МЕЂУПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД: Кузминци други

Граничар (К) - Обилић 2:1 (0:0)
с

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Цвијетић (Чалма).Стрелци: Ристић у 52. и Стефановић у 71. за Граничар, М. Зец у 68. минуту за Обилић.Жути картони: Дејан Печеница (Граничар), Дронић (Обилић).

ГРАНИЧАР: Шивољски 7, Јовановић 7, Стевић 7, Митровић 7, Врањковић 7, Дејан Печеница 7, Стефановић 8 (Владисављевић), Дарко Печеница 7 (Шојић 7), Н. Симић 9, Ристић 8, Недимовић 7 (Вукадиноивић).

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Шућак 7, Девић 7, Васић 7, С. Војновић 7 (Дронић 7), Дробњак 7, М. Војновић 7, М. Зец 7, А. Петровић 7, М. Петровић 7, Р. Микић 7.

Гости из  Кукујеваца су допутовали са једном једином намером, да се надигравају са домаћинима. У првом полувремену, ипак, тога није било. Обе екипе су играле слабије од очекиваног. У наставку брзо вођство домаћина преко Ристића. Гости се нису предавали и чак су успели да поравнају резултат. Али, то је трајало само три минута. Стефановић је искористио опуштање у гостујућој одбрани, постигао гол и потврдио друго место на табали. Кузминци ће се тако састати са Шумаром из Огара, у баражу за попуну Сремске лиге.

Б. Цветичанин

Граничар (А) - Ердевик 1:3 (0:2)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Миљановић (Шид). Стрелци: Вурдеља у 50. за Граничар, а Поважан у 3. и 72. Марчок у 12. минуту за Ердевик. Жути картони: Кукуљ, Радмановић, Трлајић, Николић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Кукољ 6, Николић 6 (Опојевлић 6), Трлајић 6, Веиновић 7 (Вурдедља 7), Малић 7, Грбатинић 7 (Видић 6), Старчевић 7, Миличић 7, Радмановић 7, Шибалић 7, Смиљанић 6.

ЕРДЕВИК: Панић 7, Вукадиовић 7 (Маодуш), Штрбац 7, Поважан 7, Цветковић 7, Марчок 7, Станивуковић 7, Васић 7, Ганић 7, Мергл 7, Томан 7.

Б. Илић

Бикић - Срем (СР) 3:0 (0:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 150, судија Тадић (Сот). Стрелци: С. Мијатовић у 51. 83. и Радмановац у 71. минуту.

БИКИЋ: Милутиновић 8, С. Мијатовић 8, З. Смајић 7, М. Мијатовић 7 (Бајрами 7), Шумаруна 8, Бибић 7, Д.  Радмановац 7, Благојевић 8, Сарић 7, Ђурђевић 7, Павић 8.

СРЕМ: Томашевић 7, Љ. Копрић 7 (Васиљевић), Д. Копрић 7, Иносављевић 7, Н. Грубиша 8, (М. Грубиша), Марјаовић 7 (Никола Вићентић), Рајић 7, Небојша Вићентић 7, Тривунић 7, Милош Зарић 7 (Марко Зарић), Радосављевић 7.

Б. Басрак

БСК - ЛСК 2:1 (1:1)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Зељковић у 35. и Милетић у 89. за БСК, Лацковић у 80. минуту за ЛСК. Црвени картон: Недић (ЛСК).

БСК: Коплић 9, Т. Племић 6, Б. Ћирић 7, Галетић 6, Милетић 7, Д. Племић 7, Лазић 6, Босанчић 6 (Митровић), Зељковић 6, Ж. Ћирић 6, Д. Лакетић 7.

ЛСК: Овшек 7, Недић 5, Шћурк 7, Савић 7, Лацковић 8 (Милановић), Вукотић 7 (Радишић), Петковић 7, Каралић 7, Сладојевић 7, Зарић 7, Рибић 7.

Домаћини су остварили, очекивану победу.

М. Илић

Зека Буљубаша - Фрушка гора 11:1 (5:1)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија Познан (Рума).Стрелци: Копуновић у 5. и 23, Скорупан у 7, Беловуковић у 25, Д. Миловановић у 34, 60, 80. и 82, Боровац у 64. и Мијаиловић у 65. и 70. за Зеку Буљубашу, а Перић у 28. минуту за Фрушку гору.

ЗЕКА БУЉУБАША: Саватић -, Беловуковић 8, Д. Миловановић 8, М. Беговић 8 (Мартиновић 7), У. Беговић 8, Белић 8, Копуновић 8 (М. Миловановић 7), Мијаиловић 8, Скорупан 8, Милан Банчевић 8, Будечевић 8 (Боровац 8).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 6, Деврња 6, Перић 6, Самарџија 6, Бежановић 6, Дражић 6, Каранфиловић 6, Марковић 6, Гојковић 6, Ђапић 6, Пузић 6.

Равњанци су и у првом и у другом полувремену у свему надиграли госте, што се види из резултата.

А. Станковић

Бачинци - Хајдук (В) 0:5 (0:1)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Петровић (Шид).Стрелци: за Бачинце, Ветеха у 27. минуту за Хајдук. Жути картони: Милинковић (Бачинци), Петровић (Хајдук).

БАЧИНЦИ: Барјактаровић 6, Тубић 6, Бјелић 6, Д. Радивојшић 6, Радека 7, Балашко 6, Перишић 7, Тео Софтић 7, Гачић 7 (Радичеви 7), Калинић 6, Милинковић 6.

ХАЈДУК: Митровић 7 (Ошаповић 7), Б. Ковачевић 7, Бакајлић 7, Петаковић 7, Марјановић 7, Ветеха 7, Јурошевић 7, Петровић 7, Томшчић 7, Кљајић 7 (Грујичић 7), У. Ковачевић 7 (Стојаковић 7).

М. Лазаров

Јединство (Р) - Змај 4:1 (3:1)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 110, судија Сучевић (Рума).Стрелци: Крстић у 5. и 28, Илић у 14. и Поповић у 55. (аутогол) за Јединство, Савић у 29. минуту за Змај.

ЈЕДИНСТВО: Симић 7, Сремчевић 7 (Милекшић 7), Цветићанин 7, Самарyић 7 (Момчиловић 7), Јеж 7, Јовановић 7, Адамовић 7, Лошић 7, Анђелић 7, Илић 7, Крстић 7.

ЗМАЈ: Марјановић 6, Синђић 6, Поповић 6, Ђурчић 6, Кљајић 6, Радовановић 6, Ђукић 6, Заскалицки 6, Сретеновић 6, Митровић 6, Савић 7.       Румљани су славили, јер су били много спретнији од гостију, који су се у већем делу утакмице само бранили.

Л. Јовић

БАЧИНЦИ: Бачинци - Хајдук (В) 0:5, БИКИЋ ДО: Бикић - Срем (СР) 3:0, БЕШЕНОВИО: БСК - ЛСК 2:1, АДАШЕВЦИ: Граничар - Ердевик 1:3, КУЗМИН: Граничар - Обилић 2:1, РУМА: Јединство - Змај 4:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша -Фрушка гора 11:1.

1. Хајдук (В)      26     21     1      4      85:14        64

2. Граничар (К) 26     20     3      3      66:20        63

3. З. Буљубаша  26     19     2      5      75:24        59

4. Јединст. (Р)   26     19     2      5      55:18        59

5. Обилић  26     16     6      4      57:27        54

6. Бикић    26     14     3      9      50:31        45

7. ЛСК      26     10     1      15     33:49        31

8. БСК       26     9      3      14     46:73        30