Завршен новосадски дерби у Купу Србије: Пролетер-Војводина (0:2)

На стадиону “Карађорђе“ крај осмине финала Купа Србије, на градском дербију Пролетер - Војводина, Човић довео Војводину у вођство у 61. минуту, Зукић у 93. минуту дао гол за коначан резултат
с

93` Крај утакмице

93` Зукић лобом дао леп гол , Војводина води са 2:0

90` Играће се још три минута

86`Бојић до Гемовића, овај шутира десном по земљи, голман Пролетера Елесин лако брани, Галића у Пролетеру заменио Ђурић

74`Опасна контра Војводине, Бојић изблокиран, потом велика шанса, Човић прошао после грешке Башановића, Елесин истрчава, лопта по земљи иде поред гола. Човића у Војводини мења Зукић, у Пролетеру уместо Илића ушао Пејић, Бацановића мења Паповић

70` Опасна акција Војводине, Елесин успео за делић секунде да стигне до лопте пре Гемовића

61` Човић дао гол, 1:0 за Војводину, претходила је брза акција и лака егзекуција по земљи, Вукадиновић му је дао пас са десне стране. Остала је дилема да ли је Вукадиновић био у офсајду

59` Бојић у Војводини заменио Мркаића

56` Глушчевић ушао, Живојиновић у Пролетеру изашао

54` Стојковић  шутира из даљине, Елесин из Пролетера лако брани, потом одмах велика шанса за Гемовића, голман Пролетера поново брани

52` Дринчић центрирао, Деветак главом са великим луком шаље лопту изнад пречке, али врло близу ње

50` Шанса за Војводину, брза акција, лопту је захватио Мркаић

49` Човић погодио мрежу Пролетера, али из офсајда

47` Прилика за Војводину, грешка одбране Пролетера, лопта долази до Ђорђевића, шут високо преко гола

46` Почело друго полувреме, Гемовић у Војводини уместо Младеновића, у Пролетеру ушао Миленковић, изашао Јоковић

45` Судија одсвирао крај првог дела утакмице, пре тога Човић опет покушао главом, није било опасности за гол Пролетера

45`Јанковић из Пролетера добио жути картон, није се померио на време са места фаула

43` Снажан шут Андрејевића из слободног ударца, лопта иде поред гола Војводине. То је био први ударац Пролетера на гол у овом делу утакмице

39`Елесин из Пролетера брани, после центаршута лопту је закачио шпиц Војводине Мркаић

37`Шут Човића главом, лота пролетела преко пречке Пролетеровог гола

34`Војводина је актер који има више од игре, створила је више шанси

31` Мркаић шутирао из окрета са леве стране, лопта је млако отишла поред гола, пре тога је Мркаић изванредним продором и почео ову акцију, па је после неколико пасова лопта дошла до њега

28` Човић шутнуо по земљи, лопта отишла поред гола, пре тпга Војводина је на средини одузела лопту и одиграла брзу  полуконтру.Јоковић из Пролетера добио жути картонз бог приговора судији

21` Период утакмице који карактерише иницијијатива Војводине, Мркаић имао шансу, али није добро захватио лопту

19` Војводина имала контру, Младеновић изабрао да шутне, имао је слободног играча

16`Прва шанса, имала је Војводина, Ђорђевић прошао као брзи воз по левој страни казненог простора, центрирао, Мркаић шутирао уз прву стативу, Елесин одбранио

11` За сада без шанси

10` Марко Бјековић наставља меч

8` Десни бек Војводине Бјековић врло незгодно пао, изгледа да је теже повредио десну руку

7`Врло динамичан меч, обе екипе доста трче

5` Опасан продор Вукадиновића из Војводине, пре тога Мркаић му лепо спустио лопту главом

3` Пролетер извео први корнер на мечу, лопта се од играча тима са Слане баре Башановића одбила далеко од гола. Пре почетка играчи минутом ћутања одали пошту Дијегу Арманду Марадони, по многима најбољем играчу свих времена, уметнику фудбалске игре, човеку који је освојио свет фудбалском чаролијом и великим срцем.