Међуопштинска лига Срем запад: Рокса срушио Митровчане

Фрушка гора - Трговачки 3:1 (2:1)
с

РУМА: Игралиште Фрушке горе, судија Тадић (Сот). Стрелци: Рокса у 10, 25. и 55. за Фрушку гору, а Аћимовић у 5. минуту за Трговачки. Жути картони: Јокић, Дејановић (Фрушка гора), Тот, Дрча (Трговачки).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Обреновић, Ђапић (Каранфиловић), Тешић, Јокић, Дејановић, Перић, Д. Бежановић, Цвјетичанин (Бирињи), Рокса, Недић (Видаковић).

ТРГОВАЧКИ: Ђукић, Вученовић, Д. Ћетковић, Станић, Јаковљевић, Аћимовић, В. Ћетковић (Тот), Бузаш (Павловић), С. Николић, А. Ђокић (Триван), Дрча.

Играо се динамичан и занимљив фудбал. Прво су гости повели.Већ у 5. минуту искусни Аћимовић је матирао голмана Мандића.Онда је на сцену ступио Рокса, и са три гола донео и три бода свом тиму.Једноставно обућари су по игри заслужили славље.

Д. Чучин

Зека Буљубаша - Једнота 5:0 (2:0)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, судија Бјелан (Хртковци). Стрелци: М. Мартиновић у 24, Беловуковић у 33. (из пенала), Турудић у 56, Крстић у 78. и Станковић у 85. минуту. Жути картон: Миљеновић (Једнота).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, М. Беговић (Д. Мартиновић), Данојлић (Н. Павловић), Белић (Кукић), Крстић, Беловуковић, Милан Банчевић (Станковић), У. Беговић, М. Мартиновић, Ђокић, Турудић (Мирослав Банчевић).

ЈЕДНОТА: Добројевић, Томић, Миљеновић, Небојша Јакшић, Дупаљ (Фаркаш), Секе, Пекић, Благојвић, Тутић (Мајхер), Малетић (Загорец), Грујић.

Ривали су одиграли борбену утакмицу. А, домаћи стрелци су сваку грешку гостујуће одбране казнили голом.

М. Станковић

Змај - Ердевик 6:4 (4:1)

НОЋАЈ: Игралиште  Змаја, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Илић у 13, 15, 33. и 61, Јеликић у 18. и М. Пармаковић у 65. за Змај, Ширадовић у 8, Ганић у 75. и Јелчић у 79. и 88. минуту за Ердевик.Жути картони: Тојић (Змај), Вукадиновић (Ердевик).

ЗМАЈ: Кљајић, Ђурчић, Савић, В. Симеуновић, Јовановић, Јесретић, Сретеновић, Зацкалицки, Витас, Трифковић, Јеликић.

ЕРДЕВИК: Мергл, Бабић, Вукадиновић, Заблаћански, Јелчић, Јовановић, Штрбац, Мариновић, Пап, Поважан, Тодоровић, Тргић, Ширадовић, Шолаја.

Физички много спремнија, екипа домаћина, лако је долазила до гола гостију. Постигли су и  гости четири домаћини шест голова, уз то су имали бар још толико пропуштених прилика.

М. Трифковић

Граничар (К) - Слобода 5:0 (3:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, судија Билић (Моровић). Стрелци: Владисављевић у 3, Недимовић у 20, Шојић у 39, Илић у 68. и Белић у 69. минуту.Жути картон: Стефановић на клупи (Граничар).

ГРАНИЧАР: Христов, Зечевић, Владисављевић (Макетановић), Петрић, Дејан Печеница, Шојић, Врањковић, Белић (Илић), Недимовић, Дарко Печеница (Савић), Н. Симић.

СЛОБОДА: Овшек, Милановић, Шулаја, Недељковић, Дамјановић, Петровић, Томић, Жегарац, Лаћарачки, Топаловић, Чанаџија.

Фаворизовани домаћини лако су постигли пет голова и још толико су промашили шанси. Изванредан гол је постигао Илић. Била је то акција скоро комплетне навале домаћина.Лопта је на крају убачена у казнени простор гостију.Ту се нашао Илић и с а 14 метара лако матирао Овшека.

Б. Цветичанин

Фрушкогорац - Бикић 0:2 (0:1)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Д. Момчиловић у 18. и Добрић у 69. минуту. Жути картони: Ђукић, Панић (Фрушкогорац), Матић, Д. Момчиловић, Јовичилић, Басрак тренер (Бикић).

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић 6, Жижић 6, Ивановић 6, М. Трнић 6, И. Ђорић 6 (Гајић), Душан Грабић 6, Ђукић 6, Ж. Ђорић 6, Панић 6 (Лукић), Р. Крстић 6 (Ђуричић), Симић (Лужајић).

БИКИЋ: Матић 7,  Ђурђевић 7, Васић 7 (Бајрами), Г. Момчиловић 7, Сарић 7, Д. Момчиловић 7, Шумаруна 7, Јовичилић 7, Недић 7, Милетић 7 (Милутиновић), Добрић 7.

Играчи Фрушкогорца, нису искористили, своје шансе. У првом полувремену су имали чак три. А, гости своју прву шансу преко Д. Момчиловић, су одмах поретворили у гол. И у наставку домаћини броје шансе и промашаје.То је казнио Добрић.

Домаћини су већ сада, три кола прекраја, у вишем рангу.

В. Цвијетић

Јединство (Р) - Граничар (А) 1:0 (1:0)

РУМА: Игралиште Јединства, судија Пејаковић (Чалма).Стрелац: Јеж у 30. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Мирић (Мађешић), Јовић, Маринковић, Паунковић, Јеж, Вуковић (Рек), Лошић (Ристић), Маyарац, Сремчевић, Момчиловић.

ГРАНИЧАР: Стојановић, Д. Васиљевић (Вурдеља), А. Васиљевић, Личанин, Грбатинић, Старчевић, Бојанић,  Радмановић, Вујић (Кукуљ), Шибалић (Опојевлић), Миличић (Малешевић).

Гостујућа одбрана, само једном је погрешила, и то је било довољно да Румљани постигну гол. После тога, развила се борба. По целом терену.И, поред тога што су ривали имали своје шансе, стрелци су потпуно затајили.

З. Јовић

Сремац (Ј) - Слога (Ч) 4:0 (2:0)

ЈАРАК: Игралиште Сремца, судија Поповић (Шуљам). Стрелци: Цукић у 15, Петровић у 24. и 63. и Станојевић у 75. минуту.

СРЕМАЦ: Михајло Гвока, Н. Даничић, Гвозденовић (Крчић), Васиљевић, Грујић, Ристић (Станојевић), Симовљевић, Цукић, Петровић, М. Ђукнић (Д. Ђукнић), Благојевић.

СЛОГА: Петковић, Станивуковић, Славко Кекић, Арамбашић, Моцоња, Драгановић, Богосављевић, В. Кекић, Милић, Слободан Кекић, Цвијетић.

Фаворизовани домаћини су успели, да, славе. И за то им је било довољно једно полувреме, када су одиграли, одлично и ефикасно пред голом гостију. У наставку, играчи Сремца постигли су још два гола, и имали су још неколико повољних шанси, али стрелци су били много брзоплети.

М. Ристић

Сремац (Б) - Обилић 0:3 (0:1)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Ј. Микић у 25, Р. Микић у 59. и М. Зец у 70. минуту.

СРЕМАЦ: Вранов, Ристић, Чавић, Остојић, Леваја, Н. Смајић, З. Смајић, М. Мијатовић, Ћалић, Папуга, Босанац.

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак (Илибашић), Медић, Р. Микић, Дробњак, Болић, Ј. Микић, Бертић, Девић, Станковић, М. Зец (Басташић).

Гости из Кукујеваца, били, су бољи ривал, баш за три постигнута гола. Мада су и домаћини и гости имали још по коју добру шансу, али стрелци су, увек, били за мало неспрецизни.

С. М.

НОЋАЈ: Змај - Ердевик 6:4, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Бикић 0:2, БЕРКАСОВО: Сремац - Обилић 0:3, ЈАРАК: Сремац - Слога (Ч) 4:0, КУЗМИН: Граничар - Слобода 5:0, РУМА: Фрушка гора - Трговачки 3:1, РАВЊЕ: Зека буљубаша - Једнота 5:0, РУМА: Јединство - Граничар (А) 1:0.

1. Фрушког.       27     20     4      3      59:16        64

2. Обилић (-4)   27     16     7      3      64:29        54

3. Бикић    27     15     9      3              41:13                54

4. Граничар (К)  27     15     8      4      55:25        53

5. Једин. (Р) (-4)        27     16     6      5      54:25        53

6. Ф. гора  27     14     5      8               60:30       47

7. Срем. (Б)       27     13     4      10     48:37        43

8. Змај      27     12     6      9               69:44       42