић 7 (Вујић).

Фудбалери Граничара, да су  били мало прецизнији, могли су славити и већим резултатом. Од домаћина се много више очекивало. Јесте играли су добро у пољу, али пред голом гостију нешто слабије.Папуга је постигао мајсторски гол, маказицама са око десетак метара, а Андришка је био стрелац из слободног ударца са  око 25 метара.

П. Симић

Слога (В) - Фрушкогорац 1:1 (0:0)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Суџум (Инђија). Стрелци: Бежановић у 85. за Слогу,. а Панић у 57. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Вучковић, Пуповац, Вукмановић, Цвијановић (Слога), Ж. Ђорић, Тодић, Трнић, И. Ђорић (Фрушкогорац).

СЛОГА: Дер, Бранковић, Вукмановић, Гемери, Бошковић, Вучковић, Пуповац, Ристановић, Д. Марковић (Весић), Н. Марковић (Бежановић), Јоргић (Цвијановић).

ФРУШКОГОРАЦ: Херцег, Н. Гајић, Вуковић, И. Ђорић,  Ж. Ђорић, Душан Грабић, М. Гајић, Трнић (Тодић), Мачкић, Панић (Ђ. Крстић), Младеновић.

И поред тога што су домаћини били бољи ривал, морају бити и задовољн и бодом. Срећно су изједначили резултат у самом финишу утакмице.

Г. Васић

БСК - Обилић 3:1 (2:1)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија Кавгић (Рума). Стрелци: Смајловић у 18. и 27. и Цвјетић у 84. за БСК, а Јанковић у 33. мионуту за Обилић. Жути картоник: Ивковић, Драгојевић, Јакшић (БСК), Видовић, Шућак (Обилић).

БСК: П. Кпованџић 7, Ивковић 7, Мрвчин 7, М. Лакетић 7, Смајловић 7, Племић 7, Драгојевић 7, Скорупан 7 (Недељковић), Цвјетић 7, Б. Ћирић 7 (Митровић 7), Ж. Ћирић 7 (Тодић).

ОБИЛИЋ: Медаковић 6, Шућак 6, Н. Илибашић 6, Никић, Видовић 7, Чавић 7 (Стамболија), Дробњак 7 (Поповић), М. Зец 7 (Радивојшић), А. Зец 7, Микић 7, Јанковић 7 (Басташић).

Веома, добра и занимљива утакмица. У првом полувремену домаћини су могли да воде и са пет - шест голова разлике. Али, наставак је у потуности припао гостима. Из једне контре домаћини су ипак, постигли и трећи погодак, што је значило да су бодови остали у Бешенову.

М. Илић

БИКИЋ ДО: Бикић До - Фрушка гора 2:1, БЕРКАСОВО: Сремац - Граничар (А) 0:2, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Словен 0:0, ВОГАЊ: Слога - Фрушкогорац 1:1, ШАШИНЦИ: Слобода - Слога (Ч) 2:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Једнота 0:1, БЕШЕНОВО: БСК - Обилић 3:1.