МО Сремска лига – исток: Два гола за четири минута

Била је то динамична и борбена игра ривала. Већ у 4. минуту резултат је био 1:1. Симић је искористио грешку гостујуће одбране, а М. Савић је са неких осам метара погодио мрежу.
fudbal

ЧСК - Напредак (Ж) 1:1 (1:1)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште  ЧСК-а, судија Деспотовић (Огар). Стрелци: Симић у 2. за ЧСК, а М. Савић у 4. минуту  за Напредак. Жути картони: Пејић, Димић, Б. Кнежевић, Драгичевић (ЧСК), Жакула, Вишњић (Напредак).

ЧСК: Војновић, Пејић, Милић, Ђокић, Димић, Шпоња, Б. Кнежевић, Стаменковић, Драгичевић, Матош (Манчић), Симић.

НАПРЕДАК: Крнић, Секулић, М. Савић, Божић, Боровица, Деврња (Јовановић), Кнежевић, Жакула (Вишњић), Мијаиловић, Михајловић, Марковић.

Најинтересантије је било у надокнади времена. У 93. минуту голман домаћих Војновић је извадио лопту из самих рашљи. Одмах у контри Манчић је избио сам испред голмана гостију Крнића, и овог пута  је голман изашао као победник.

П. Станчев

Фрушкогорац - Брестач 1:0 (0:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца  судија Меничанин (Врдник).Стрелац: Д. Филиповић у 77. минуту (из пенала). Жути картони: С. Вучић (Фрушкогорац), Цветковић (Брестач).

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић, Крнета, Јованов, Д. Филиповић, С. Петровић (Вучковић), Тртица, С. Вучић, Пејаковић (Ланг), Н. Петровић (Н. Филиповић), Месаровић, Ђорђевић.

БРЕСТАЧ: Страхиња Младеновић, Анђелковић, Обреновић, Д. Ковачевић, Милутиновић, Стефан Младеновић, Савић, Стојковски, Цветковић (Сандић), М. Ковачевић (Вукаљевић), Срзић.

По шансама домаћини су могли постићи бар још три гола, а једини погодак постигли су из најстроже казне. Јованов је био срушен у казненом простору гостију, када је био у шанси да постигне гол.

С. Ранитовић

Шумар - Хртковци 7:0 (2:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, судија Катић (Рума).Стрелци: Најић у 32, Добриковић у 40, Радан у 48, Лазић у 50, 55. и 82. и Бабић у 85. минуту. Жути картон: Козарев (Шумар).

ШУМАР: Козарев 7, Миличевић 8 (Вукић), Добриковић 8 (Спасојевић), Најић 9, Ђокић 8 (Радан 8), Козлина 9, Живковић 8, Максић 7, Стјепановић 7 (Бабић 8), Лазић 9, Лалић 9.

ХРТКОВЦИ: Илић 7, Међед 7, Конц 7, Павличевић, Јокић 6, Манојловић 6, Симовљевић 7, Обровац 7 (Рајда), Антонић 6, Рудић 6 (Глумчевић), Станојевић 6 (Савић).

И у овом мечу домаћини су сами одлучивали о победнику. И одлучили су да играју нападачки и покушају ривалу да напуне мрежу до врха. У томе су успели. На крају су славили победу од седам голова разлике. Први гол на утакмици је постигао Сава Најић из шута са готово 45 метара. Лопта је завршила у самим рашљама.

С. Дангић

Јединство (П) - Младост (Б) 2:0 (0:0)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, судија Познан (Рума).Стрелци: Стојановић у 76. и Шкара у 87. минуту. Жути картони: Н. Шофаузер (Јединство), Дамњановић (Младост).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Поповић, Г. Петровић, Шкара, Трумић, Ђурашевић (Стојановић), Петковић (Гавриловић), И. Клајн (Д. Клајн), Д. Петровић, Н. Шофаузер (С. Јошић), Јошић.

МЛАДОСТ:  Честић, В, Југовић, Дејић, Јовановић, М. Стоиљковић, Љуштинић, Туфегџић, С. Стоиљковић, Дамњановић, Прљић (З. Кривошија), Бакић (Радовић).

Домаћини су били фаворити у овом мечу, а то су доказали и на терену. У последњих 15 минута потпуно су надиграли госте из Буђановаца.

М. Пантовић

Срем (СМ) - Дунав 4:0 (1:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: Ф. Матић у 42, 67. и 78. (из пенала) и Андрић у 47. минуту. Жути картони: Јовановић (Срем), Мрђа (Дунав).

СРЕМ:  Вукашиновић 7, Ф. Матић 9, С. Ранковић 7 (А. Ранковић), Андрић 8, С. Матић 8, Јовановић 7, Босанчић 8, Весић 7 (Тошић), С. Станковић 8 (Протић), Пуљић, Крњулац.

ДУНАВ: Огар 7, Радуловић 7, Јанковић 7, Минић 7, Ђого 7 (Попадић), Кованић 7, Маринковић 7 (Драча), Бугарин 7 (Ћирковић), Станчић 7, М. Милешевић 7, Мрђа 7.

Фудбалери Дунава имали су више шанси од искуснијих домаћина. Чак су у првом полувремену промашили четири зицера. У наставку домаћини су боље играли, и на крају су заслужено  славили убедљивим резултатом.

Ж. Јовановић

Крушедол - Сремац (Деч) 2:2 (0:1)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, судија Кавгић (Рума).Стрелци: клаић у 57. и М. Цурковић у 65. за Крушедол, М. Петровић у 28. и В. Петровић у 90. минуту (из пенала) за Сремац. Жути картони: Јосимов, Карас, Јелковић, Крунић, Боројевић (Крушедол), В. Петровић (Сремац).

КРУШЕДОЛ: Јосимов 7, Јелковић 7, Крунић 7, Карас 7 (Белановић 7), Миланов 7, Гостојић 7, Клаић 7, Н. Цурковић 7, Станчић 7, Мићин 7 (М. Цурковић 7), Боројевић 7 (Радуловић 7).

СРЕМАЦ: Шљукић 7, В. Петровић 7, М. Петровић 7, Т. Мијатовић 7, Лапчић 7 (Арсенијевић), Младеновић 7 (Милић), Б. Кресојевић 7, Недељковић 7 (В. Кресојевић 7), Стојчевић 7 (Бачевац), Јуришић 7, Хаџић 7.

Домаћи фудбалери су играли добро, водили су све до последњег минута, када је досуђен пенал за госте. В. Петровић је био сигуран извођач најстроже казне, и тако свом тиму донео бод.

С. Радуловић

Полет - Камени 4:1 (1:1)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, судија Лепак (Инђија). Стрелци: Каракљајић у 24, Делибос у 53, Јовић у 75.(из пенала) и Кораћевић у 82. за Полет, К. Марковић у 41. минуту за Камени. Жути картон: Кораћевић (Полет).

ПОЛЕТ: Пашић 7, Калезић 6, Костић 6, Бакић 6, Маринковић 6, Караклајић 7, Делибос 8, Кораћевић 7 (Д. Милић), Старац 6, Јовић 7 (Ковачевић 6), Л. Милић 7.

КАМЕНИ: Бантић 6, А. Јовановић 6, Станчић 6, Николић 6, Добрић 6 (П. Марковић), Асани Ибрахими 6, Лисулов 6, Ђорђевић 6, Б. Јовановић 6, А. К. Марковић 7 (И. Николић), Живковић 6.

Домаћини су пружили добру партију, али тек у другом полувремену, када су постигли још три гола. Први гол за домаће постигао је Караклајић из шута с око 16 метара, Делибос је био стрелац с 25 метара. Кораћевић је био срушен у казненом простору гостију, па је Јовић био стрелац с пенала. На крају се у листу стрелаца уписао и Кораћевић. П. Марковић је погодио домаћу мрежу са осам метара.

Б. Рађеновић

Граничар (О) - Раднички (И) 0:0

ОБРЕЖ: Игралиште  Граничара, судија Мушицки (Рума).Жути картони: Ољача, Обрадовић, Петковић, Јовановић, Петровић, Радојчић (Граничар), Митровић (Раднички).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, Чавић 7, Јовановић 7, Петковић 7 (Деврња), М. Николић 7 (Кекић), Ољача 7, Радојчић 7, Обрадовић 7 (Жунић), Петровић 7, С. Кнежевић 7, М. Михајловић 7.

РАДНИЧКИ: Савић 7, Поткоњак 7 (Николић), Крстић 7, Пазарски 7, Таглиавиа 7, Вишњовски 7, Шевић 6, Н. Еркановић 7 (Гемери), Митровић 6, Поповић 6, Пузић 6.

Домаћини су играли чак и боље, имали  више прилика, били  ближе победи, али срећа је госте спасла. Једноставно, лопта није хтела да уђе у мрежу гостију. Иначе, играо се солидан фудбал, али су недостајали голови.

Д. Орловић

Резултати:

КРУШЕДОЛ: Крушедол - Сремац (Деч) 2:2, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Младост (Б) 2:0, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Дунав 4:0, ОБРЕЖ: Граничар -Раднички (И) 0:0, ОГАР: Шумар - Хртковци 7:0, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Камени 4:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Брестач 1:0, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Напредак (Ж) 1:1.