Млади фудбалери Србије не могу ни са Фаранима (1:1)

БЕОГРАД: Млада фудбалска репрезентација Србије одиграла је данас у гостима нерешено 1:1 (0:0) са селекцијом Фарских острва у утакмици последњег, 10. кола групе Х квалификација за Европско првенство за играче до 21 године.
Фудбалски савез Србије

"Орлићи" су били бољи ривал у првом полувремену, али је најбољу прилику за постизање поготка пропустио домаћи тим. Србија је имала више лопту у поседу у првих 45 минута, али голова није било.

Србија је заиграла ангажованије у другом делу меча, али су домаћи фудбалер повели у 55. минуту преко Нилсена. Наша селекција је у тек у 77. минуту успела да изједначи. Белић је био асистент, а Митровић снажним ударцем погодио мрежу Фарских острва.

Наша селекција је квалификације завршила на трећем месту на табели са 12 бодова и није успела да се пласира на ЕП. "Орлићи" су остварили по три победе и ремија, а забележили су чак четири пораза уз гол разлику 10:11.