ОФЛ Инђија - Стара Пазова - Ириг: Ревија голова у Марадику

Слога (М) - Крушедол 4:5 (0:2)
fudbalska lopta

МАРАДИК: Стадион Слоге, гледалаца 150, судија Радојчић (Инђија). Стрелци: Јовановић у 56. (из пенала) и 59. и Милошевић у 68. и 82. за Слогу, Еркановић у 28. и 74, Георгијевић у 36. и Плећаш у 73. и 81. за Крушедол. Жути картон: Милошевић (Слога).

СЛОГА: Перић 9, Клинко 7, Белановић 8, Миливојевић 8 (Глухи), Детелин 7, Милошевић 9, Милин 8, Ратковић 8, Кусић 7 (Татић), Јовановић 9, Ђокић 7.

КРУШЕДОЛ: Тувеyић 8, Крунић 8, Клаић 8, Миланов 7, Георгијев 7 (Ђокић), М. Марковић 7, Георгијевић 8, Вишњић 7 (Којић), Вукојевић 8 (Лисовац), Плећаш 9, Еркановић 9 (Гарић).

Гости су били много бољи, од очекиваног у првом делу, а у наставку нешто слабији, али су ипак, срећно славили. А, домаћини, били преокренули резултат од 0:2 до 3:0 и стали.

З. Давидовски

Цар Урош - ЧСК 0:2 (0:1)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 50, судија Васић (Ириг).Стрелци: Лапчић у 26. и  Мирчевски у 76. минуту. Жути картони: Врањеш, Познан (Цар Урош), Душан Димић, Н. Суботин (ЧСК).

ЦАР УРОШ: Пардовицки 9, Конго 7, Ђ. Родић 7 (Р. Родић), Познан 8, Љ. Бојић 9, Брарјактаровић 7 (Врањеш), Грујић 9, Јанкуловић 8,. Покрајац 7, Тешић 8, Бабник 8 (Шмит).

ЧСК: Војновић 9, Лапчић 7, Кнежевић 7, Н. Суботин 9, Мирчевски 8, Душан Димић 7, Драгичевић 7, Јокић 7, Тодоровић 7 (И. Мирковић), П. Суботин 8, Радовановић 7.

У фер игри, коначан резултат реалан. Гости су били бољи и постигли су и два гола.Први после праве контре, а други после центаршута Драгичевића.

П. Станчев

Борац (Ј) - Раднички сремски витезови 0:3 (0:0)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Словак у 54. и 73. и Келета у 59. минуту.

БОРАЦ: Срјемац, Димитријевић, Митровић (Ковачевић), Наранџић, Радуловић (Језичић), Несторовић, Зубовић, Гаковић, Живановић, Трбојевић (Мандић), Марчић (Петровић).

РАДНИЧКИ СРЕМСКИ ВИТЕЗОВИ: Ранисављевић, Таглиавиа, Пазарски, Митровић, Керлета, Кошпрдић, Поткоњак, Боројевић (Лончар), Анђић (Јањић), Словак (Окери), Ђокановић (Бјелица).

Тек, у наставку, када је гостима, дошла до изражаја кондиција и снага, домаћини, су пали у игри и нису могли више парирати.

М. Граора

Планинац - Дунав 3:1 (2:0)

РИВИЦА: Стадион Планинца, гледалаца 50, судија Тодић (Врдник). Стрелци: Бркић у 1, 36. и 90. за Планинац, Пауновић у 56. за Дунав. Жути картони: Павићевић, Миљковић, М. Ћирић, С. Ћирић, Кизић (Планинац), Тарбук, Срјемац, Минић (Дунав).

ПЛАНИНАЦ: Кизић 7, Д. Ћирић 7, Живанчевић 7, Грујић 7, Омаљев 7 (Илић), Васиљевић 7, С. Ћирић 7 (Стојчић), Бркић 8, М. Ћирић 8, Миљковић 7, Павићевић 8 (Мишкулин).

ДУНАВ: Тарбук 6, М. Милешевић 6, Радуловић 6 (Мрђа), Вученовић 6, Пауновић 6, Марчетић 6, Сурдучки 6, Најдановић 7 (Срјемац), Нинић 6, Бугарин 7 (У. Милешевић), Тошковић 7 (Лалић).

Гости су се представили као добро уиграна екипа. А, тако је било све до 44. минута. Онда је Бркић зарадио црвени картон-опардано. Домаћини у наставку су играли са играчем више и постигли два гола, а створили су још, десетак изузетних шанси.

И. Смиљанић

Фрушкогорац - Слога (К) 1:1 (0:1)

КРЧЕДИН: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Мандић (Инђија). Стрелци: Живић у 67. за Фрушкогорац, а Малобабић у 11. минуту за Слогу. Жути картони: Симовић, Филиповић (Фрукогорац), М. Симоновић, Бјелић (Слога). Црвени картон, Филиповић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић, Крнета, Чортан, Симовић, Ливаја, Живић, Тртица (Добић), Радић (Крстић), Филиповић, Вучић, Пртковић.

СЛОГА: Богићевић, М. Симоновић, Марчетић, Комазец, Травица, Бјелић, Г. Симоновић, Малобабић (Јездић), Мујић (Лешић), Чечаревић (Грујичић), Караклајић.

У доброј и динамичној утакмици, гости, су били бољи ривал у првом полувремену, а домаћини у наставку. Гости су повели после грешке голмана Ранитовића. Иначе, домаћини су играли од 55. минута са играчем мање, јер је искључен, Филиповић.

С. Ранитовић

ЈАЗАК: Цар Урош - ЧСК 0:2, МАРАДИК: Слога - Крушедол 4:5, ЈАРКОВЦИ: Борац - Раднички Сремски витезови 0:3, РИВИЦА: Планинац-Дунав 3:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Слога (К) 1:1.

1. Раднички св     2      2      0      0      6:0   6

2. ЧСК                  2      1      1      0      4:2   4

3. Слога (К)          2      1      1      0      3:1   4

4. Крушедол         2      1      1      0      7:6   4

5. Планинац         2      1      0      1      3:3   3

6. Дунав                2      1      0      1      3:4   3

7. Фрушкогорац    1      0      1      0      1:1   1

8. Цар Урош          1      0      0      1      0:2   0