ОЛ Бачка Паланка: Карачоњи за победу

Домаћи нападачи су пропустили неколико лепих прилика.
fudbal, pixabay

Кривањ - Славија (П) 1:0 (0:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија Бојанић (Бачка Паланка).Стрелац: Карачоњи у 46. минуту. жути картони: Кочонда (Кривањ), Чутило (Славија).

КРИВАЊ: Нађ (Јововић), А. Стрехски, Хашко, Цвијић, Карачоњи, Павлов, Добош, Спасић (Мучај), Добош, Радомировић, Кончар, Кочонда.

СЛАВИЈА: Зелић, Белехрадски, Чобрда, Обрадовић, Чутило, Винковић (Данилов), Кухта (Зејак), Кирти, Зацкалицки, Грња, Шустер (Белањи).

Карачоњи је одмах на почетку другог дела после само 12 секунди игре  главом послао лопту у противничку мрежу.

Д. Јововић

Орлови - Бачки Хајдук 2:0 (1:0)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Орлова, гледалаца 100, судија Боснић (Бачка Паланка).Стрелци: Вигњевић у 31. и Антонић у 75. минуту.Жути картони: Бенка (Орлови), И. Јановић, Дринић (Бачки Хајдук).

ОРЛОВИ: Клисарић, Мишков, Конкољ, Бенка (Ђурић), Малетин, Батез (Узуров), Ковачевић, Ерак, Вигњевић, Антонић (Кајтез), Бељин.

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић, Карић (Емић), Дринић, И. Јановић, Трифкановић, М. Николић, О. Живановић (Малешић), Д. Николић, Т. Николић, Марјанов.

Орлови су играли леп и занимљив фудбал.Посебно је бљирао везни ред у коме су играли Антонић, стрелац гола, и најмлађи играч Душан Ковачевић.

М. Антонић

Борац (В) - Бачка (П) 1:3 (0:2)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Малић (Бачка Паланка).Стрелци: Н. Арбутовић у 85. за Борац, а Сантрач у 17, Гајић у 69. и Петровић у 80.  минуту (из пенала) за Бачку.Жути картони: Ђурица, Дарко Шмитран, М. Арбутовић, Фабри (Борац), Ј. Будић (Бачка).Црвени картон: Н. Међедовић (Борац).

БОРАЦ: Ђурица, Н. Арбутовић, О. Међедовић, Требовац, Дарко Шмитран, М. Арбутовић, Фабри, Стојанов, Микушлев, Покрајац (Дејан Шмитран), Н. Међедовић (Нинковић).

БАЧКА:  Пагач, Бајац, Лукић, Петровић, Марковић, Ј. Будић, Капетанов, Томић (Данилов), Шимун, Гајић (Зелен), Сантрач (Бабић).

Судија је досудио престрого пенал за госте, и тако су они дошли у вођсто од недостижних 3:0.

Л. Коменић

Славија (Б) - Младост (МБ) 1:2 (1:1)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Илинчић (Бачка Паланка).Стрелци: Смољански у 35. за Славију, а Дорошки у 42. и Косовац у 75. минуту за Младост. Жути картони: (Славија), (Младост).

СЛАВИЈА: Девић, Такач, Л. Драча (Кутина), Наумов, Скеја, Секулић (Стефановић), Петковић, З. Јовановић, Смољански, Б. Хорват (Петровић), Б. Јовановић (Бјелогрић).

МЛАДОСТ: Медић, Младеновић, Ушчумлић (Лукач), Милетић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Бабић, Добре, Агбаба, Косовац, Дорошки.

Најреалније би било да је резултат остао 1:1.Али, слаби судија је признао гостима погодак после прекршаја над голманом.

А. Хорват

Тврђава - Кулпин 6:0 (2:0)

БАЧ: Игралиште Тврђаве, гледалаца 100, судија Милешевић (Бачка Паланка).Стрелци: Петровић у 4, Андрић у 43, Бундало у 67, Чичевски у 70, Ковачевић у 83. и Стојчић у 90. минуту.

ТВРЂАВА: Немет, Бундало, Ковачевић, Андрић, Ћосић, Агбаба, Стојчић, Вујиновић (Чичевски), Петровић, Аџић, Билобрк.

КУЛПИН: Шекез, Кривак, Маковник, Спевак, Валентик, Игић, Мрђан, Занфировић, Николић, Ожват, Танкосић.

Гости су срећно прошли.Домаћи стрелци су имали бар још пет, шест прилика.

В. Генић

Бачка (БП) - Маглић 0:3 (0:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Шево (Челарево). Стрелци: Јокић у 3. и 92. и О. Стјепановић у 85. минуту. Жути картони: Н. Ђуришић, Б. Лукач, Б. Бјелош (Бачка), Убипарип (Маглић).

БАЧКА: Хашко, Комосар (В. Карпов), Н. Ђуришић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Петковић (Келенц), Ахметовић, Д. Бјелош, Попадић, Павловић (нештицки) В. Ђуришић.

МАГЛИЋ: Гајић, Васић (Ербез), О. Стјепановић (Матијевић), Јокић, Прерадовић, Челић, Адамовић, Убипарип, Н. Стјепановић, Жижић, Милановић.

Гости више него лако су славили против доста добрих домаћина. Резултат је могао бити и другачији, да су домаћи стрелци били прецизнији.

Л. Козић

Нештин - Соко 1:1 (0:0)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелци: Сич у 75. за Нештин, Гушић у 80. минуту за Соко. Жути картони: Петковић, С. Ћулибрк, Василић (Нештин), Црнчевић, Гушић (Соко).

НЕШТИН: Петковић, Валентик, Сич, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Л. Божин, Увачек, Моравац (Бакош), Вукмировић (Вујовић), Јуришић (Василић).

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић (Миљевић), Ратковић (Дангубић, Стојановић (Лучић), Гушић, Тасовац (Родић), В. Тривуновић, М. Адамовић, Смајић, М. Тривуновић.

Нештинци нису славили, али су заслужили победу.

Н. Василић

Резултати:

СЕЛЕНЧА: Кривањ - Славија (П) 1:0, БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Маглић 0:3, НЕШТИН: Нештин - Соко 1:1, БОЂАНИ: Славија - Младост (МБ) 1:2, ВИЗИЋ: Борац - Бачка (Д) 1:3, БАЧ: Тврђава - Кулпин 6:0, КАРАЂОЂЕВО: Орлови - Бачки Хајдук 2:0.