МФЛ Рума,Ириг, Инђија, Стара Пазова: Дерби Никинчанима

Полет - Јединство (К) 2:1 (1:0)
fudbal

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, судија Блажон (Рума).Стрелци: Стевановић у 2. (из пенала) и Марковић у 62. за Полет, а Остојић у 80. минуту за Јединство.Жути картони: Ликић, Марић, Дамјановић, Цвијановић, Марковић (Полет), В. Кордолуп, Шевић, Вилотић (Јединстрво).

ПОЛЕТ: Вељовић 7, Лозанчић 8, Б. Ликић 8, Милетић 8, Стевановић 8, Н. Петровић 8, Марић 7 (Цвијановић 7), Нешковић 7, Јовић 7, Дамјановић 8 (Гемери), Марковић 8 (Видић).

ЈЕДИНСТВО: Башић 7, Вилотић 6, М. Ј. Лазаревић 6, Спасојевић 6 (Бељин), В. Кордолуп 7, Деврња 7, Шевић 7, Томић 6, М. Н. Лазаревић 8 (Поповић), Влајин 7 (Цвитичанин 6), Деврња 6, С. Лазаревић 7 ( Остојић 8).

Већ у 2. минуту, Никола Петровић је био у прилици да постигне гол, али, су га гости зауставили у свом казненом простору недвозвољеним прекршајем.  Сигуран реализатор најстроже казне био Стевановић. После, тога, домаћини су имали још неколико лепих прилика, а и гости једну.Али, домаћини постижу свој други гол тек у 62. минуту после брзе контре.

У фиунишу утакмице, Остојић, је само успео да смањи резултат. Лопту је после центаршута, захватио главом и тако спровео у мрежу.Иначе, домаћини су заслужили и убедљивију победу.Лидер данас није блистао.

Н. Петровић

Планинац - Цар Урош 2:1 (1:1)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, судија Ђурић (Инђија).Стрелци: Илић у 11. (из пенала) и Степанов у 56. за Планинац, Врховац у 40. минуту за Цар Урош. Жути картони: Живанчевић, Степанов, Митровић (Планинац), Родић (Цар Урош).  Црвени картон: Кнежевић (Цар Урош).

ПЛАНИНАЦ: Марковић 7, Петровић 7, Живанчевић 8 (Ћосић 7), Митровић 7 (Васиљевић), Илић 8, Жугић 7, Степанов 8,  Поповић 7 (Басара 7), Ловрић 7 (Милошевић 7), Шабић 7, Аврамовић 7.

ЦАР УРОШ: Грубански 6, Родић 7, Гостовић 7, Кнежевић 7, Врховац 7, Љ. Бојић 7, Опачић 7, Поповић 7, М. Бојић 7, Грујић 7, Познан 6.

У доста занимљивој игри, ипак одлични и фаворизовани гости су били надиграни.Домаћи су повели са пенала. Аврамовић је срушен у казненом простору гостију. Јазачани су поравнали резултат преко Врховца, који је после центаршута, лопту главом спровео у мрежу. Пресликана акција и када је постигао победоносни гол Степанов.Центаршут, лопту главом дочекао Степанов, и послао у мрежу.

Д. Смиљанић

Војводина -Граничар (Г) 4:0 (2:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, судија Граовац (Рума).Стрелци: Митић у 26, 36. и 63. и Радинаревић у 73. минуту. Жути картони: Митић, Грубјешић, Шкорић (Војводина), Ранкић, Таборовић, Букорац, Миловановић (Граничар).

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Калушевић, Бенежан, Стојшић, Ристић, Радинаревић (Миловановић), Ћирић (Николић), Бјеливук, Митић (Иванић), Грубјешић, Шкорић.

ГРАНИЧАР: Мијалчић, Ранкић, Стевић, Вукашиновић, Кардаш, Ђорђић, Таборовић, Букорац (Рајачић), Илић (Костић), Новаковић (Миловановић), Ристивојевић (Митровић).  Гости су играли чврсто у одбрани од првог минута, али то није било довољно да спасу мрежу. Расположени Митић је био права напаст за гостујући гол. Постигао је три гола, а могао је бар још толико.

М. Стевановић

27. октобар - Борац (С) 0:4 (0:1)

ШАТРИНЦИ: Игралиште  27. октобра, судија Белић (Ириг).Стрелци: милић у 36, 50. и 76. и Нинковић у 58. минуту. Жути картон: Кресојевић (Борац).

27. ОКТОБАР: Лекић, С. Јухас, В. Радојчић, Јовић, Б. Бирињи, И. Бирињи, Д. Радојчић, Вуковић, Марковић, О. Радојчић, К. Бирињи (Варга).

БОРАЦ: Добројевић, Петровић (Јанковић), Максић, Нинковић, Кресојевић, Ђаковић, Милић, Петковић, Шивољски, Видовић (Љиљак), Нешковић (Мирковић).

Шатринчани нису могли пружити достојан отпор далеко бољим гостима. Али, су се часно борили у току целог меча.Једноставно, играчи 27.октобра, нису имали ни кондиције, а гости одиграли целу утакмицу у јаком ритму.

Ј. Јухас

Доњи Петровци - Борац (Ј) 5:2 (5:2)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, судија Данчула (Инђија).Стрелци: Зекановић у 2, 6, 13. и 42. и Деврња у 40. за Доње Петровце, Наранyић у 14. и Тучић у 19. минуту за Борац.Жути картони:  (Доњи Петровци), (Борац).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Ивановић 5 (Томић 7), В. Опарушић 7, Зекановић 9, Динић 7, Диклић 7, Н. Опарушић 7, Танасковић 7, Деврња 8, Јекић 7, Шаша 7 (Јовановић), Станисављевић 7.

БОРАЦ: Горановић 7, Димитријевић 6, Тучић 7, Гаковић 7, Варда 7, Бомештар 6, Новаковић 7, Пенов 7, Наранyић 7 (Трбојевић), Миљуш 7 (Милић), Несторовић 6.

Домаћи играчи имали десетак зрелих прилика, али су успели да реализују само пет.Гости зато имали више спортске среће, јер су могли доживетии праву катастрофу.Зекановић је начео гостујућу мрежу већ у 2. минуту.Сам себи је припремио шансу.Потом је још три пута био срелац. Деврња је био стрелац после контре.Наранyић за госте био је стрелац после центаршута, а Тучић после грешке домаће одбране.

К. Јовановић

РИВИЦА: Планинац - Цар Урош 2:1, НИКИНЦИ: Полет - Јединство (К) 2:0, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Слога (М) одложено, ШАТРИНЦИ: 27. октобар - Борац (С) 0:4, НЕРАДИН: Војводина - Граничар (Г) 4:0, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци -Борац (Ј) 5:2. Фрушкогорац из Малих Радинаца је био слободан.

 1. Јединство (К)       15     11     2      2      47:16        35

 2. Полет  15     10     2      3                       39:19       32

 3. Граничар (Г)        14     10     1      3               38:22       31

 4. Војводина    15     8      5      2               42:18       29

 5. Фрушкогорац       14     9      1      4      47:28        28

 6. Цар Урош     15     7      3      5               45:28       24

 7. Доњи Петров.      15     7      3      5      32:24        24

 8. Планинац     15     7      1      7               25:26       22