МО Срем: Лидер заустављен у Буђановцима

И поред, тога, што су, гости важили за апсолутног фаворита, нису то доказали и на терену. Домаћини су, били бољи ривал, баш за постигнути резултат.
Mladost Budjanovci/Dnevnik

Младост (Б) - Полет 2:1 (0:0)

БУЂАНОВЦИ: Стадион  Младости, гледалаца 100, судија Бањанин (Моровић). Стрелци: Прљић у 50. и Туфегyић у 60.за Младост, а Кесић у 52. минуту за Полет. Жути картони:  Видовић, Вукин (Младост), Делибос, Калезић (Полет).

МЛАДОСТ: Симић 8, Обрадов 7, Јовановић 8, Вукин 8 (Кривошић 7), Арсеновић 8, Лилић 7, Марковић 7, Савић 8 (Божичковић 7), Прљић 8, Туфегyић 8, Видовић 8.

ПОЛЕТ: Ђалић 8, Поповић 7, Пољак 7, Драганић 7, Делибос 7, Ружичић 7 (Иваниш 7), Пејовић 7, Р. Кесић 7, Јовић 7, Тодоровић 7, Калезић 7.

Прљић је лопту примио сам у казненом простору гостију и уследио је само рутински шут у небрањени део мреже. Кесић је поравнао резултат из прецизног шута, док су домаћини постигли победоносни гол преко Труфегyића. Он је повратну лопту са два метра само ћушнуо у гостујућу мрежу.

С. Јовановић

Фрушка гора - Граничар (О) 0:0

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик).Жути картони: Грубјешић, Влајсевић, Дејановић (Фрушка гора), Јовановић, Петковић, Николић, Живић (Граничар).

ФРУШКА ГОРА: Васовић 7, Кнежевић 5 (Матић 5), Влајсевић 6, Тешић 7, Дејановић 7, В. Самарџија 7, Трнић 5, Мушицки 5, Анђелић 6, Боровић 6, Грубјешић 6 (Н. Самарџија).

ГРАНИЧАР: Самарџић 8, Петковић 6, Кнежевић 6, С. Јовановић 7, Миличевић 6, Живановић 7, Николић 7, Михајловић 6, Петровић 7, Орловић 6, Живић 6.

У борбеној и динамичној утакмици, домаћини, нису, остварили, очекивану, победу.Јесте да су имали више шанси, али, су, домаћи стрелци били непрецизнини, а и гости су на свом голу имали одличног голмана Самарyића, који, је у више наврата, изврсно интервенисао и тако је био најзаслужнији што су гости остали непоражени.

Д. Чучин

Зека Буљубаша - Напредак (Ж) 1:2 (1:1)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија Радивојевић (Бачинци).Стрелци: У. Беговић у 32. за Зеку Буљубашу, а Јакшић у 22. и Секулић у 77. минуту за Напредак. Жути картони: Павловић, Станковић (Зека Буљубаша).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 8, Милисав Копуновић 8, Павловић 9, Петрић 9, Белић 9, Милан Копуновић 8, М. Беговић 8, М. Мартиновић 8 (Д .Мартиновић), Симић 9 (Коњевић), У. Беговић 9, Станковић 8.

НАПРЕДАК: Крнић 8, Г. Миљковић 8, Мадацки 8, Јовић 8, Поповић 8, Секулић 9, М. Божић 8, Јакшић 8, Пазарски 8 (Вишњић 7), Вујевић 8 (Катић 7), Стојић 8 (Тица 7).

Домаћини су заслужили  макар бод. У првом полувремену играо се равноправан фудбал. Домаћини, чак су били много бољи ривал, али нису искористили неколико шанси. А, онда, су у наставку, гости уз помоћ судије дошли до победе. Мало је недостајало, да фаворизованим  гостима домаћин, откине, бод.

Ж. Релић

Доњи Срем - Доњи Петровци 1:1 (1:0)

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 300, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелци: Љубојевић у 30. (из пенала) за Доњи Срем, а Шаша у 90. минуту за Доње Петровце. Жути картони: Шаша, Ковачевић, Чворков, Радошевић, Недимовић, Чалић (Доњи Петровци). Црвени картон: Најић (Доњи Срем).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Љубојевић, Стојиљковић, Радовановић, Чавић, Новић, Николић, Весић, Најић (Бабић), Радивојевић (Ненадов), Ћопић.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Радошевић, Путица, Бузаш (Чалић), Јоргић, Диклић, Недимовић, Шаша, Љубинковић, Чворков, Ковачевић (Бомештар), Стојановић.

Очеквало се да ће домаћин, сачувати минимално вођство из првог полувремена.Али, у последњим секундама игре домаћини су траљаво одиграли у одбрани што је омогућило Шаши да поравна резултат.

М. Гмизић

Брестач - Фрушкогорац 0:4 (0:3)

БРЕСТАЧ: Стадион Брестача, гледалаца 100, судија Инђић (Инђија).Стрелци: Ж. Ђорић у 3, Душан Грабић у 31. и 40. и Гајић у 65. минуту. Жути картони: Бајловић, М. Јовић (Брестач).

БРЕСТАЧ: Бантић 6, В. Ковачевић 7, Ј. Јовичић 6, Петаковић 6, Бајловић 6, Цветковић 7, Глушац 6, Свилар 7, Новаковић 7, М. Ковачевић 8, Милорад Јовичић 6 (Марко Јовичић 6).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 7, Драголуб Грабић 7, Младеновић 7, И. Ђорић 6 (Бојанић 7), Н. Трнић 7, Ж. Ђорић 7, Душан Грабић 8, Тодић 7, Гајић 7, Радовановић 7, Ђукић 7.

У Брестачу, је одиграна добра првенствена утакмица. Домаћини су после брзог вођства гостију, покушали, да преокрену резултат, али није их хтела  лопта.Онда су гости из две контре постигли још два гола, и најавили убедљиву победу. И у наставку, утакмице, домаћини су кренули скоро на све или ништа, а онда су гости поново постигли гол из брзе контре, и ту је био крај, надању домаћина да нешто може да учини.

Д. Брацановић

Хајдук (В) - Слога (Ч) 3:0 (2:0)

ВИШЊИЋЕВО: Стадион Напретка, гледалаца 250, судија Стојковић (Добринци).Стрелци: С. Хрчек у 21.и Вејновић у 43. и 58. минуту (из пенала). Жути картони: З. Драгић, В. Гавриловић, Зарић (Хајдук), Маричић, Секулић, Топић, Зељковић, Антонић (Слога).

ХАЈДУК: Митровић -, Ђорђевић 8, Антуновић 9, С. Хрчек 9 (Д. Драгић 8), В. Гавриловић 9, Њежић 8, Вејновић 9, Јурошевић 8, З. Драгић 9, Перић 8 (Зарић 8), Марјановић 9 (Гверо 8).

СЛОГА: Зељковић 8, Арамбашић 7, Топић 6,  М. Цвјетић 6, Богосављевић 6, Антонић 7, С .Кекић 6, В. Кекић 7 (Зец), Маричић 7 (Петковић), Мајсторовић 7 (Миљеновић), Секулић 6. Домаћи играчи, приредили су својим верним навијачима, једну заначајну победу у грчевитој борби за опстанак.Гости из Чалме били су надиграни, у току, целе утакмице. И у игри и у резултату.

Р. Вејновић

Митрос - Граничар (К) 5:0 (2:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Митроса, гледалаца 100, судија Пејић (Лаћарак).Стрелци: Макитановић три, Симјановски и Вукотић.

МИТРОС: Мршић, Мирков, Сантовац, Церовац, Матаруга, Панић, Аћимовић, Билић, Малиновић,  Симјановски (Вукотић), Макитановић (Каролић).

ГРАНИЧАР: Свилокос, Васиљевић, Коњевић, Барић, Печеница, М. Симић, А. Симић, Белић, Савић, Зечевић, Владисављевић (Недић).

Месари нису искористили све своје шансе.А, имали су их на претек.

Најлепши гол на утакмици је постигао Симјановски из слободног ударца. Шутирао је лопту с 22 метра преко живог зида и лопта је завршила у саим рашљама.

Р. Петковић

Слобода - Бикић Дол 0:3 (0:1)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 100, судија Тодоровић (Инђија).Стрелци: Кљајић у 19, Утвић у 66. (из пенала) и Ханчовски у 89. минуту. Жути картони: Милутиновић, Жегарац (Слобода), Павић (Бикић Дол).

СЛОБОДА: Грубић 6, Соларевић 5, Маленковић 6, Стрниша 7, Томић 6, Милутиновић 6, Д. Ристановић 6, Жегарац 6, Змијанац 6 (Ерић), Радојчић 7 (Алинчић), Б. Ристановић 6.

БИКИЋ ДОЛ: Братић 7, Утвић 7 (Солаковић), Тепшић 7, Момчиловић 7, Мрваљевић 7, Павић 7, Кљајић 7 (Кртинић), Бајрами 7, Субић 7 (Ханчовски), Косановић 7, Добрић 7.

Веома лака победа гостију.

З. Ђурић

БРЕСТАЧ: Брестач - Фрушкогорац 0:4, БУЂАНОВЦИ: Младост - Полет 2:1, ШАШИНЦИ: Слобода - Бикић Дол 0:3, РУМА: Фрушка гора - Граничар (О) 0:0, ПЕЧИНЦИ: Доњи Срем - Доњи Петровци 1:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша -Напредак (Ж) 1:2, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Слога (Ч) 3:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Граничар (К) 5:0.