ОЛ Пећинци: Водили па примили девет голова

Гост много бољи у току целе утакмице,  док су домаћи имали кондиције били су равноправни.
fudbal

Младост (П) - Хајдук (Ш) 2:9 (2:2)

ПРХОВО: Игралиште Младости судија Ћирак (Деч).Стрелци: Д. Васић у 17. и Ђекић у 36. за Младост,  Крстовић у 7,  52. и 72,  Белић у 45. и 49,  Мркајић у 65. и 67,  Живановић у 71. и Врачевић у 78. минути за Хајдук.Жути картон: Крстовић (Хајдук).

МЛАДОСТ: Миловановић,  Јовановић,  Будулица,  Стојшић,  Савић (Будимчић),  Рајић,  Ђекић,  Томашевић,  Д. Васић,  Вујаклија (Н. Васић),  Крстић.

ХАЈДУК: Милојевић,  Ђурђевић,  Миловановић,  Скопљак,  Јовановић,  Војкић,  Белић,  Крстовић,  Лемајић (Живановић),  Мркајић (Врачевић),  Масникоса (Драгојевић).

Чак су водили са 2:1.  Када им је понестало снаге,  играчи Хајдука су лако постигли још седам голова,  а могли су и више.

Д. Драгојевић

Ловац - Купиново 7:2 (6:1)

КАРЛОВЧИЋ: Игралиште Ловца,  судија Јовановић (Попинци).Стрелци: вукашиновић у 6,  Бошковић у 20,  Боркоивац у 22. и 58,  Д. Гарашанин у 29. и 40. и Гмизић у 44. за Ловац,  Балог у 42. и Кобиларов у 65. минути за Купиново.

ЛОВАЦ: Мирковић,  Бојковић,  Клинчаревић,  Јовановић,  Ђ. Деврња,  Вукашиновић (Л. Деврња),  Гмизић,   Бошковић,  Д. Гарашанин,  Борковац,  (Павић),  Јевђевић.

КУПИНОВО: М. Јанковић,  Лазић (Кнежевић),  Ђуричић (Опачић),  Балог,  Вукић,  Марјановић (Станковић),  Маџаревић,  Кобиларов,  Зујић (Лазић),  Ј. Бошковић,  Н. Бошковић (Вилотијевић).

Само на моменте,  гости су могли да парирају веома расположеним и ефикасним домаћинима. Уствари,  гости могу бити задовољни што су примили само седам голова.

М. Степановић

Словен - Витез 4:1 (1:1)

СИБАЧ: Игралиште  Словена,  судија Михајловић (Шимановци).Стрелци: Н. Небригић у 40. и М. Небригић у 63,  73. и  79. за Словен,  Миленковић у 19. минуту за Витез. Жути картон: А. Радаковић (Витез).

СЛОВЕН: Л. Небригић,  Н. Небригић (Ј. Гмизић),  Кардаш,  М. Смиљанић,  Ненадов,  Петровић,  Гајић,  Симић,  М. Небригић,  Грујић,  С. Гмизић.

ВИТЕЗ: Новаковић,  А. Радаковић,  Милић,  Ивановић,  Матић,  Јокић,  Милош Радаковић,  Николић,  Б. Колџић Миленковић (Миодраг Радаковић),  Д. Колyић.

Веома добра игра ривала. Гости нису искористили своје шансе,  а домаћини своје јесу. Коначан резултат је могао бити другачији,  да су гости били мало присебнији у завршницама акција.

П. Грујић

Резултати:

ПРХОВО: Младост - Хајдук (Ш) 2:9,  СИБАЧ: Словен - Витез 4:1,  КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Купиново 7:2.