ОФЛ Рума, Ириг, Инђија, Стара Пазова: Распуцани Радинчани

Фрушкогорац - Доњи Петровци 5:1 (2:1)
fudbalska lopta

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, судија Павловић (Кленак). Стрелци: Зец у 4, Стојковић у 37. (из пенала), Антонић у 50. и Павловић у 65. и 86. за Фрушкогорац, Сладоја у 12. минуту за Доње Петровце. Жути картони: Антонић, Стојковић, Самарyија (Фрушкогорац), Сладоја, Јовановић, Шаша, Николић (Доњи Петровци).

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић 7, Поповић 7, Антонић 8, Стојковић 8, Павловић 9, Граовац 7, Бајић 7, Зец 7, Дакић 7(Топић 7),  Миоковић 7 (Пањак 7), Самарyија 7 (Гојковић 7).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 6, Зекановић 7, Динић 6, Диклић 6, Вујовић 6,5, Н. Опарушић 5, Сладоја 7, Шаша 7, Јовановић 6, Танасковић 6, Николић 7.

Домаћи играчи су имали десетак зрелих прилика, али су успели да реализују пет. Гости су имали среће, јер су могли доживетии праву катастрофу. Зец је начео гостујућу мрежу, а Стојковић је био стрелац са пеналтика. Срушен је био Павловић. Антонић је остао сам на другој стативи, а Павловић је први гол постигао из акције, а други из шута с 6 метара. Сладоја је постигао веома леп гол с 18 метара.

Р. Миоковић

Борац (Ј) - Планинац 0:0

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, судија Даљевић (Стара Пазова). Жути картони: Радуловић, Димитријевић, Трбојевић (Борац), Петровић, Поповић (Планинац).

БОРАЦ: Горановић 7, Димитријевић 6, Варда 7, Тучић 7, Гаковић 7, Бомештар 7 (Радуловић 7), Новковић 7, Пенов 7, Наранџић 6, Дробац 7 (Трбојевић 6), Миљуш 7.

ПЛАНИНАЦ: Марковић 6, Швабић 7, Ћосић 7, Петровић 6, Илић 6, Жугић 6, Степанов 6, Павићевић 6,  Поповић 6 (Басара 6), Ловрић 7, Аврамовић 6 (Николић 6).

У доста занимљивој игри, ипак, фаворизовани гости су били много бољи ривал. Играчима Планинца  ндостајало је мало спортске среће да освоје сва три бода.

Д. Смиљанић

Борац (С) - Војводина 1:2 (0:1)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, судија Познан (Рума).Стрелци: Шивољски у 70. за Борац, Станковић у 44. и Калушевић у 48. минуту за Војводину.

БОРАЦ: Добројевић, Јанковић, Максић, Кресојевић, Ђаковић, Милић, Шивољски, Зељајић, Нешковић (С. Мирковић), Петровић (Н. Мирковић), Видовић.

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Калушевић, Бенежан, Стојшић, Ристић, Радинаревић (Павловић), Ћирић, Николић (Бјеливук), Митић (Бјелић), Грубјешић, Станковић. Гости су играли чврсто у одбрани од првог минута и на контре. Тако су и постигли оба гола. Домаћи су играли добро и мало је недостајало да на крају ривалу узму бод. Шивољиски је постигао екстра погодак. Шутирао је левом ногом с 18 метара, и лопта је завршила у самим рашљама.

Д. Нинковић

Слога (М) - 27. октобар 4:0 (1:0)

МАРАДИК: Игралиште  Слоге, судија Лепак (Инђија).Стрелци: Кусић у 44, Милин у 71. и Мујић у 76. и 90.  минуту. Жути картон: Мујић, Вокић, Чавић (Слога), Сабо (27. октобар).

СЛОГА: Перић 9 (Радошевић 8), Мујић 8, Новаковић 7, Вокић 8, Кусић 8, Милошевић 8 (Гудаловић), Чавић 7 (Сибинкић), Богуновић 8, Татић 8 (Милин 7), Лазаревић 8.

27. ОКТОБАР: Лекић 8, Михајлик 8, И. Бирињи 8, Б. Бирињи 8, О. Радојчић 8, Марковић 7, Митрић 7, Сабо 8, Шевић 9, К. Бирињи 8, Греч 9.

Гости нису могли пружити достојан отпор далеко бољим домаћинима, али су се часно борили у току целог меча. Једноставно, играчи 27.октобра нису имали снаге, а домаћи су одиграли онолико колико им било потребно за планирану победу.

З. Давидовски

Јединство (К) - Слога (К) 4:1 (3:0)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, судија Белић (Ириг). Стрелци: Влајин у 20, 42. и 70. и Шерић у 35. за Јединство, Дунчић у 63. минуту за Слогу. Жути картони: Бељин (Јединство), М. Ђорђевић (Слога). Црвени картон: Попадић (Слога).

ЈЕДИНСТВО: Башић 8, Вилотић 7, М. Ј. Лазаревић 7, Спасојевић 7 (Бељин), В. Кордолуп 8, Деврња 7, Шерић 7 (Симић), С. Лазаревић 8 (Крстић), Остојић 7 (Поповић), Влајин 9 (Станковић).

СЛОГА: Катић 6 (Врабић 8), Антонијевић 6, М. Ђорђевић 6, Дунчић 7, Јанковић 8, Кнежевић 6, Попадић 5, Кокотовић 6 (Јовановић), Жељко 6 (Бурсаћ), Великић 7, Несторовић 6.

Играчи Јединства су имали прегршт прилика, а погодили су гостујућу мрежу само четири пута. Јесте да су се гости много трудили, играли борбено и када су осталим са десет играча,али  на крају могу бити задовољни што нису доживели  тежи пораз.

П. Михајловић

Цар Урош - Полет 1:1 (1:1)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, судија Суџум (Инђија). Стрелци: Врховац у 27. за Цар Урош, а Дамјановић у 33. минуту за Полет. Жути картони: Родић, Ракита, Младновић (Цар Урош), Живић, Гемери(Полет).

ЦАР УРОШ: Грубански 6,5, Родић 7,5, Гостовић 7,5, Врховац 8, Љ. Бојић 7, Опачић 6,5 (Кнежевић), Паповић 7,5, Ракита 7, Грујић 7, Познан 7,5 (М. Бојић), Младеновић 6,5.

ПОЛЕТ: Вељовић 7,5, Б. Ликић 7, Стевановић 7,5 (Перић), Марић 7, Нешковић 7,5, Дамјановић 7,  Марковић 7,5 (Гемери), Живић 8, Видић 7, Милетић 7 (Глушац), Јовић 7.

У 27. минута, после корнера Врховац је главом са осам метара убацио лопту у протиничку мрежу. Само шест минута касније набачену лопту с корнера Дамјановић је само мало дотакао главом и она је  завршила иза леђа голмана Грубанског.

Љ. Бојић

ЈАРКОВЦИ: Борац - Планинац 0:0, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Доњи Петровци 5:1, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Војводина 1:2, МАРАДИК: Слога - 27. октобар 4:0, КРАЉЕВЦИ: Јединство - Слога (К) 4:1, ЈАЗАК: Цар Урош - Полет 1:1.Граничар Грабоваца је био слободан.

1. Једин. (К)      14     11     2      1      47:14        35

2. Граничар (Г)  13     10     1      2      38:18        31

3. Полет    14     9      2      3               35:19       29

4. Фрушког.      14     9      1      4      47:28        28

5. Војводина     14     7      5      2      38:18        26

6. Цар Урош      14     7      3      4      44:26        24

7. Д. Петровци   14     6      3      5      26:22        21

8. Планинац      14     6      1      7      23:25        19