МФЛ Рума, Ириг,Инђија, Стара Пазова: Преокрет у наставку

Јединство (К) - Цар Урош 3:2 (1:2)
fudbal

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, судија Николић (Рума).Стрелци: М. Ј. Лазаревић у 37. и 63. и Остојић у 85. за Јединство, а Ракита у 26. и 43. минуту за Цар Урош. Жути картони: Шевић, Остојић (Јединство). Црвени картон: Грубански (Цар Урош).

ЈЕДИНСТВО: Башић 8, М. Ј. Лазаревић 8, В. Кордолуп 8, Шевић 8, Симић 8, Томић 8, М. Н. Лазаревић 8 (Поповић 7), Влајин 8, И. Спасојевић 8 (Станковић 7), С. Лазаревић 8 (Остојић 8), М. Спасојевић 8.

ЦАР УРОШ: Грубански -, Гостовић 7, Врховац 7, Љ. Бојић 7, Опачић 7, Тешић 7, Утвић 7 (Шмит 7), Ракита 8, Грујић 7, Познан 7, Младеновић 7.

У доста занимљивој игри домаћини су славили. Гости су од 34. минута остали без голмана Грубанског, који је добио црвени картон, јер је направио прекршај као последњи играч.

У наставку развила се права битка на терену, и на крају славио је ипак бољи тим.

П. Михајловић

Фрушкогорац - Војводина 2:3 (0:1)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, судија Лепотић (Инђија). Стрелци: Павловић и Стојковић за Фрушкогорац, Митић два и Ћирић за Војводину.

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић, Ристић, Малетић, Стојковић, Павловић, Граовац, Бајић, Зец (Радвањ), Миоковић (Гојковић), Самарyија (Пањак), Поповић (Топић).

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Калушевић, Бенежан, Стојшић, Ристић, Радинаревић (Миловановић), Ћирић (Николић), Бјеливук, Митић (Иванић), Грубјешић, Шкорић.

Гости су играли чврсто у одбрани. А онда су брзо кретали у контре, тако су постигли сва три гола и дошли до славља.

Р. Миоковић

Граничар - 27. октобар  5:0 (1:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште  Граничара, судија Даљевић (Стара Пазова).Стрелци: Ђорђић у 5, Кардаш у 48, 51. и 55. и Новаковић у 89. минуту.Жути картон: Ранкић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 8, С. Јовановић 7, Ранкић 7, Миловановић 7 (Јовић 7), Вукашиновић 6, Кардаш 9, Ђорђић 9, М. Самарyић 8 (В. Самарyић 7), Рајачић 7, Новаковић 7 (Лазић 6), Ристивојевић 7.

27. ОКТОБАР: Лекић 5, Михајлик 6, С. Јухас 6, В. Радојчић 6 (Јовић 6), Шевић 6, К. Бирињи 6, Греч 6, Павин 8, Сабо 6, Марковић 6, Д. Радојчић 6.

Шатринчани нису могли пружити достојан отпор далеко бољим домаћинима, али су се часно борили. Једноставно, играчи 27. октобра, нису имали снаге, а домаћини су  одиграли утакмицу у јаком ритму. Сава Ђорђић, капитен домаћих, начео је мрежу гостију, потом је било све рутински.

М. Ристивојевић

Доњи Петровци - Планинац 2:1 (1:0)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште  Доњих Петроваца, судија Јовановић (Грабовци).Стрелци: Шаша у 19. и Зекановић у 50. за Доње Петровце, Аврамовић у 62. минуту за Планинац. Жути картони: Н. Опарушић, Зекановић, Танасковић, Шаша (Доњи Петровци), Жугић, Ћосић (Планинац).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 7 (В. Опарушић), Зекановић 8,5, Диклић 8, Јекић 8,5, Сладоја 8, Н. Опарушић 8, Танасковић 8, Јовановић 8,5, Шаша 9 (Николић), Станисављевић 8.

ПЛАНИНАЦ: Марковић 6, Митровић 6, Живанчевић 6, Петровић 6, Ђукић 6, Жугић 6 (Ћосић 6), Митровић 6, Степанов 6, Поповић 6 (Николић, Басара), Ловрић 6 (Милошевић), Шабић 6 (Павличевић), Аврамовић 7,5.

Домаћи фудбалери имали десетак зрелих прилика, али су успели да реализују само две. Гости зато имали више спортске среће, јер су могли доживетии праву катастрофу.

К. Јовановић

Слога (М) - Полет 1:3 (0:2)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, судија Митровић (Добринци).Стрелци: М. Милошевић у 70. за Слогу, Марић у 20. и Стевановић у 24. и 87. минуту (оба из пенала) за Полет. Жути картони: Богуновић, Радошевић, Чавић (Слога), Нешковић (Полет).

СЛОГА: Перић 7, Милин 7 (Радошевић), Чавић 7, Котоленко 7, Вокић 7, Новаковић 6, Кусић 7, Милошевић 6, Богуновић 7 (Сибинкић), Лазаревић 6, Татић 7.

ПОЛЕТ: Вељовић 6, Цвијановић 7 (Лозанчић), Стевановић 8, Кулић 8, Марић 8, Марић 7, Нешковић 6,  Дамјановић 7 (Јандрић), Марковић 7, Н. Петровић 7, Видић 6, Милетић 7.

Домаћини су два пута скривили најстрожу казну. И оба пута са пенала сигуран извођач је био Стевановић. У гостујућој екипи скоро да није било слабог играча, осим кикса голмана Вељовића, када су домаћини постигли гол. Код гостију највише се истакао агилни Ненад Кулић, који је био мотор свих гостујућих акција.

З. Д.- Н. П.

Борац (С) - Слога (К) 2:5 (1:1)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, судија Данчуло (Инђија).Стрелци: Милић у 43. и Ђаковић у 59. за Борац, Лазић у 41, Дунчић у 48, Кокотовић у 63, Јанковић у 77. и Деспић у 80. минута за Слогу.Жути картони: Кресојевић (Борац), М. Ђорђевић (Слога).

БОРАЦ: Добројевић, Петровић (Јанковић), Максић, Зељајић, Ђаковић, Милић, Шивољски, Видовић (С. Мирковић), Нешковић (Н. Мирковић), Кресојевић, Ратковић.

СЛОГА: Николић (Врабчић), Антонијевић, М. Ђорђевић, Ј. Ђорђевић, Дунчић, Јанковић, Кнежевић, Лазић, Кокотовић (бурсаћ), Жељко (Деспић), Јовановић (Великић).

У тиму домаћина није било капитена Марка Нинковића и то се одмах осетило. Једноставно без њега Стејановчани су играли много слабије. Д. Нинковић

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Планинац 2:1, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Војводина 2:3, ГРАБОВЦИ: Граничар - 27. октобар 5:0, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Слога (К) 2:5, МАРАДИК: Слога - Полет 1:3, КРАЉЕВЦИ: Јединство - Цар Урош 3:2. Борац из Јарковаца је био слободан.

 1. Једин. (К)    16     12     2      2               50:18       38

 2. Полет  16     11     2      3                       42:20       35

 3. Граничар (Г)        15     11     1      3               43:22       34

 4. Војводина    16     9      5      2               45:20       32

 5. Фрушкогорац       15     9      1      5      49:31        28

 6. Д Петровци  16     8      3      5               34:25       27

 7. Цар Урош     16     7      3      6               47:31       24

 8. Планинац     16     7      1      8               26:28       22