ОФЛ Рума–Ириг–Инђија–Стара Пазова: Све у првом делу

Полет - Цар Урош 3:2 (3:2)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, судија Николић (Рума).Стрелци: Стевановић у 6, Лозић у 21. и Паравл у 39. за Полет, а Опачић у 15. и 19. минуту за Цар Урош. Жути картон: Јуришић (Цар Урош).

ПОЛЕТ: Вељовић (Цвијановић), Лозанчић, Дамјановић, Живић, Видић, Н. Петровић, Милетиић, Пејић, Нешковић, Стевановић (Марић), Марковић (Паравл).

ЦАР УРОШ: Губански, Родић, Спасојевић, Врховац, Јуришић, Опачић, М.  Вукмановић (Бабник), Поповић, Ракита, Грујић, Младеновић (Бојић).

У доста занимљивој игри, ипак бољи ривал је славио. Домаћини су имали још неколико добрих прилика, али стрелци су били за мало непрецизни.

Н. Петровић

Доњи Петровци - Фрушкогорац 2:1 (2:1)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњих Петроваца, судија Бјелан (Хртковци). Стрелци: Сладоја у 6.и Иванчевић у 12.  за Доње Петровце,а  Павловић у 73.минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Динић, Тркуља, Деврња (Доњи Петровци), Самарџија, Поповић, Антонић, Бајић (Фрушкогорац). Црвени картон: Стојковић (Фрушкогорац).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић, Иванчевић, Динић, Диклић, Вујовић, Тркуља, Сладоја, Васић, Јовановић, Деврња, Опарушић (Јекић).

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић, Поповић, Стојковић, Павловић, Б. Граовац, Бајић, Топић (Антонић), Бакић,  Миоковић, Самарџија, Пауновић (Николић).

Гости су били веома нервозни и домаћи су то искористили и добром  игром стигли до победе.

Д. Лејић

Планинац - Борац (Ј) 4:0 (2:0)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, судија Митровић (Добринци). Стрелци:  Петровић у 26. и 67, Шабић у 27. и Павићевић у 72. минути.

ПЛАНИНАЦ: Иванушић (Милошевић), Шабић, Живанчевић, Малешевић, Николић, Степанов, Ћирић, Павићевић, поповић, Петровић, Пантелић.

БОРАЦ: Брадић, Димитријевић, Радоњић, Милић, Гаковић, Бомештар, Бељић, Митровић, Наранџић, Миљуш.

Гости допутовали са само десет играча, а домаћини после  четири постигнута поготкапотпуно стали као да су били задовољни убедљивом победом.

И. Смиљанић

27. октобар - Слога (М) 1:4 (0:2)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27. октобра, судија Релић (Инђија). Стрелци: Марковић у 68. за 27.октобар, а Кусић у 14, Радисављевић у 40. и Мишчевић у 83. и  87. минуту за Слогу. Жути картони: Станковић (27.октобар). Црвени картон: Б. Бирињи (27.октобар).

27. ОКТОБАР: Павин (Сабо), Михајлик (Варга), Фекете, Станковић, Рибић, И. Бирињи, В. Јухас, С. Јухас (Марковић), Суломар, Б. Бирињи, Пушић.

СЛОГА: Милошевић, Татић, Гудаловић, Радошевић, Ђокић, Кусић, Детелин, Глухи (Вокић), Мишчевић, М Милошевић, Мујић (Фајин).

Домаћини нису могли пружити достојан отпор далеко бољем ривалу који је могао славити још и убедљивије.

Ј. Јухас

РИВИЦА: Планинац - Борац (Ј) 4:0, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Фрушкогорац 2:1, НЕРАДИН: Војводина - Борац (С) 9:0, ШАТРИНЦИ: 27. октобар - Слога (М) 1:4, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Јединство (К) 1:5, НИКИНЦИ: Полет - Цар Урош 3:2. Граничар из Грабоваца је био слободан.

1. Јединство (К) 2      2      0      0      10:2  6

2. Полет    2      2      0      0      7:5    6

3. Војводина      2      1      1      0      9:0    4

4. Слога (М)       2      1      1      0      4:1    4

5. Цар Урош       2      1      0      1      12:3  3

6. Фрушкогорац 2      1      0      1      9:2    3

7. Планинац       2      1      0      1      7:4    3

8. Граничар (Г)  1      1      0      0      2:0    3