МО лига Срем-Исток: Ирижани стали у надокнади

Домаћини су пружили добру партију у оба полувремена и заслужили су бод који су освојили, против фаворизованих Ирижана.
fudbal

Крушедол - Раднички (И) 1:1 (0:0)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, судија Тодић (Врдник).Стрелци: Јовановић у 92. за Крушедол, Шевић у 75. минуту за Раднички.Жути картони: Иванишевић, Крунић, М. Цурковић, Пејић тренер (Крушедол).

КРУШЕДОЛ: Иванишевић, Јелковић, Ђурђевић (Мићин), Гостојић, З. Клаић, Н. Цурковић, М. Цурковић (Радин), Јовановић, Крунић (Радуловић), Белановић (Вукојевић), Марчетић (Станчић).

РАДНИЧКИ: Н. Савић, Поткоњак (Р. Савић), Крстић, Таглиавиа, Вучковић, Кошутић, Вишњовски, Н. Еркановић (Николић), Митровић (Шевић), Пузић (Анђић), Поповић.

Јовановић је у 92. минуту из слободног ударца с 25 метара послао лопту преко живог и лопта је завршила у рашљама. Можда су домаћини могли и боље проћи били су надахнути за игру, али њихове опасне нападе су прекидале помоћне судије Васић и Меничанин.

С. Радуловић

Полет - Дунав 2:0 (1:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, судија Ћирић (Инђија).Стрелац: Р. Кесић у 17. и 90. минуту.

ПОЛЕТ: Башић 7, Лукић 7, И. Савић 7, Костић 7, Бакић 7, Поповић 7, Каракљајић 7, Делибос 7 (Л. Милић), Кораћевић 7 (Лончар), Р. Кесић 8 (Р. Савић), Маринковић 7 (Ђаниш), Лукић 7 (Јовић).

ДУНАВ: Котарац 7, Шуковић 7, Јовановић 6, Сурдучки 7, Прелић 6, Мрђа 6, Попадић 6, Вученовић 6, Драча 6 (Мајкић 6), Бугарин 7, Срјемац 6, Кованић 6.

Домаћини су  на почетку првог полувремена повели лепим голом Р. Кесића после гужве пред голом гостију. И пропустили још неколико прилика.У наставку гости су били бољи, али нису успели да изјеначе. А, онда је утакмицу засладио на самом крају Р. Кесић.Скино је паучину из горњег угла из слободног ударца са око 22 метра.

Б. Рађеновић

Јединство (П) - Хртковци 1:0 (1:0)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства судија Лепотић (Добринци). Стрелац: Стојановић у 8. минуту. Жути картонИ: Босиљков, Д. Петровић (Јединство), Конц, Павличевић (Хртковци).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Поповић, Стојић (Д. Шофаузер), Г. Петровић, Шкара (Жакула), Стојановић, Гавриловић, Милетић (Босиљков), Д. Петровић, Р. Јошић.

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед, Конц, Павличевић, Манојловић, Обровац, Антонић, Рудић, Рајда (Савић), Глумчевић, Перић (Сабо).

Играчи Јединства славили су заслужено, иако су гости из комшилука, у наставку играли боље, али недовољно за преокрет. Стојановић је после велике гужве пред голом гостију постигао једини погодак.

М. Пантовић

ЧСК - Граничар (О) 4:1 (1:0)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, судија Митровић (Рума). Стрелци: Стаменковић у 7, Симић у 70, Драгичевић у 72. (из пенала) и Д. Суботин у 75. за ЧСК, Радојчић у 58. минуту. за Граничар.Жути картони: Д. Суботин, Б. Кнежевић (ЧСК), Самарџић, Петковић, Дражић, Обрадовић, Петровић, Деврња, Радојчић (Граничар).

ЧСК: Гашић, В. Кнежевић, Першић, Д. Суботин (П. Суботин), Ђокић, Душан Димић, В. Кнежевић, Душан Димић (Симић), Стаменковић, Драгичевић, Матош, Шпоња

ГРАНИЧАР: Самарџић, Петковић, Николић, Врачев (Инђић), Кекић (Бабић), Дражић (Живановић), Обрадовић, Петровић, Деврња, М. Михајловић, Радојчић, Игњатовић.

Домаћини су били бољи ривал посебно у другом полувремену када су се стрелци распуцали.Стаменковић је постао стрелац после гужве пред противничким голом. Симић је искористио корнер.Драгичевић постигао гол из пенала, пошто је Матош био заустављен  недозвољеним прекршајем, а Д. Суботић је главом шутнуо лопту у празну мрежу после корнера.

П. Станчев

Фрушкогорац - Младост (Б) 2:2 (1:1)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, судија Радовац (Рума). Стрелци: Јованов у 10. и Видаковић у  83. (из пенала) за Фрушкогорац), Нешковић у 24. и Цветиновић у 60. минуту за Младост.Жути картони: С. Петровић, С. Вучић (Фрушкогорац), Јовановић, Стошић (Младост).

ФРУШКОГОРАЦ: Тувеџић, Крнета, Јованов, Месаровић, С. Петровић, Пејаковић, Видаковић, Ланг (Петковић), С. Вучић (Пешељ), Тртица (Живић), Медић (Зељуг).

МЛАДОСТ: Милошевић, В. Југовић, Кошутић, Јовановић, Стјепановић, Новић, Нешковић, Стошић, Прљић, Јокић (Кривошић), Цветиновић (Љуштинић).

Гости могу бити на крају и задовољни коначним резултатом, јер су домаћи стрелци били непрецизни. Најбољу шансу пропустио је Месаровић за победу свог тима. Брзо су домаћи повели.Јованов је дочекао лопту из корнера и главом је само скренуо у мрежу.Поравнао је Нешковић после грубе грешке домаће одбране.

У наставку игре гости су кренули у сталне нападе и плод такве игре је и вођство.Ипак, домаћи су смогли снаге да освоје бод. Медић је био срушен надомак гостујућег гола. А, Видаковић је био сигуран стрелац са пенала.

С. Ранитовић

Напредак (Ж) - Сремац (Деч) 0:1 (0:1)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, судија Кавгић (Рума). Стрелац: В. Петровић у 9. минуту (из пенала).Жути картони: Секулић, С. Савић (Напредак), М. Петровић, Б. Кресојевић (Сремац).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Мијаиловић 7, Стојчевић 7, Секулић 7, Марковић 7, С. Савић 7 (Кнежевић 7), М. Савић 7, Божић 7, Љубинковић 7, Гемери 7, Деврња 7 (Анђелић 7).

СРЕМАЦ: Шуљагић 7, Стојковић 7, Недељковић 7, Т. Мијатовић 7, П. Мајсторовић 7 (М. Мајсторовић 7), Младеновић 7, М. Петровић 7, Марко Марчета 7 (Хаџић 7), В. Петровић 7 (Стојчевић 7), Милић 7 (Симић 7), Милан Марчета 7 (Б. Кресојевић 7).

Н. Крнић

Срем (СМ) - Шумар 1:2 (1:1)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, судија Ипач (Марадик). Стрелци: Рауковић у 16. за Срем, Томић у 30. и Лазић у 68. минуту за Шумар.Жути картони: Андрић, Накић, Рауковић (Срем), Козлина, Томић, Лазић, Ивановић (Шумар).Црвени картон: Весић (Срем).

СРЕМ: Цветковић 6, Накић 6 (С. Ранковић 6), Миловановић 7, Крњулац 7, Андрић 6, Матић 6, Рауковић 7, Босанчић 6, Весић 6, Вукајловић 7 (Јовановић 6), Стојановић 6.

ШУМАР: Хаџић 7, Врачевић 7, Стјепановић 7, Драганић 7, Козлина 7, Томић 7 (Симић 7), Лазић 7 (Максић 7), Рајић 7 (Најић 7), Лалић 7 (Ђокић 7), Ивановић 7, Рагастовац 7.

С. Дангић

Брестач - Камени 3:1 (1:1)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, судија Познан (Рума).Стрелци: Цветковић у 17, Обреновић у 81. и Стојковски у 88. за Брестач, а Асани у 13. минуту за Камени.Жути картони: Глушац (Брестач), Асани, Јовановић, Миљуш (Камени).Црвени картон: Радовановић (Камени).

БРЕСТАЧ: Младеновић 7, Сретковић 7, Обреновић 8, Марин 7, Глушац 7, Милутиновић 7, Стојковски 8, Радосављевић 7, Марковић 7 (Вукосављевић 7), Цветковић 7, М. Ковачевић 7 (Јовичић 7).

КАМЕНИ: Бантић 7, Лабухар 7, Станчић 7, Јовановић 7 (Миљуш 6), Вукић 7, Мадацки 6, Радовановић 5, Асани 7, Ђорђевић 6 (Нанић 7), Сали 6, Вучевац 6.

Н. С.

Резултати:

КРУШЕДОЛ: Крушедол - Раднички (И) 1:1, ПЛАТИЧЕВО: Јединство -Хртковци 1:0, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Шумар 1:2, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Дунав 2:0, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Младост (Б) 2:2, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Сремац (Деч) 0:1, БРЕСТАЧ: Брестач - Камени 3:1, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Граничар (О) 4:1.