МФЛ КИКИНДА–ЖИТИШТЕ Тополчани сигурни у Новом Итебеју

Бега - Омладинац (РТ) 0:4 (0:3)
fudbal lopta

НОВИ ИТЕБЕЈ: Игралиште Беге, гледалаца 100, судија: С. Пауновић (Житиште). Стрелци: Роберт Бакош у 8. и 39. и Дејан Ђукић у 35. и Љубиша Пудар у 63. минуту (из пенала). Жути картони: И. Поповић, К. Шајти (Бега), а Л. Мандић (Омладинац).

БЕГА: Ричард Каршаи 5, Ервин Цирок 5, И. Поповић 6, И. Цирок 5, В. Ђолаи 6, Д. Макаи 5 (Алекс Сенте 5), К. Шајти 5, М. Митровић 6, Марк Патаи 5 (А. Аврам 5), А. Сич 6 (В. Месарош 6), Д. Раду 5.

ОМЛАДИНАЦ : М. Ђолаи 8, В. Ћировски 7, З. Капур 7 (С. Надаждин 7), Б. Рајлић 7 (А. Кузман 7), Р. Бакош 9, Д. Савић 8 (С. Стајић 7), Д. Ђукић 8, М. Капур 7, И. Попов 7 (Љ. Пудар 8), Л. Мандић 7 (Његош Новаковић 7), Д. Влајић 7.

Лидер на табели екипа Омладинца већ у првоме полувремену стекла је недостижно вођство. У другом полувремену гости из Равног Тополовца су потврдили добру игрту и постигли још један погодак.

Борац - Тереквеш 2:1 (2:0)

ИЂОШ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија: М. Гајин (Кикинда). Стрелци: Бранислав Спахић у 22. и Небојша Драган у 43. за Борац, а Немања Раданов у 68. минуту за Тереквеш. Жути картони: Б. Месарош, Б. Спахић (Борац), а Н. Рајков, Е. Хеђеши, Н. Раданов (Тереквеш). Црвени картон: Александар Радиновић у 89 минуту (Тереквеш).

БОРАЦ: М. Аћимов 8, О. Стојановић 7 (В. Мирчевски 7), С. Кљајић 7, П. Ракић 7, Б. Месарош 7 (Ж. Ћирић 7), Н. Драган  9, Б. Спахић 8 (Д. Аћимов 7), М. Свирчев 7 (С. Марјанов 7), Н. Матијевић 7, Б. Шугић 8, Б. Марков 7 (Н. Мендергиш 7).

ТЕРЕКВЕШ: М. Бошков 6, А. Сабо 6, М. Николић 5, В. Рафа 6, А. Радиновић 6, А. Касаловић 6,5, Н. Рајков 7, Е. Хеђеши 6 (Алекса Костић 5), И. Салма 5, Д. Бошков 6 (Н. Обрадовић 6), Н. Раданов 7.

Фудбалери Борца су на свом терену победили екипу Тереквеша из Хетина. Домаћи су већ у првоме полувремену имали вођство од 2:0, а у наставку гости су успели да ублаже пораз, али нису имали довољно снаге да дођу до изједначења.

Подгрмеч - Борац (А)   2:1 (1:1)

ЖИТИШТЕ: Стадион „Драган Вучуревић Вучко„, гледалаца: 100, судија: Б. Чолак (Башаид). Стрелци: Никола Ристић у 35. и Јован Миљуш у 49. за Подгрмеч, а Никола Брајић у 17. минуту за Борац (А). Жути картони: Н. Тополић (Подгрмеч), а М. Самолов (Борац А). Црвени картони: Никола Цобор и Слободан Барбул (Борац).

ПОДГРМЕЧ: Т. Стевановић 7, Д. Мирчић 7, Р. Живковић 7 (М. Бабић 7), М. Родић 7, С. Манојловић 6, Ј. Миљуш 9 (Н. Ђурић 6), М. Балабан 7, Љ. Сивчевић 7 (Н. Тополић 7), Н. Ристић 8, К. Терзић 6 (Д. Ђурић 6), Ђ. Живковић 7.

БОРАЦ: А. Пухар 6, Р. Аћамовић  6, С. Томин 6 (Д. Ољача 6), Н. Цобор 5, М. Самолов 7, Д. Гајинов 7, П. Штиковац 6 (Сергеј Романов 6), Б. Тошков 6, Н. Брајић 8, Л. Јаворина 7 (С. Зечевић 7).

Житиштани су након пет пораза напокон дошли до победе против увек неугодног ривала екипе Борца из Александрова.

Војводина - 1. октобар 10:0 (4:0)

БАШАИД: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија: Л. Коштић (Кикинда). Стрелци: Ненад Гаврић у 8. Бранислав Докман у 25. 32. 39. 61. 73. и  82. Далибор Пајташев у 76, Мирослав Бербаков у 79. и Ненад Панић у 85. минуту. Жути картони: Б. Винцан (Војводина), а Д. Петровић (1. Октобар).

ВОЈВОДИНА: Н. Протић 8 (В. Кнежевић 7), Б. Докман 9, Н. Гаврић 8 (Дарко Сараволац 7), Б. Завишин 7, М. Стојков 7 (Д. Грујић 7), М. Марић 7, Инкрит Лудајић 7 (Д. Пајташев 8), Д. Адамов 7 (Н. Панић 8), М. Бербаков 8, Н. Ранков 7, Б. Винцан 8.

1. ОКТОБАР: Тибор Кашлик 5, Д. Марковић 5, Данијел Вираг 5, Ј. Лукин 5, Р. ћурчић 5, Д. Петровић 5 (Саша Тривуновић 5), Далибор Вираг 5, С. Дајин 5, М. Николин 5, М. Милин 5 , Марко Вираг 5.

Киша голова виђена је у Башаиду, голови су се ређали као на траци. У екипи Војводине из Башаида са шест ефектних погодака се истакао одлични Бранислав Докман.

Пролетер - Рохам 6: 2 (3:1)

МЕЂА: Игралиште Пролетера, гледалаца: 100, судија: Д. Гроздановић (Житиште). Стрелци: Дејан Мршић у 36, 38, Жива Којић у 45 из (пенала), Младен Младеновић у 47 и Петар Грујичић у 51 и 70 минуту за Пролетер, а Радован Балог у 17 и Саша Николић у 81 минуту за Рохам. Жути картони: П. Грујичић, Ж. Којић (Пролетер), а А. Бобан (Рохам).

ПРОЛЕТЕР: С. Станковић 7, Н. Попадић 7 (С. Орешчанин 7), П. Грујичић 9, Н. Дошеновић 7, С. Цвејин 7, Р. Вујовић 7, А. Живков 7, Ж. Којић 7, М. Младеновић 8 (Б. Текиндер 7), Д. Мршић 8,5, Милош Становић 7 (Г. Живков 7).

РОХАМ: М. Вукобрат 6, М. Челекетић 6 (Н. Тот 6), А. Ходи 6 (Флориан Апро 6), А. Живковић 7, М. Ољача 6, Р. Балог 8, С. Николић 7, А. Бобан 6, Ђ. Максимовић 6, Д. Голушин 7, Б. Хорват 6 (Ласло Чеке 6).

Фудбалери Пролетера из Међе су били бољи у свим сегментима фудбалске игре.

Припремио: П. Станић

Борац (И) - Тереквеш 2:1, Војводина - 1. октобар 10:0, Подгрмеч - Борац (А) 2:1, Пролетер - Рохам 6:2, Бега - Омладинац 0:4.

1. Војводина    5      4      1      0      26:5  13

2. Омладинац    5      4      1      0      22:4  13

3. Рохам    5      3      0      2      21:11        9

4. Пролетер       5      3      0      2      14:9  9

5. Борац (А)      5      2      0      3      13:12        6

6. Тереквеш      5      2      0      3      8:8   6

7. Борац (И)      5      2      0      3      10:20        6

8. Бега      5      2      0      3      7:17  6