Млади фудбалери Партизана освојили Куп пријатељства

ЗЛАТИБОР: Млади фудбалери Партизана победници су Купа пријатељства који је одржан на Златибору пошто су у финалу после преокрета у другом полувремену савладали Осијек резултатом 3:2 (0:1).
lopta

Доминик Солић је у 21. минуту довео Осијек у вођство, а изједначио је Зоран Алиловић у 55. минуту голом из слободног ударца.

Преокрет Партизану доноси Душан Јовановић у 58. минуту, али је Осијек успео да изједначи преко Матеја Лугарића у 66. минуту.

Гол за победу Партизана и први тријумф на Купу пријатељства поново је постигао Јовановић у финишу меча.

По окончању турнира додељене су и награде за најбоља индивидуална остварења на овогодишњем турниру.

Најбољи играч је Јовановић из Партизана који је уједно и најбољи стрелац са пет погодака. Најбољи голман је чувар мреже бањалучког Борца Вук Николић.