МФЛ КИКИНДА – ЖИТИШТЕ: Куманчанима јесење почасти

2. октобар – Пролетер 4:0 (1:0)
с

КУМАНЕ: Игралиште  „Огњен Контрић“, гледалаца 50. Судија: Ковач (Мокрин). Стрелци: Оyић у 19, Милосављев у 77, Јанковић 78. и 80. минуту за 2. октобар. Жути картони: Симоновић (2. октобар)

ДРУГИ ОКТОБАР: Б. Радосављев, Ђорђевић, Г. Радосављев, Симоновић, Љеваја, Јанковић (М. Прапорски), Лазић (Носоњин), Вердер, Милосављев, Оyић, Расими (И. Виоглавин)

ПРОЛЕТЕР: Станковић, А. Живков, Грујичић, Радиновић, Коснић, Вујовић, Борош, Попадић, Г. Живков, Мршић, Климовић

Фудбалери 2. октобра из Кумана убедљивом победом оверили су титулу јесењег првака. Није дуго трајао отпор екипе из Међе, која је допутовала са само 11 фудбалера. У 19. минуту Немања Оyић је постигао гол првенац и обезбедио минималну предност домаћину у полувремену. У наставку није било много узбуђења, све до 77. минута, када је експресно постигнуто три гола, најпре је Стефан Милосављев удвостручио предност домаћину, да би најбољи стрелац екипе Симо Јанковић у 78. и 80. минуту запечатио судбину гостима.

Ст. Давидовић

1. октобар - Подгрмеч  2:1  (1.1)

СРПСКИ ИТЕБЕЈ: Игралиште 1.октобра, гледалаца 100, судија: М. Гашић (Кикинда ). стрелци: Шебешћан у 8.  и Русимовић у 72. за 1.октобар, а Симоновић у 33. минуту за Подгрмеч .Жути картони: Марковић, Матић (1.октобар) ,а Ристић, Ђурђевић, Грубјешић (Подгрмеч).

ПРВИ ОКТОБАР: Кашлик 8,5,  Николин 7, Поповић 7,5 (Русимовић 9) , Вираг 7,5, Марковић 7, Чапо 7,5, Шебешћан 7,5 , Керекеш 7,5 , Матић 7,5 ,Пуретић 7,5 (Цирок 8 ), Марков 7,5 .

ПОДГРМЕЧ: Мудринић 6.5,  Манојловић 6,5, Симоновић 8, Грубјешић 7,5, Ристић 7,5, Фечкеш 7 (Кочалка 7,5), Ђурђевић 7, Лазић 7,5 ,Касаловић 7,5, Инић 7 , Р. Живковић 7,5.

Играчи 1.октобра из Српскога Итебеја пружили су снажан отпор против врло добре екипе Подгрмеча из Житишта.Већ у 8 минуту домаћи су повели. Никола Шебешћан  је лопту сместио у необрањени део мреже. Гости из Житишта до изједначења долазе преко Горана Симоновића који је постигао ефектан погодак.

У другом полувремену водила се велика борба, а меч је одлучио н Русимовић у 72 минуту.

П. Ст.

Омладинац (РТ ) - Јединство (НБ) 1:4 (1:2)

РАВНИ ТОПОЛОВАЦ: Игралиште Херцеговина, гледалаца 200, судија:  И. Стојадинов (Кикинда), стрелци: Рајков у 16 за Омладинац ,а Коледин у 27. Пецарски у 36. Радишић у 77. и Докман у 93. минуту за Јединство . Жути картони: Игор Салма, Банду, Yемаиловски, Костић (Омладинац), а Еремић, Матић (Јединство).

ОМЛАДИНАЦ: Кордић 5,5, Зекировић 7.5 (Дамјановић 7), Банду 6,5, З. Капур 7,5, Пудар 7, Рајков 7,5( В.Салма 7), Надаждин 7,5 (Ћировски 7), Џемаиловски 7,5 , И. Салма 7, Костић 7 , М. Капур 8 (Карагић 6).

ЈЕДИНСТВО: Влашкалин 8,5, Латиновић 7, Секулић 7,5 (Илић 7), Еремић 7,5, Матић 7, Станковић 7,5, Веселиновић 7,5, Пецарски 7,5 ,Радишић 8, Вребалов 7,5, Коледин 9 (Докман 8).

Повели су Тополовчани у 16 минуту ,када је виспрени Милан Yемаиловски пронашао свог саиграча Николу Рајкова који постигао ефектан погодак.  Мерђутим врло брзо Новобечејци су успели да преокрену резултат и да на крају славе сигурну победу.

П. Станић

Напредак - Рохам 3:1 (1:1)

БАНАТСКА ТОПОЛА: Игралиште Напретка, гледалаца 200 .Судија: М. Ђурђев (Кикинда ).Стрелци: Шврака у 30. ,63. и Павлов у 81. за Напредак ,а Балог у 44. минуту за Рохам .Жути картони: Ач, Вујин (Напредак), а Стојановић, Шаму (Рохам). Црвени картон: Александар Барта (Напредак).

НАПРЕДАК: Ердег 8, Вукмировић 7, Ханђа 7, Сивчев 6,5, Шврака 9 ,Тинтор 7,5, Ач 7 (С. Ердег 7), Игор Фехер 7 (Зец 6,5), А. Барта 5, Павлов 8 (Тамаши 7,5), Иван Фехер 7,5 (Д. Вујин 8 ).

РОХАМ: Јовин 5, Лајош 7, Стојановић 7, Хорват 6,5 (С. Живковић 7), А. Ходи 7,5, А .Живковић 7,5, Шаму 6 (Кавали 7,5), Балог 8 (Сакал 8 ), Панић 6,Тодор 7,5 (Ујвари 7), Шари 7,5.

После занимљиве игре  Тополчани су славили, а сјајну партију пружио је Бојан Шврака.

ПСт.

Омладинац - Јединство (НБ) 1:4, 1. октобар - Подгрмеч 2:1, Напредак - Рохам 3:1, 2. октобар - Пролетер 4:0. Слободан је био: Тереквеш.

1. 2. октобар     8      8      0      0      32:6  24

2. Једин. (НБ)    8      7      0      1      34:10        21

3. Тереквеш      8      6      0      2      17:10        18

4. 1. октобар     8      3      1      4      17:21        10

5. Пролетер       8      3      1      4      15:19        10

6. Напр. (-1)      8      3      0      5      15:21        8

7. Подгрмеч      8      2      0      6      8:18  6

8. Рохам    8      2      0      6      12:28        6