МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА – ЗАПАД: Кузминци силни у Лаћарку

ЛСК - Граничар (К) 0:3 (0:1)
fudbal

ЛАЋАРАК: Стадион ЛСК-а, гледалаца 100, судија Вучетић (Сремска Митровица). Стрелци: Радовановић у 28. и 57. и Врањковић у 80. минуту. Жути картон: Шћурк (ЛСК).

ЛСК: Симеуновић, Зарић (М. Дронић), Шћурк, Вуколић, Лацковић, Б. Дринић (Савић), Половина, Петковић,  Мирков, Милићевић (Гршић), Требовац.

ГРАНИЧАР: Јовић, Владисављевић (Стефановић), Петрић (Зечевић), Митровић, Врањковић, Дејан Печеница, Радовановић (Јовановић), Шојић, Н. Симић, Недимовић (Миражић), Сушић (Белић).   Кузминци су успели да освоје сва три бода и Лаћарцима су тако нанели чак седми пораз у првенству.

Б. Цветичанин

Змај - Фрушка гора 4:0 (1:0)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Илић у 19. и 82. и Зацкалицки у 55. и 70. минуту.Жути картони: Јовановић, Трифковић (Змај), Радивојевић, Влајсевић (Фрушка гора).

ЗМАЈ: Кљајић 7, Синђић 7, В. Симеуновић 7, Јовановић 7, Ђурчић 7, Илић 8 (Чупић 7), Зацкалицки 8, Витас 7, Сретеновић 7, Тојић 7, М. Трифковић 7.

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић 6, Каранфиловић 6, Деврња 6, Дражић 6, Новаковић 6, Ђапић 6,  Љубинковић 6, Бежановић 6 (Пузић 6), Рокса 6 (Ромић), Савић 6, Влајсевић 6 (Самарyија 6).

Ноћајци су пропустили још неколико повољних шанси, тако да гости из Руме могу бити задовољни коначним резултатом.

М. Трифковић

Срем (СР) - Граничар (А) 1:0 (0:0)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелац: Љ. Копрић у 77. минуту. Жути картони: Томашевић, Д. Копрић (Срем), Нешковић, Станковић (Граничар).

СРЕМ: Томашевић, Д. Копрић, Иносављевић, Љ. Копрић, Марјановић, Јовић, Тривунић, Лешић (Грубиша), Милош Зарић, Голубовић (Никола Вићентић), Небојша Вићентић.

ГРАНИЧАР: Кукуљ, Васиљевић, Грбатинић, Старчевић, Станковић, Радмановић, Нешковић, Вујић (М. Малић), Ж. Малић, Шибалић, Миличић.

Била је то добра првенствена утакмица. Играчи Срема су могли тријумфовати и убедљивије.

С. Голубовић

Бикић - Бачинци 4:2 (1:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 100, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Добрић у 23. и 67. и Радмановац у 75. и 84. за Бикић, Мијановић у 56. и Јовановић у 75. минуту за Бачинце. Жути картон: Н. Смајић (Бикић). Црвени картони: С. Гачић, Милинковић (Бачинци).

БИКИЋ: Матић 7, Ђурђевић 7, Васић 8, Шумаруна 8, Сарић 8, Н. Смајић 8, Јовичилић 8, З. Смајић 8, Балаћ 8, Недић 8 (Радмановац 8), Добрић 8.

БАЧИНЦИ: Барјактаровић 7, М. Босанчић, Д. Радивојшић 7, Блажановић 7, Мијановић 7, Јовановић 7, Андрић 7 (С. Гачић 7), Калинић 7, Васиљевић 7, Милинковић 7.

Домаћи су славити према очекивању. Али, утакмица је била  занимљива и пуна набоја. Гости су протестовали код трећег гола домаћина. Сматрали су да је стрелац Радмановац био најмање четири метра у офсајд позицији. Али, помоћни судија Љубинковић није наводно то хтео да види. Исто тако било је много протеста гостију код  искључења  С. Гачића и Милинковића.

З. Лазаров - Б. Басрак

Ердевик - Јединство (Р) 0:3 (0:2)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Цвијетић (Чалма). Стрелци: Адамовић у 18. и 80. и Лошић у 21. минуту.Жути картони: Штрбац, Поважан (Ердевик).

ЕРДЕВИК: Панић, Томан, Цветковић, Ганић, Воларевић, Зблаћански, Штрбац, Шили, Ширадовић, Поважан, Марчок.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Сремчевић, Цвјетичанин, Јеж, Јовановић, Лошић, Адамовић, Момчиловић, Војчанин, Самарyић, Вујовић.

Ривали су одиграли доста добру утакмицу.Гост је био бољи, таман за три гола, уз и то гостујући стрелци неколико пута су се поштено изпромашивали.

С. Матијевић

Хајдук (В) - БСК 10:1 (2:1)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 150, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелци: Грујичић у 10, Ветеха у 15, 52. (из пенала), 56. (изпенала) и 74. и Радовановић у 50, 66, 77, 82. и 88. за Хајдук, Скорупан у 5. минуту за БСК.

ХАЈДУК: Митровић, Ђорђевић, Б. Ковачевић, Бакајлић, Кузмановски, Радовановић, Марјановић (Дамјановић), Грујичић, Ветеха, У. Ковачевић, Томшчић.

БСК: Коплић, Т. Племић, Б. Ћирић, Петровић, Д. Племић, Скорупан, Цвијетић, Кованyић, Зељковић, Митровић (Новаковић), Ж. Ћирић.

Гости из Бешенова брзо су повели. Скорупан је постигао прелеп гол из слободног ударца са око 17 метара. После тога, све је било у  знаку домаћих стрелаца. Изрешетали су поштено гостујућу мрежу.

С. Томашевић

Обилић - Зека Буљубаша 4:1 (0:1)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 150, судија Познан (Рума). Стрелци: Дробњак у 54, Ј. Микић у 62, Војновић у 69. и Митровић у 92. за Обилић, а Пармаковић у 15. минуту за Зеку Буљубашу.

ОБИЛИЋ: Медаковић, Девић, Болић (Милосављевић), Војновић, А. Зец, Дробњак, М. Зец, Медић, Ј. Микић (Поповић), Шућак (Митровић), Кончар (А. Петровић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић, Турудић, Копуновић, М. Беговић, Белић, Беловуковић, Ч. Миловановић, У. Беговић, М. Пармаковић, Милан Банчевић, Будечевић.

Била је то чврста и жива утакмица, у којој су Кукујевчани, ипак, рутински славили.

С. Марић

КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Зека Буљубаша 4:1, ЕРДЕВИК: Ердевик -Јединство (Р) 0:3, ЛАЋАРАК: ЛСК - Граничар (К) 0:3, СРЕМСКА РАЧА: Срем -Граничар (А) 1:0, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - БСК 10:1, НОЋАЈ: Змај - Фрушка гора 4:0, БИКИЋ ДО: Бикић - Бачинци 4:2.

1. Једин. (Р)      11     10     0      1      26:7  30

2. Хајдук (В)      11     9      1      1      42:5  28

3. Обилић  11     7      4      0      26:9  25

4. Граничар (К)  11     8      0      3      25:14        24

5. З. Буљубаша  11     7      1      3      23:12        22

6. Бикић    11     6      2      3      25:14        20

7. Змај      11     5      0      6      26:31        15

8. Ердевик 11     4      1      6      19:32        13