ОЛ Пећинци: Искуством до победе

Домаћини у току целог меча били  бољи ривал, и нису искористили јоши неколико лепих шанси.
Fudbal

Витез - Хајдук 3:1(1:0)

СУБОТИШТЕ: Игралиште Витеза, гледалаца 50, судија Јовановић (Попинци).Стрелци: Белић у 15, Цуцић у 81.и Гајић у 88.за Витез, Босанчић у 66. минуту за Хајдук.

ВИТЕЗ: Новаковић 7, Петковић 7, Н. Радаковић 7, Милић 7, Ивановић 7, Белић 7, Д. Радаковић 7, Цуцић 8 (Матић), Николић 7 (Гајић 8), М, Радаковић 7, Лучић 7.

ХАЈДУК: Пејаковић 6, Томић 6, Ускоковић 7, С. Илић 7, Босанчић 8, Јовичић 7, Арсенић 7, Н. Илић 7, Петровић 6, Динчић 6, Динић 7, (Јовановић).

Ипак, заслужено су славили. Али, фаворизоване госте је делило само десетак минута до бода. Онда су на сцену ступили искусни Цуцић и Гајић и са два ефектна гола преокренули резултат у корист Витеза.

П. Грујић

Камени - Сремац 2:5 (2:1)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 80, судија Михајловић (Шимановци).Стрелци: Радојчић у 2.и Шорак у 9. за Камени, М. Илић у 6. 57. и 86, Бачевац у 70. и 81. минуту за Сремац.Жути картон: М. Лудајић (Сремац).

КАМЕНИ: Цвејић 5, Лабахур 6, А. Станчић 7, Драгаш 7, Бабић 7 (Добриковић), Б. Станчић 7, Бошковић 7 (Матић), П. Марковић 7, Николић 5 (М. Филиповић), Шорак 6, Радојчић 7, Н. Марковић 6.

СРЕМАЦ: Паликућа 7, Жутић 7, Даниловић 7, Недељковић 7, Мијатовић 7, Јуришић 7, Дрљача 7, М. Лудајић 7, М. Илић 8, Јовановић 7 (Секулић), Бачевац 8.

Домаћини су играли добро, у првом полувремену. Али, у наставку, без правог, голмана, нису могли ништа да ураде. Цвејић је ипак само играч.

М. Филиповић

Срем - Брестач 3:2 (0:2)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 50, судија Лазић (Ашања).Стрелци: Ф. Матић у 71.и Накић у 80. и 87. за Срем, а Ранисављевић у 30, (аутогол) и Стојковски у 40. минуту за Брестач. Жути картони: Бајловић (Срем), М. Савић, Стојковски (Брестач).

СРЕМ: Д. Бантић 6, Накић 9, С. Ранковић 9, Ранисављевић 7, Турудић 8 (Кубуровић), И. Бантић 8 (Девић), Ф. Матић 7, С. Матић 7, Ђиледџић 7, Бајловић 6, Андрић 7.

БРЕСТАЧ: А. Сретковић 8, Н. Сретковић 7, Стевановић 6, Лозанчић 7, Јокић 7, Стојковски 7, Савић 6, Балиновић 6, Петаковић 7, Свилар 7, М. Ковачевић 6, Цветковић 6 (Јовичић 6).

Домаћини нису дозволили никакво изненађење, иако, су искусни гости водили у првом полувремену. Стојковски је лоб ударцем савладао Бантића. У, наставку, домаћинису  додали гас, притискивали  госте са свих страна, и то им је и донело заслужену победу.

Ж. Јовановић

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Брестач 3:2, АШАЊА: Камени - Сремац 2:5, СУБОТИШТЕ: Витез - Хајдук 3:1, ПРХОВО: Младост - Ловац 0:3 (домаћини нису имали лекараске прегледе).Словен из Сибача је био слободан.