ОФЛ ИРИГ – ИНЂИЈА – СТАРА ПАЗОВА: Преокрет у наставку

Дунав - Војводина 3:2 (0:2)
fudbalska lopta

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, гледалаца 100, судија Белић (Ириг). Стрелци: О. Огар у 59, Јовановић у 83. и Ленхард у 90. за Дунав, а Војновић у 25. и Н. Ераковић у 28. минуту за Војводину. Жути картони: Попадић, Станчић, Ленхард, Флањак (Дунав).

ДУНАВ: Тарбук, Попадић, Кованић, Станчић, Шуковић, Вученовић, О. Огар, Маринковић (Јовановић), Ленхард (Флањак), Бугарин, Тепшић.

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Поткоњак, Војновић, Шкорић, Ристић, Таглиавиа, Н. Еркановић, Бјељац, Грубјешић, Николић (Бјеливук), Стојановић (Радивојевић).

И поред тога што су домаћини имали више шанси у првом полувремену, гости су повели са 2:0. Али, у другом полувремену, домаћини су успели да преокрену резултат.

Б. Вујаклија

Слога (М) - Планинац 0:5 (0:1)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Ћирковић (Стари Бановци). Стрелци: Степанов у 13, Николић у 55. и 90. и Видаковић у 80. и 83. минуту. Жути картони: Крављача, Радошевић (Слога), Жугић, Поповић, Ћирић (Планинац).

СЛОГА: Перић 6, Крављача 7, Ковачевић 7, Радошевић 7, Савић 7, Татић 7, Живанчевић 7 (Лончар 7), Кусић 7 (Глухи 7), Вокић 7, котоленко 7, Лазаревић 7.

ПЛАНИНАЦ: Јовановић 7, Степанов 8, Милановић 8, Петровић 8, Илић 7, Жугић 8, Ћирић 8, Поповић 8,  Басара 7, Николић 8, Аврамовић 7.

У доста занимљивој игри гости су славили убедљиву победу.

З. Давидовски

27. октобар - Цар Урош 0:3 (0:0)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра,  гледалаца 100, судија Спремић (Ириг). Стрелци: Јуришић у 73, Ракита у 87. и Грујић у 90.минуту. Жути картони: Вујевић, В. Радојчић (27.октобар), Јуришић (Царе Урош).

27. ОКТОБАР: Сабо, К. Бирињи, Тривуновић, Марковић, Михајлик, В. Радојчић (Вуковић), Греч, Вујевић, Мадацки (Јовић), Божић (Стончик), Д. Радојчић (Б. Бирињи).

ЦАР УРОШ: Грубански, Познан, Гостовић (Бакаи), Јуришић, Љ. Бојић, Врховац, Кесојевић, Тешић, Паповић, Младеновић (Ракита), Грујић.

Код вођства гостију судија Спремић је досудио пенал за Шатринчане, оправдано. Међутим, после протеста фудбалера Цара Уроша, преиначио је одлуку.

Ј. Јухас

Слога (К) - Борац (Ј) 1:4 (0:1)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, гледалаца 80, судија Рапајић (Инђија). Стрелци: Немања Ребић у 75. за Слогу, а Вујачић у 39, 50. и 80. и Пиљевић у 70. минуту (из пенала) за Борац.

СЛОГА:  Тарбук 6, Антонијевић 6, Мишановић 6, Дунчић 6, Попадић 6, Крстић 6, Вучетић 6, Немања Ребић 7, Кокотовић 6, Беадер 6, Небојша Ребић 6 (Бурсаћ 6).

БОРАЦ: Горановић 7, Тркуља 7, Тучић 7, Димитријевић 7, Срјемац 7, Бомештар 7, Јовановић 7, Вујачић 9, Филиповић 7, Наранџић 7, Пиљевић 7.

Била је то веома занимљива утакмица.Гости су диктирали темпо свих 90. минута.А, одбрана домаћих није могла да заустави Вујачића.

Д. Трифуновић

НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Војводина 3:2, МАРАДИК: Слога - Планинац 0:5, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Борац (Ј) 1:4, ШАТРИНЦИ: 27. октобар -Цар Урош 0:3.

1.  Дунав  7      4      2      1              22:13                14

2. Цар урош      7      4      2      1      17:10        14

3. Планинац      7      3      4      0      20:12        13

4. Војводина     7      4      0      3      24:17        12

5. Слога (М)      7      2      2      3      12:15        8

6. 27. октобар   7      2      0      5      8:18         6

7. Борац (Ј)       7      1      2      4      11:18        5

8. Слога (К)       7      1      2      4      13:26        5