МО лига Срем – Запад: Сигуран корак лидера

Иако су гости примили четири гола од лидера нису се обрукали. Чак су у првом полувремену били бољи ривал.
fudbal

ЛСК - БСК 4:0 (2:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 150, судија Трећаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Давогић у 34. и 36, Рибић у 63. и Грбић у 67. минуту.

ЛСК: Чупић 7, Опарушић 7, Давогић 7, Грбић 7, Шћурк 7 (Давидовић), Малиновић 7 (Дронић 7), Радишић 8 (Боровац), Зарић 7, Стојчић 7 (Рибић 7), Вајић 7, Никшић 7.

БСК: Добутовић 6, Т. Племић 6, Скорупан 7, Драгојевић 6, Кованџић 7, Бакић 7, Паунић 6, У. Племић 7, Митровић 6, Лужајић 6, А. Племић 6.

Н. Дивљак

Јединство (Р) - Ердевик 2:1 (0:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија Божић (Сремска Митровица). Стрелци: Крстић у 64. и Пањак у 70. за Јединство, а Радмановац у 80. минуту за Ердевик. Жути картони: Војчанин (Јединство), Бојанић (Ердевик).

ЈЕДИНСТВО: Честић 7, Анђелић 7, Крстић 7, Галијаш 7, Војчанин 7, Бабић 7, Елезовић 7, Старчевић 7, Зец 7, Тркуља 7, Пањак 7.

ЕРДЕВИК: Панић 7, Ганић 7, Д. Бабић 7, Станивуковић 7, Штрбац 7, Бојанић 7, Цветковић 7, Радмановац 7, Ширадовић 7, Марчок 7, Јанковић 7 (Васић).

Румљани су успели да постигну голове тек у наставку утакмице после грубих и почетничких грешака гостујће одбране. И то је и одлучило ко ће на крају славити.

Л. Јовић

Борац (ВР) - Напредак (В) 3:1 (2:0)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: С. Николић у  32. и 71. и Требовац у 38. за Борац, а Ристић у 46. минуту за Напредак.

БОРАЦ: Ерцег 7, Козомора 7, Станишић 7, Требовац 7, Кекић 7, Крстић 7, Сремчевић 7, Н. Николић 7, Церовац 7, С. Николић 8, Петровић 7.

НАПРЕДАК: Добројевић 7, Брекић 6, Гавриловић 6, Малетић 6, П. Петровић 6, Новаковић 6, Јурошевић 6, В. Петровић 6, Кртинић 6, Њежић 7, Ристић 6.

У првом полувремену домаћи тим је био много бољи. Гости су два пута погрешили у одбрани, а домаћи стрелци су одмах то казнили. Голман  Добројевић је у наставку у 63. минуту обранио шут Станишића са беле тачке.

Б. Лаћарац

Обилић - Бикић 2:1 (0:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 150, судија Поповић (Шуљам). Стрелци: А. Зец у 81. и Р. Микић у 88. за Обилић, а З. Смајић у 67. минуту за Бикић. Жути картони: Васић, Н. Шућак (Обилић), Павић, Сарић, Шумаруна, Ђорђевић (Бикић).

ОБИЛИЋ: Мркоњић 7 (Мергл), Н. Шућак 7, Р. Микић 7, Васић 7, Војновић 7 (А. Петровић), Војиновић 7 (Илибашић), А. Зец 7, Добнајк 7, М. Зец 7, Медић 7, М. Петровић 7.

БИКИЋ: Козељац 7, З. Смајић 7, Сарић 7, Павић 7, Н. Смајић 7, Шумаруна 7, Бошњаковић 7, Ђорђевић 7, Благојевић 7 (Јовичилић), Телгетија 7 (Недић), Миклош 7.

Кукујевчани су већ у првом полувремену могли водити са неколико голова разлике, али тек у наставку када је гостујући тим повео, домаћин је кренуо на све или ништа, преокренуо резултат и на крају тријумфовао.

С. Марић

Борац (Р) - Змај 1:0 (0:0)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца 100, судија Ранковић (Јарак). Стрелци: Станисављевић у 80. минуту. Жути картони: Петрић, Миловановић, Синиша Рудић, Станисављевић (Борац). Црвени картон: С. Јеликић (Змај).

БОРАЦ: И. Чупић 7, Ђорђић 7 (С. Чупић) , Миловановић 7, Јовановић 7, Јесретић 7, Синиша Рудић 7, Костадиновић 7 (Галетић), Станисављевић 8 (М. Владисављевић), Мартиновић 7, Миражић 7 (Михајловић), Петрић 7.

ЗМАЈ: Марјановић 7, Синђић 7, Петрић 7, Поповић 7, Савић 7, Марковић 7, Петровић 7, Гргић 7, С. Јеликић 6, Тојић 7, Зскалицки 7.  Против фаворизованих домаћина играчи Змаја пружили су одличну партију.

Ипак у 80. минуту после гужве у казненом простору најбоље се снашао Станисављевић и изблизине матирао голмана Марјановића.

Д. Станић

Граничар (А) - Зека Буљубаша 0:0

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Тодоровић (Салаш Ноћајски).Жути картон: Банчевић (Зека Буљубаша).

ГРАНИЧАР: Кукољ 7, Утвић 7, Милан Опојевлић 7, Ветеха 7, Старчевић 7, Андришка 7 (Наранџић 7), Бјелић 7, Малић 7, Мирчетић 7 (Васиљевић 7), Шуша 7, Мијановић 7.

ЗЕКА БУЉУБАША: Сватић 7, Беловуковић 7, Копуновић 7, Девић 7, У. Беговић 7, Мијаиловић 7, Ч. Миловановић 7, Ивић 7, Пармаковић 7, Банчевић 7 (Павловић), Будечевић 7 (М. Миловановић).

Гости су били много бољи, али мреже су остале празне.

Б. Илић

Срем (СР) - Фрушка гора 0:0

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 80, судија Цвијетић (Чалма).

СРЕМ: Јандрић 7, Ђилас 7, Шумарски 7, Анђић 7 (Ковачевић), Зељковић 7, Д. Ненадовић 7, Радосављевић 7, Зарић 7, Петровић 7, Љ. Копрић 7 (Никола Вићентић 7), Калинић 7 (Небојша Вићентић).

ФРУШКА ГОРА: Милановић 6, Каранфиловић 6, Томић 6, Микавица 6, Нинковић 6, Докмановић 7, Добић 6, Ерор 6, Станишић 6, Кнежевић 6, Тешић 6.

Фаворизовани домаћини нису успели да надиграју упорне и борбене обућаре.

С. Голубовић

Резултати и табела:

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Напредак (В) 3:1, СРЕМСКА РАЧА: Срем -Фрушка гора 0:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Бикић 2:1, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Борац (Р) - Змај 1:0, ЛАЋАРАК: ЛСК - БСК 4:0, АДАШЕВЦИ: Граничар - Зека Буљубаша 0:0, РУМА: Јединство - Ердевик 2:1.