МО лига Срем – Исток: Бошковић решио победника

Гости су играли добро иако су изгубили. Све су покушавали, како би дошли до повољног резултата, али одбрана домаћих је функционисала више него добро.
fudbal

Камени - Раднички 1:0 (1:0)

АШАЊА: Игралиште Каменог, судија Мушицки (Рума). Стрелац: Бошковић у 39. минуту. Жути картони: А. Марковић, Добрић (Камени), Вишњовски, Анђић (Раднички). Црвени картон: Бошковић (Камени).

КАМЕНИ: Бантић 7, Станчић 7, Лабахур 6, Јефтић 7, Добрић 6 (Блануша), Радовановић (П. Марковић), Ђорђевић (Цвијић), Шорак 6, Лисулов (Илић), А. Марковић 7 (Гаврловић), Бошковић 8.

РАДНИЧКИ: Н. Савић 6, Поткоњак 6, Таглиавиа 7, Крстић 6, Пазарски 7, Мадацки 6, Н. Еркановић 7 (Р. Савић), Вишњовски 6 (Поповић), Шевић 6 (Анђић), Черњак (Јањић), Гемери 6 (Ј. Еркановић).

Иначе једини погодак постигао је Бошковић из слободног ударца с 20 метара. Лопта је прелетела и живи зид и завршила испод саме пречке.

П. Нанић

Сремац (Деч) - Дунав 2:0 (1:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, судија Познан (Рума). Стрелци: Младеновић у 15. и Бачевац у 89. минуту. Жути картони: Т. Мијатовић, Арсенијевић (Сремац), Јанковић, Милешевић (Дунав). Црвени картон: Милешевић (Дунав).

СРЕМАЦ: Шљукић, В. Петровић, М. Петровић, Арсенијевић, Т. Мијатовић, Лапчић, Младеновић, Б. Кресојевић (Хаџић), Илић (Бачевац), Недељковић (Стојчевић), Милић (В. Кресојевић).

ДУНАВ: Лошић, Николић, Јанковић, Кованић, Комазец, Маринковић, Бугарин, Радуловић (Ћирковић), Попадић (Рукавина), Станчић (Мрђа), Драча (Срјемац), Милешевић.

Домаћини су били фаворити у овом мечу. Али, су до победе дошли после исцрпљујуће борбе. Младеновић је донео прву радост Сремцу. Постигао је гол главом после изванредног центаршута. А Бачевац је био стрелац после слободног ударца. Ударац В. Петровића је одбрана гостију изблокирала, али је лопту дочекао Бачевац и само је вратио у мрежу.

И. Јуришић

Полет - Срем (СМ) 0:1 (0:1)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Стадион Полета, судија Меничанин (Врдник).Стрелац: Андрић у 36. минуту. Жути картони: Бкић, Делибос, Кораћевић (Полет), Бајловић (Срем).

ПОЛЕТ: Пашић 7, Милић 7, И. Савић 7 (Ковачевић), Бакић 7, Р. Савић 7, Поповић 8, Караклајић 6, Делибос 6 (Старац), Јовић 6, Р. Кесић 6, Кораћевић 7.

СРЕМ: Вукашиновић 8, Накић 7, С. Ранковић 7, Маричић 7, Андрић 7, Ф. Матић 7, Босанчић 6, Весић 6, Тадић 6, А. Станковић 7 (Н. Ранковић), Бајловић 7 (Јовановић).

Домаћини су имали инцијативу, а гости су једину шансу искористили. Домаћинима је спортска срећа окренула леђа.

Б. Рађеновић

Крушедол - Јединство (П) 3:1 (1:0)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, судија Столић (Рума). Стрелци: Н. Цурковић у 38. и 83. и М. Цурковић у 90. за Крушедол, а Жакула у 49.  минуту за Јединство. Жути картони: З. Клајић, Јелковић (Крушедол), Шкара (Јединство).

КРУШЕДОЛ: Пардовицки, Јелковић, Јовановић, Миланов, Миливојевић (Марчетић), З. Клајић, Карас (М. Цурковић), Н. Цурковић, Мићин, Јордановски (Боројевић), Белановић (Станчић).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Јошић, Поповић, Г. Петровић (Жакула), Стојановић, Гавриловић (Д. Клајн), Денић, Д. Петровић, Петковић (Глигоријевић), Н. Шафаузер, Лозић.

Заслужена победа домаћина, али ни госати нису били лоши.

С. Радуловић

Напредак (Ж) - Шумар 2:1 (1:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, судија Радић (Ириг).Стрелци: М. Савић у 44. и 92. за Напредак, а Васић у 72. минуту за Шумар. Жути картони: Новакловић (Напредак), Бабић, Козлина, Вукић (Шумар).

НАПРЕДАК: Крнић 8, Стијевић 7, Васић 7 (Новаковић), М. Савић 9, Божић 7, Јовановић 7, Деврња 7 (Марковић), Мијаиловић 7 (Срјемац), Бузаш (Михајловић), Анђелић 7 (Марковић).

ШУМАР: Петковић 8, Миличевић 7, Радан 7, Ђокић 7 (Бабић), Максић 7, Козлина 7 (Стјепановић), Најић 7, Г. Врачевић 7, Лалић 7 (Вукић), Лазић 7, Васић 7.

Иако су домаћини,били бољи ривал тешко су стигли до победе. Гости су дошли са намером да освоје бод и претежно су се бранили. Међутим, нису издржали, Марко Савић је у два маха изненадио одбрану гостију и бодови су осталу у Жарковцу.

Н. Крнић

Фрушкогорац - Граничар (О) 3:0 (0:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, судија Радован Лазар (Рума). Стрелци: Ђорђевић у 49. (из пенала) и 60, и С. Вучић у 71. минуту. Жути картони: Крнета, Ђорђевић, С. Вучић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић, Дробац, Крнета, Д. Филиповић, С. Петровић (С. Вучић), Ковачевић, Н. Петровић, Ђорђевић (Ланг), Тртица (Пејаковић), Месаровић (Свјетлановић), Радаковић (Русмир).

ГРАНИЧАР:  Самарyић (С. Михајловић), Николић, Д. Кнежевић, Петковић, Живановић, Љубинковић (Радојчић), Ољача, М. Михајловић, Обрадовић, С. Кнежевић, Жунић.

Гости могу да буду задовољни коначним резултатом, јер су домаћини у наставку били далеко бољи ривал. Постигли три веома лепа гола и приказали,једну динамичну и занимљиву игру, пуну смишљених акција.

С. Ранитовић

Брестач - Хртковци 1:1 (0:0)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, судија Узелац (Рума). Стрелци: Ђурић у 60. за Брестач, а Рајда у 85.минуту за Хртковце. Жути картони: Ђурић, Белић (Брестач).

БРЕСТАЧ: Младеновић, Обреновић, Марин, Глушац, Милутиновић, Стојковски,  Ђурић, Сретковић, Петронијевић, Анђелковић (Срзић), Белић (Савић).

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед, Конц, Павличевић, Митровић (Рајда), Манојловић (Отржан), Кукић, Обровац, Дејан Савић (Савић), Новаковић, Глумчевић.

Иако су домаћини били су много бољи ривал нису успели да савладају веома чврсте и борбене госте из Хртковаца. Уствари гости су искористили једину шансу и освојили бод.

Р. Савић

ЧСК - Младост (Б)  2:3 (1:3)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, судија Јовановић (Рума).Стрелци: Стаменковић у 14. и Ђокић у 88. за ЧСК, Бакић у 1. Прљић у 11. и Туфегyић у 39. минуту за Младост.Жути картони: Димић, Драгичевић, Јокић (ЧСК).Црвени картон: Д. Суботин (ЧСК).

ЧСК: Војновић, Пејић, Д. Суботин, Ђокић, Димић, Симић (Мирковић), Стаменковић, Шпоња, Драгичевић, Јокић, Матош.

МЛАДОСТ: Честић, Љуштинић, Кошутић, Јовановић (Исаиловски), М. Стоиљковић, Н. Стоиљковић, З. Кривошија, В. Југовић (З. Југовић), Прљић (Лилић), Туфегyић (Б. Кривошија), Бакић.

Била је то динамична и борбена игра ривала.Уствари, гости из Буђановаца срећно однели сва три бода. Из три шута постигли су три гола. Мора се рећи да је суђење било изузетно слабо.

П. Станчев

Резултати:

КРУШЕДОЛ: Крушедол - Јединство (П) 3:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет -Срем (СМ) 0:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Граничар 3:0, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Шумар 2:1, БРЕСТАЧ: Брестач - Хртковци 1:1, АШАЊА: Кмени -Раднички (И) 1:0, ДЕЧ: Сремац - Дунав 2:0, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Младост (Б) 2:3.